Zaplo půjčka - rychlá půjčka zdarma

Zaplo půjčka
 • První půjčka do výše až 16 000 Kč zdarma
 • Znáte z TV - férová půjčka
 • Žádné skryté poplatky a nepřehledné smlouvy
 • Bez zbytečného papírování - vyřízení přes internet
Výše úvěru 1 000 - 30 000 Kč
Splatnost 7 - 30 dní
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Naposledy aktualizováno: Červenec 2024 | Autor: Miroslav Otoman

Základní informace

 • Oblíbená krátkodobá půjčka
 • Půjčka i v hotovosti v prodejnách GECO
 • První půjčka zcela zdarma
 • Maximální ochrana spotřebitele
 • Velmi rychlé vyřízení žádosti
 • Individuální podmínky

Mikropůjčka od Zaplo pomáhá lidem řešit akutní nedostatek peněz, třeba když se opozdí výplata, nebo je zaskočí nečekaný výdaj. K poskytnutí stačí splňovat základní podmínky a vyplnit on-line formulář, podle něhož bude žádost obratem posouzena.

Aby si zachovali důstojný život a nemuseli každou korunu obracet dvakrát, nabízí Zaplo vyplacení mikropůjčky do 15 minut převodem na účet, nebo vyplacení peněz v hotovosti na ruku. Všechny informace přitom znáte předem, takže se nemusíte obávat skrytých poplatků.

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1 000 - 30 000 Kč
Půjčka novým klientům: až 16 000 Kč
Doba splatnosti: 7 - 30 dní
Úrok od: 0 % p.a.
RPSN od: 0 %
Zpracování žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ano (v síti trafik GECO)
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Výhody a nevýhody půjčky od Zaplo

 • Vyřízení kompletně on-line
 • Vyplacení na účet nebo hotově
 • První půjčka do 16 000 Kč zdarma
 • Peníze lze využít na cokoliv
 • Nemusíte ručit ani zastavovat majetek
 • Vyšší úroky, avšak vyvážené přístupem

Mikropůjčka Zaplo je na cokoliv

Zaplo nabízí mikropůjčku, jejíž využití nemusíte dokládat. Část je tak možné využít na zaplacení složenek nebo koupi nového spotřebiče, a zbytek na úhradu jiných výdajů. S velkou svobodou však přichází i zodpovědnost, vždy byste měli žádat pouze o tolik, kolik skutečně potřebujete a pouze na nezbytně dlouhou dobu. Čím kratší splatnost totiž zvolíte, tím méně také za úvěr zaplatíte. Spousta zákazníků využívá produkt Zaplo jako půjčku před výplatou, neboť se mohou závazku rychle zbavit.

Půjčka na účet nebo v hotovosti

Jako jeden z mála poskytovatelů na českém trhu nabízí Zaplo vyplacení peněz buď převodem na účet, nebo hotově na ruku. To probíhá v trafikách GECO s působností po celé republice a za tuto službu neplatíte nic navíc. Limity jsou v obou případech stejné, první půjčka do 16 000 Kč je zdarma, od druhé je možné získat až 30 000 Kč. Splatnost si můžete nastavit na 5 - 30 dní, a vrácení peněz lze provést na bankovní účet nebo hotově v trafikách GECO.

Bude vám vytvořen zákaznický účet

Zaplo zákaznícký účet

Jestliže Zaplo vaši žádost o mikropůjčku schválí, vytvoří vám automaticky zákaznický účet. Z telefonu i počítače tak budete moci sledovat předchozí i současné úvěry, průběh splátek, jejich odklad apod. Účet zároveň slouží jako nejrychlejší cesta k vyřízení vašich požadavků, pokud se například dostanete do finanční tísně, nebo chcete navýšit úvěrový limit. Účet zůstane aktivní i po splacení a v budoucnu jej můžete využít k rychlejší žádosti.

Pokud jste si půjčili a v průběhu zjistili, že se hodí ještě další peníze, můžete u Zaplo požádat o navýšení stávající půjčky. Jednoduše se přihlásíte do svého profilu a požádáte o vyšší částku, která může být až do výše vaše kreditního limitu. Ten je u prvních úvěrů do max. 16 000 Kč, při opakovaných půjčkách téměř dvojnásobek, resp. 30 000 Kč. Stejná možnost je také u služby Zaplo na splátky, kde je horní limit 60 000 Kč.

Komu mikropůjčku Zaplo doporučujeme

Ať se vám rozbil spotřebič, který vyžaduje rychlé nahrazení, nebo se opozdila výplata, pomůže vám Zaplo během několika minut. Na českém trhu patří mezi nejznámější a největší poskytovatele, jemuž stačí splnit základní podmínky. Vše vyřídíte on-line včetně podpisu smlouvy, takže nemusíte nikam chodit. Šance na získání je i přes zápis v registru dlužníků nebo máte-li nižší příjmy. A jelikož je možné využít Zaplo mikropůjčku na cokoliv, nemusíte se omezovat.

Využijte akce půjčka až 16 000 Kč zdarma! Chci si půjčit

Kalkulačka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti ÚROK RPSN Celková částka
1 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 3 000 Kč
4 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 4 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 5 000 Kč
6 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 6 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 7 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 8 000 Kč
9 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 9 000 Kč
10 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 10 000 Kč
11 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 11 000 Kč
12 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 12 000 Kč
13 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 13 000 Kč
14 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 14 000 Kč
15 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 15 000 Kč
16 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 16 000 Kč

Jak požádat o Zaplo půjčku

1. Nejdříve přejděte na žádost o půjčku.

Žádost o půjčku Zaplo - vyberte výši a splatnost půjčky

2. Na prvním posuvníku zvolte částku, jako si chcete půjčit. Druhý posuvník slouží k nastavení doby splatnosti. Poté klikněte na tlačítko "Chci půjčku!".

Žádost o půjčku Zaplo - vyplňte požadované údaje

3. Jestli jste si už někdy půjčovali, přihlaste se; v opačném případě vyplňte formulář. V dalších krocích je nutné uvést informace o sobě i zaměstnání.

Jakmile vyplníte vše potřebné a odešlete svou žádost ke schválení, pustí se pracovníci do jejího vyhodnocení. To zpravidla probíhá během krátké chvíle, takže pokud bude vše v pořádku, můžete mít peníze do 15 minut na účtu.

Sankce, pokud nebudete splácet

Pokud se dostanete do špatné situace a nezbude vám na zaplacení půjčky, lze platbu odložit nejméně o 7 dní, za což si Zaplo naúčtuje poměrnou část poplatků navíc. Pokud byste však přišli k penězům dříve, lze půjčku zdarma předčasně doplatit. V případě opoždění, které nebudete řešit, vám bude účtováno:

Smluvní pokuta: 0,1 % z jistiny za každý den prodlení
Úrok z prodlení repo sazba (1,75 % ke konci 2020) + 8 %
Upomínka 50 Kč za každou (max. budou zaslány tři)

O odklad splátek lze žádat i opakovaně, maximální doba je však 330 dní, a za tuto službu je vždy nutné uhradit domluvený poplatek předem. Pokud byste ale půjčku nedokázali splácet vůbec, může Zaplo smlouvu zesplatnit a předat pohledávku k vymáhání. Zároveň budete zapsáni do rejstříků dlužníků NRKI a SOLUS.

Využijte akce půjčka až 16 000 Kč zdarma! Chci si půjčit

Často kladené dotazy

O jakou částku mohu u Zaplo žádat?

Půjčujete-li si poprvé, můžete dostat 1 000 - 16 000 Kč. Po bezproblémovém splacení vám pak Zaplo zvýší maximální hranici na 30 000 Kč.

Jak dlouho mám na splacení?

Základní doba splatnosti je u mikropůjčky 30 dní, kdežto minimální Zaplo stanovilo na týden.

Jak rychle mi budou peníze vyplaceny?

Dojde-li ke schválení vaší žádosti, budou vám peníze ihned převedeny na účet. V případě, že máte stejnou banku, nebo ta vaše podporuje okamžité platby, budete mít peníze k dispozici ihned. Jestliže jste zvolili vyplacení hotově v trafice GECO, můžete si pro peníze přijít prakticky okamžitě.

Je první půjčka opravdu zdarma?

Ano, není v tom žádný háček. Jako nový klient Zaplu skutečně vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili.

Kolik zaplatím za mikroúvěr od Zapla?

Informace o poplatcích se vám zobrazí na kalkulačce ještě před samotnou žádostí. Úroky se pohybují mezi 279,83 a 719,57 % p.a., kdežto RPSN je nastaveno na 1 141,2 až 2 115,7 %. Obě sazby jsou sice vyšší, počítají se však v ročním horizontu, takže nemají na měsíční půjčku tak zásadní vliv.

Jaké podmínky musím splňovat?

Musíte být plnoletí, tedy věk nejméně 18 let, mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, a také bankovní účet v jakékoliv tuzemské bance. K ověření totožnosti jsou potřeby dva doklady totožnosti (typicky OP a ŘP / cestovní pas / rodný list), a příjmy doložíte přes bankovní výpisy, výplatnicemi, nebo potvrzení od zaměstnavatele.

Musím dokládat, na co peníze použiji?

Jedná se o bezúčelový úvěr, takže nemusíte nikomu říkat, na co peníze chcete. Část tak klidně můžete použít na zaplacení složenek, část na dopravu do práce, a zbytek dle potřeby.

Co je třeba splnit, aby byla žádost schválena?

V základu je potřeba splňovat plnoletost (věk nejméně 18 let), být občanem České republiky a mít platný doklad totožnosti, resp. OP. Zároveň je nutné prokázat stabilitu příjmu (ze zaměstnání, podnikání, důchodu atp. a nemít závažné zápisy v registrech dlužníků.

Jsou kontrolovány registry dlužníků?

Ano, Zaplo musí tyto databáze prověřit ze zákona, ale i kvůli vlastním pravidlům zodpovědného půjčování. Negativní zápis však neznamená automatické zamítnutí. Jedná-li se o starší případ a dnes již máte vše v pořádku, může poskytovatel přimhouřit oči.

Je nutné za mikropůjčku Zaplo ručit?

Tohle poskytovatel nevyžaduje, neboť se to z administrativního hlediska nevyplatí. Celý vztah je tak založen na důvěře podložené smlouvou.

Lze řešit, pokud nezvládám splácet včas?

Dostanete-li se do tíživé finanční situace, je potřeba co nejdříve kontaktovat Zaplo a domluvit se na řešení. Zpravidla je možné splátku odložit, a to za předem uhrazený poplatek. Tuto možnost lze využít i několikrát, max, doba odkladů však nesmí přesáhnout 330 dní.

Co nastane, když splácet nebudu?

Jestliže budou vaše finanční problémy přetrvávat a vy nedokáže peníze vrátit ani po odkladu splátek, může vám Zaplo naúčtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z jistiny za každý den (např. 0,1 % z půjčených 10 000 Kč je 10 Kč) a požadovat navíc uhrazení úroků z prodlení. Ty vychází na repo sazbu (1,75 % ke konci 2020) navýšenou o 8 %.

Je možnost splatit půjčku předčasně?

Ano, tuto možnost Zaplo nabízí bez nutnosti hradit jakékoliv poplatky nebo pokuty.

Zaplo na splátky až na 3 roky

Potřebujete-li financovat třeba vybavení domácnosti, opravu auta, nebo cokoliv „většího“, nabízí Zaplo nově také půjčku na splátky, v jejímž rámci lze získat od 10 000 do 60 000 Kč. Žádat je možné pouze on-line a vyplacení proběhne na bankovní účet, v hotovosti v tomto případě nabízena není. Dobu splatnosti je možné zvolit mezi 6 a 36 měsíci, takže máte dostatek času na její splacení. Ani v tomto případě není nutné dokládat účel využití, jak s penězi naložíte závisí na vás.

Zaplo v sítích trafik GECO

Zaplo sice nemá kamenné pobočky, kde byste si mohli peníze vyzvednout, pročež navázalo spolupráci s GECO, které má rozsáhlou síť trafik po celé ČR. V těch je možné dostat peníze na ruku prakticky okamžitě po schválení žádosti, a stejně tak je zase v trafice splatit. Za tuto službu neplatíte nic navíc a není třeba splácet peníze týdně, jak tomu bývá zvykem u hotovostních půjček od některých společností. Zkrátka vrátíte vše najednou v domluvený den splatnosti.

Využijte akce půjčka až 16 000 Kč zdarma! Chci si půjčit

Autor recenze

O Zaplo v kostce

Zaplo patří mezi největší poskytovatele mikropůjček v České republice, kam vstoupilo v roce 2013. Patří do silné nadnárodní skupiny 4Finance, která působí ve stejném segmentu na 17 trzích Evropy. Za svou existenci poskytla miliony krátkodobých půjček a roku 2019 přidala také půjčky na splátky. Zaplo nabízí jako jedna z mála společností poměrně vysokou první půjčku zdarma.

Reprezentativní příklad

Půjčka 5 000 Kč na 30 dní, pevná roční úroková sazba 0%, RPSN 0%, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 5 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Diskuze a zkušenosti

Napište své zkušenosti s Zaplo půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Zaplo půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Zaplo půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti se Zaplo půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Zaplo půjčka podvod?

Zaplo půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Kontakt

Zaplo Finance s.r.o.
Jankovcova 1037/49
Praha 7
170 00

Telefon: +420 800 399 399
E-mail: info@zaplo.cz

Sídlo společnosti