UniCredit Bank nabízí až 10 000 Kč novým klientům. Jak je můžete získat?

UniCredit Bank nabízí až 10 000 Kč novým klientům. Jak je můžete získat?
  • UniCredit Bank nabízí novým klientům odměny ve výši až 10 000 Kč za založení běžného účtu.
  • Pro klienty s placenými variantami běžných účtů je navíc dostupný dárkový balíček v hodnotě 1 500 Kč.
  • Celá akce trvá od 1. dubna do 30. června 2023.

UniCredit Bank se snaží jako většina bank nalákat své potenciální klienty na odměny za založení běžného účtu. Na rozdíl od konkurence však nabízí částku až 10 000 Kč, na níž u jiných bank jen tak nenarazíte. Kromě toho si připravila další výhody a bonusy pro zájemce o placené varianty běžných účtů.

Odměna až 10 000 Kč na všechny typy účtů

UniCredit Bank se snaží nalákat nové klienty na odměnu ve výši až 10 000 Kč za sjednání jednoho z dostupných běžných účtů. Akce se týká všech tří dostupných běžných účtů START, OPEN a TOP, jež si klienti sjednají do 30. června 2023.

Odměna je vyplácena postupně, a to po splnění jednoduchých podmínek. Podle nich musí klienti provést 3 platby měsíčně pomocí vydané debetní karty – za ně jim bude následující kalendářní měsíc vyplacena odměna 400 Kč. Celkem je možné bonus čerpat až 25krát.

U placených účtů OPEN a TOP nový klienti získají navíc i dárkový balíček v hodnotě 1 500 Kč – ten si mohou vyzvednout i klienti, kteří si účet založili mezi 31. březnem a 30. dubnem.

Sjednání online a široký výběr účtů

Jak již bylo zmíněno, UniCredit Bank nabízí hned tři typy běžných účtů. Prvním z nich je běžný účet START, jež nabízí vedení zdarma a výběry z cizích bankomatů zdarma do 2 000 Kč. Další variantou je placený účet OPEN s měsíčním poplatkem 89 Kč, u nějž narazíte také na pojištění, devizový účet v eurech či výběry z cizích bankomatů zdarma.

Kromě toho UniCredit Bank nabízí také běžný účet TOP pro velmi náročné klienty. S ním je dostupný devizový účet v eurech a dolarech a platební karta Visa Premium. Běžný účet TOP je poskytován za měsíční poplatek 299 Kč – pro klienty s příjmem nad 40 000 Kč je vedení zdarma.

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *