Kontakt

Provozovatel:
Aleš Bakla
Marie Cibulkové 1177/10
Praha 4

IČ: 74706632
Email: info@jirkovapujcka.cz

Podmínky použití

Tato webová stránka má pouze informační charakter a nepředstavuje nabídku k prodeji nebo doporučení či výzvu k nákupu produktu nebo služeb, které jsou zmíněny na této webové stránce. Provozovatel nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto webových stránkách. Zároveň neakceptujeme žádnou odpovědnost za škody, které mohly být zapříčiněny použitím informací obsažených na těchto webových stránkách.

Provozovatel používá veškerá nezbytná opatření, aby obsah této webové stránky byl přesný a aktuální. Provozovatel neposkytuje žádnou záruku týkající se její přesnosti, návaznosti, včasnosti a úplnosti obsahu. Provozovatel může přerušit provoz této stránky bez předchozího upozornění.

Informace na této webové stránce jsou určeny pouze pro všeobecné informování a neobsahuje doporučení či výzvu k využívání veškerých služeb, které jsou zmíněny na této stránce. Provozovatel nenese odpovědnost za jakékoliv přímé, náhodné, vedlejší, následné, nepřímé nebo trestní škody vyplývající z přístupu ke konkrétním informacím na této webové stránce.

Odkazy z webových stránek Provozovatele na jiná místa na internetu jsou určeny pouze pro informační účely. Nejsme odpovědní za jejich obsah, jelikož neověřujeme tyto webové stránky. Používání odkazů na jiné webové stránky je na Vaše vlastní riziko. Doporučujeme Vám přečíst si jejich obchodní podmínky pro pochopení toho, jaký dopad může mít používání těchto webových stránek.