UniCredit Bank půjčka - Presto půjčka

UniCredit Bank půjčka - Presto půjčka
 • Rychlá půjčka na cokoliv s úrokem od 3,89 % p.a. (při řádném splácení)
 • Až 5x si můžete odložit splátku a uhradit ji později
 • Výši a datum splátek si nastavíte podle sebe
 • K půjčce si můžete sjedna výhodné pojištění schopnosti splácet
Výše úvěru 20 000 - 1 mil. Kč
Splatnost 12 - 96 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 - 1 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 - 96 měsíců
Úrok od: 3,89 % p.a.
RPSN od: 3,95 %
Zpracování žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: 1 500 Kč
Poplatek za vedení účtu: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ne
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 251 500 Kč, zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč, se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 10,78 % ročně má měsíční splátku 3 921 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 0 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 0 Kč, RPSN je 11,50 % a celková částka splatná spotřebitelem 379 041 Kč.

Při řádném splácení bude odměna realizována formou předčasné splátky bankou s tím, že doba splácení bude jen 72 měsíců, úroková sazba 3,89 % p. a. RPSN 4,52 % a celková částka splatná spotřebitelem 282 312 Kč. Výše měsíční splátky se nemění.

Kalkulačka splátek (při řádném splácení)

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celková částka
101 500 Kč 60 měsíců 3,94 % 1 582 Kč 111 840 Kč
201 500 Kč 60 měsíců 3,96 % 3 701 Kč 222 060 Kč
301 500 Kč 72 měsíců 3,95 % 4 428 Kč 338 400 Kč
401 500 Kč 72 měsíců 3,95 % 6 259 Kč 450 648 Kč
501 500 Kč 72 měsíců 3,95 % 7 818 Kč 562 896 Kč
601 500 Kč 72 měsíců 3,92 % 9 377 Kč 675 144 Kč
701 500 Kč 72 měsíců 3,95 % 10 936 Kč 787 392 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Mnohými často zcela zbytečně opomíjená banka umí nabídnout široké portfolio produktů, ať už se jedná o správu peněz, nebo jejich půjčení. V tomto druhém segmentu je vyhledávanou možností klasická UniCredit Bank půjčka. Tu lze v portfoliu banky dohledat pod označením Presto Půjčka, což má samo o sobě naznačovat hlavně rychlost, s jakou může být klientům poskytnuta. To ale není jediná výhoda, kterou mohou klienti banky, ale i kdokoliv jiný kdo se takto rozhodne, získat. Požádat si může jak současný klient banky, tak osoba která má účet u banky jiné, nebo dokonce nemá účet vůbec.

Vyřízení ve třech krocích

Kdo se rozhodne k tomu, že UniCredit Bank půjčka bude tím úvěrem, který si vezme, musí počítat s tím, že vyřízení bude probíhat ve třech jednotlivých krocích. Vše začíná telefonickým kontaktem, během kterého bude domluvena schůzka na vyhovující nebo nejbližší pobočce. Na tu už je třeba přinést potřebné doklady a dokumenty. Následovat bude krok třetím, kterým je sepsání oficiální žádosti. Pokud bude pozitivně vyhodnocena, dojde k sepsání smlouvy, s čímž souvisí už jenom zaslání finančních prostředků na bankovní účet. Protože jde o půjčku neúčelovou, může s danými prostředky klient nakládat tak, jak sám uzná za vhodné.

Jde to i s pár doklady

UniCredit Bank půjčka je unikátní také v tom, že není třeba dokládat řadu složitých věcí. Často stačí pár běžných věcí. Místo potvrzení o příjmu to mohou být i výpisy z účtu, které jasně dokládají, že konkrétní žadatel má příjem a ten mu chodí pravidelně. Půjčka od UniCredit Bank je dostupná také podnikatelům, kterým stačí donést klasické daňové přiznání za uplynulý rok. Dále už stačí donést také doklady totožnosti, díky kterým se zkontroluje, zda si žádá správná osoba, a tím mohou základní požadavky na administrativu ze strany banky končit. Jak je vidět, za ideálních podmínek skutečně stačí pouze pár základních věcí, kterými se ověří to hlavní. Tedy jak bonita, tak samozřejmě také totožnost.

Řádné splácení přináší výhody

UniCredit Bank půjčka láká i na nízký úrok a s ním související výhody spojené s řádným splácením. Sazba úroku u půjčky může být 3,89 procent, což je na trhu se spotřebitelskými půjčkami skutečně celkem zajímavá nabídka. Pro splnění výhod, které banka popisuje a které mohou snížit dobu splácení i o několik let stačí pouze pár věcí. Primárně je nutností úvěr pravidelně splácet, bez mimořádných splátek. Dále nelze dojít do stavu prodlení se splátkou, která bude delší, než 29 dní. S tímto bodem souvisí i to, že opozdit se klient může maximálně třikrát. Kdo tyto tři body splnit dokáže, pro toho má půjčka UniCredit Bank výhody automaticky dostupné.

Flexibilita v hlavní roli

Presto Půjčka má zajímavé výhody i v souvislosti se svou celkovou flexibilitou, kterou může klientům přinášet. Vše může začínat už ve chvíli, kdy si klienti mohou charakter úvěru sami nakombinovat. A to v rozmezí od 20 000 kč, až po částku 998 500 korun českých. Zvolit si lze také délku splácení, od termínu 12 měsíců, po dobu 96 měsíců. Jelikož jde o úvěr neúčelový, je flexibilita spojena i s tím, že je na každém, na co peníze využije. Nikde to není nutné ani uvádět, ani dokládat.

UniCredit Bank půjčka je však flexibilní také v tom, že dává klientům na výběr i několik dalších možností. Třeba v určení data splátky, kterou si řada lidí volí pár dní po výplatním termínu. Dále je výhodou i možnost si splátku v případě potřeby jednoduše odložit, což pomáhá řešit nenadálé situace. Kdo chce mít jistot ještě více, ten má k dispozici také možnost sjednat si spolu s úvěrem i dostupné pojištění schopnosti splácet, které se bude vztahovat na řadu neočekávaných událostí a situací.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s půjčkou od UniCredit Bank a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

UniCredit Bank půjčka diskuse

 • Bojíte se, že je UniCredit Bank půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s půjčkou od UniCredit Bank.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Je UniCredit Bank půjčka podvod?

UniCredit Bank půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Na co si mohu půjčit?

PRESTO půjčka je neúčelový spotřebitelský úvěr, který můžete použít pro financování libovolných osobních potřeb. Nemusíte tedy dokládat účel využití prostředků z půjčky.

Jaké doklady budu potřebovat k vyřízení půjčky?

K vyřízení úvěru potřebujete občanský průkaz, potvrzení o příjmu (v případě podnikatelů výpisy z účtu či daňové přiznání za uplynulý kalendářní rok).

Jakým způsobem si mohu zažádat o půjčku?

Můžete zajít na jednu z poboček UniCredit Bank. Dále lze zažádat on-line či telefonicky.

Komu je půjčka určena?

Musí se jednat o osobu, která je starší 18 let s trvalým pobytem a příjmy v ČR. Dále nesmí být ve zkušební či výpovědní lhůtě a je na ni telefonické spojení.

Jaké poplatky jsou spojeny s úvěrem?

Musíte počítat pouze s poplatkem ve výši 1 500 Kč za sjednání půjčky.

Jak velkou půjčku mohu v rámci tohoto úvěru dostat?

Výše půjčky se pohybuje v rozmezí od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč.

Jak je to s úrokovou sazbou?

Úroková sazba je pro každého 3,89 % p.a. při řádném splácení.

Jaká je doba splatnosti úvěru?

Půjčku je možné splácet od 12 až do 120 měsíců. Přesnou dobu splácení si lze nastavit dle vlastních potřeb.

Co mám dělat, když chci doplatit úvěr dřív?

Úvěr můžete splatit zcela nebo jen z části kdykoliv za trvání smlouvy. Tento záměr musíte bance písemně oznámit, a to nejpozději do 5 pracovních dnů před termínem předčasného splacení. Předčasné splacení úvěru lze provést zcela zdarma v rámci plnění z pojištění, které je určené k zajištění splacení úvěru. Banka má ale nárok na účelně vynaložené náklady vzniklé v souvislosti s předčasným splacením.

Jak získám odměnu za řádné splácení?

Odměnu získáte v případě, že nedošlo k předčasnému splacení celé půjčky nebo pouhé části z ní. Úvěr musí být vždy včas splácen bez jakéhokoliv problému. Dále je odměna poskytnuta při sjednání PRESTO půjčky na cokoliv s dobou splácení vyšší než 60 měsíců. Odměnu vám banka vyplatí nejpozději do 40 dnů po splacení úvěru.

Je zde možnost vyřízení pojištění schopnosti splácet?

Samozřejmě. Musíte pro to však splnit konkrétní podmínky. Při jejich splnění si pak můžete vybrat jeden ze 3 balíčků. Bude od Vás vyžadován občanský průkaz, potvrzení o příjmu nebo výpisy z účtu, případně daňové přiznání za uplynulý kalendářní rok.

Potřebuji k úvěru spolužadatele?

U úvěrů nad 300 000 Kč může být spolužadatel vyžadován. V případě SJM (Společné jmění manželů) je vždy vyžadován podpis čestného prohlášení druhého z manželů, pokud tedy již není spolužadatelem daného úvěru.

Co mám dělat, když chci splátku odložit?

V tomto případě stačí pouze zajít na pobočku banky, kde podepíšete žádost o odklad splátky. Musíte tak učinit nejpozději k poslednímu kalendářnímu dni v měsíci, aby byla splátka odložena v měsíci následujícím. Splátka je odložena včetně úroku. O odklad splátky lze však nejdříve požádat po 10 měsících řádného splácení.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Želetavská 1525/1
Praha 4 - Michle
140 92

Telefon: +420 955 911 111
E-mail: info@unicreditbank.cz
www.unicreditbank.cz

Sídlo společnosti

UniCredit Bank - Presto půjčka
podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Pravidelný příjem
Náš komentář

Unicredit Bank nabízí výhodnou půjčku, u které při splnění jednoduchých podmínek řádného splácení můžete získat úrok 3,89 % p.a., který patří mezi ty vůbec nejnižší na celém trhu bankovních půjček. Jedinou nevýhodou je omezení, kdy takto nízký úrok můžete získat pouze u půjček se splatností alespoň 60 měsíců. Dále je potřeba zmínit menší marketingový trik - u každé půjčky zaplatíte poplatek 1 500 Kč za poskytnutí půjčky. Nejedná se ale pouze o jednorázový poplatek, tato čáska totiž bude úročena po celou dobu plácení půjčky.

Jak požádat o půjčku
Zařazení v kategoriích