Rychlé půjčky před výplatou lze získat v hotovosti na ruku i o víkendu

Rychlé půjčky před výplatou lze získat v hotovosti na ruku i o víkendu

Půjčky před výplatou jsou již několik let velkým hitem. Zaujaly především tím, že nabízejí poměrně nízké sumy, které mají primárně pomáhat řešit krátkodobé finanční problémy. Sem mohou patřit nečekané výdaje, stejně jako nutné doplatky za energie, nebo sem mohou patřit situace, kdy se zaměstnavatel opozdí se zasláním výplaty. To jsou hlavní důvody, proč jsou takzvané mikropůjčky žádány.

Zaslání peněz na bankovní účet je standard

Co je dnes v tomto segmentu klasikou, to je zaslání finančních prostředků na bankovní účet. Jakmile je žádost schválena, odcházejí peníze na bankovní konto, které bylo zadáno v žádosti. Takto posílá peníze v podstatě většina nebankovních poskytovatelů tohoto segmentu. I když se to zdá jako možnost nejpohodlnější, má své odpůrce. Ne každý má totiž bankovní účet. Ne každý také má v dané době ke svému účtu bezproblémový přístup. Dále nelze zapomínat také na to, že je u řady poskytovatelů nutné účet nejprve ověřit korunovým poplatkem, což pochopitelně může zdržovat. Dále nelze opomíjet také fakt, že zaslání peněz na bankovní účet nějakou dobu trvá. Před víkendy nebo svátky to může být dokonce až několik dní.

Právě negativa spojená se zasláním peněz na účet jsou důvodem, proč řada klientů začala požadovat také vyplacení v hotovosti. A nutno říci, že řada poskytovatelů jejich přání vyslyšela. Podívejte se s námi na přehled těch, kde je možné získat peníze přímo na ruku.

Vyplacení na terminálech Sazka

Terminály Sazka jsou dnes na mnoha místech. Jsou to různé obchody, trafiky, stejně jako třeba benzinové pumpy a další místa. Aktuálně je po celé zemi více než 4 000 daných míst. A na všech z nich je možné vybrat si mikropůjčku v hotovosti. Tedy v případě, že si požádáte u společnosti Kamali. Pokud bude vaše žádost schválena, jsou peníze na daném místě s terminálem Sazka dostupné už za jednu jedinou minutu. Nutno však dodat, že tato forma výplaty je zpoplatněna jednorázovou částkou 249 Kč.

Kamali tak potvrzuje, že je ve světě půjček poměrně velkým unikátem. Ve známost vešla hlavně proto, že je až desetkrát levnější než většina konkurentů. Vyplácení na terminálech Sazka se tak stává další zajímavou výhodou. Opomíjet nelze ani možnost získat první půjčku zcela zdarma. A to až ve výši 15 000 Kč, což je suma připravená pro nové klienty. Pro ty stávající je k dispozici částka ve výši až 20 000 korun českých.

Výše úvěru
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost
30 dní
Vyřízení
prioritní
Zpracování
ihned

Vyplacení v trafikách Geco

Druhou možností, jak lze získat mikropůjčku v hotovosti, je využití trafik Geco. Jedná se o poměrně rozsáhlou síť trafik, která se chlubí tím, že je největší maloobchodní sítí tohoto typu v České republice. I to výrazně nahrává žadatelům o peníze, kteří tak mají možnost vyzvednout si požadovanou sumu i poměrně blízko svého bydliště. Řada trafik Geco je také umístěna v nákupních centrech, což znamená i jistotu poměrně flexibilní otevírací doby. A to až do večera, včetně víkendů.

Nebankovní společností, která danou možnost vyplacení v trafikách Geco nabízí, je Zaplo. Poměrně známý poskytovatel mikropůjček, který má dlouhodobě celkem masivní reklamní kampaň. Když se podíváme na charakteristiku půjčky, tak je třeba říci, že nejnižší dostupnou sumu je částka 1 000 korun českých. Tou nejvyšší je velmi zajímavých 30 000 Kč. Nutno však dodat, že toto maximum je určené jenom pro stávající klienty. Kdo si žádá poprvé, může dostat zhruba o polovinu méně. Konkrétně 16 000 korun českých.

Výše úvěru
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost
1 - 30 dní
Vyřízení
prioritní
Zpracování
ihned

Vyplacení na benzinové pumpě

Třetí možností, jak získat mikropůjčku v hotovosti, je návštěva některé z benzinových pump. Samozřejmě až po tom, co si požádáte u příslušeného poskytovatele a ten vaši žádost o peníze schválí. Tím poskytovatelem je nebankovní společnost CreditPortal, která nabízí možnost vyzvednout si peníze na jakékoliv benzinové pumpě EuroOil. Těch je aktuálně v České republice 191. Řada z nich je otevřena nonstop což znamená, že si lze peníze vyzvednout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Připraveny zde budou už do 15 minut od schválení žádosti.

CreditPortal patří mezi poměrně klasické mikropůjčky, které jsou jako jedny z mála typické tím, že jako nejnižší možnou sumu může zájemce získat už pouhých 500 korun českých. Úvěr je označený jako Credit 30 což napovídá tomu, že si lze půjčit až 30 000 korun českých. A to na klasickou dobu, která začíná lhůtou 5 a končí lhůtou 30 kalendářní dní.

Výše úvěru
500 - 30 000 Kč
Splatnost
5 - 30 dní
Vyřízení
prioritní
Zpracování
ihned

Vyplacení u vás doma

Poslední možností je vyplacení přímo u vás doma. To má výhodu v tom, že nemusíte nikam chodit ani jezdit, jelikož obchodní zástupce nebankovní společnosti vás navštíví přímo v místě vašeho bydliště v termínu, který vám vyhovuje. Po vyřízení všech formalit a po podepsání smlouvy vám jsou ihned na ruku vyplaceny požadované finanční prostředky. Tuto formu vyplácení nabízí nebankovní společnost Provident. Mnozí mohou namítat, že nabízí primárně spotřebitelské půjčky. My však uvádíme, že lehce zamířila i do segmentu mikropůjček.

Pokud se podíváme na charakteristiku úvěru, který nabízí nebankovní společnost Provident, tak je třeba říci, že počáteční sumou jsou pouhé 3 000 Kč, což je částka běžně dostupná i v segmentu mikropůjček. Sice není nutné splatit peníze jednorázově, ale i tak se splatnost pohybuje v jednotkách měsíců. Nechybí zde ani nulový úrok a nulové RPSN pro toho, kdo si žádá poprvé. A právě první půjčka zdarma je také jeden z typických znaků, který má půjčka před výplatou.

Výše úvěru
3 000 - 130 000 Kč
Splatnost
3 - 36 měsíců
Vyřízení
prioritní
Zpracování
ihned

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *