Zaplo na splátky půjčka

Zaplo na splátky půjčka
 • Nová půjčka od prověřeného poskytovatele
 • Žádné skryté poplatky za vyřízení a poskytnutí
 • Sami si zvolíte výši měsíční splátky
 • Flexibilní podmínky - odložíte si splátku či termín splatnosti
Výše úvěru 10 000 - 60 000 Kč
Splatnost 6 - 36 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Naposledy aktualizováno: Červen 2024 | Autor: Miroslav Otoman

Základní informace

Zaplo na splátky představuje dlouhodobou půjčku na cokoliv a lze ji využít i ke splnění větších cílů. Její vyřízení je velmi rychlé, neboť vše probíhá online bez nutnosti někam chodit či čekat na kurýra.

Úroky jsou pak o něco vyšší, poskytovatel však nabízí individuální přístup ke každému klientovi a například starší zápis v registrech dlužníků nemusí být problém.

Podmínky a parametry půjčky

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 - 60 000 Kč
Půjčka novým klientům: neomezeně
Doba splatnosti: 6 - 36 měsíců
Úrok od: 55,04 % p.a.
RPSN od: 71,30 %
Rychlost vyřízení žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Výhody a nevýhody půjčky Zaplo na splátky

 • rychlé vyřízení žádosti i převod peněz
 • peníze lze použít na cokoliv chcete
 • vše vyřídíte online, nikam nemusíte
 • není potřeba ručitel ani zástava
 • poměrně vysoké úroky, avšak vyvážené přístupem
 • kratší doba splatnosti nemusí sednou každému

Zaplo na splátky lze využít na cokoliv

Ať potřebujete peníze na novou pračku, chladničku, mobilní telefon či automobil, nemusíte to poskytovateli říkat. Finanční prostředky je totiž možné použít na cokoliv a záleží tím pádem pouze na vás, co ze Zaplo na splátky uhradíte. Získáváte tím poměrně velkou svobodu a možnost zaplatit i vícero menších výdajů; jen připomínáme, že je dobré utrácet pouze za smysluplné věci.

O jakou částku můžete žádat

Produkt je vhodný k investování dlouhodobých cílů jako je koupě nového nábytku, spotřebičů, a nebo třeba auta. I když to není standardem, nabídne vám poskytovatel nebankovní půjčku na splátky už od 10 000 korun (třeba u bank bývá obvykle hranice vyšší), přičemž nejvíce si můžete říct o 60 000 Kč. To by mělo vystačit alespoň na koupi zmíněného vybavení.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Splatnost půjčky není příliš dlouhá

Nezávisle na výši zvolené částky vám Zaplo na splátky nabídne splatnost až tři roky, takže si úhrady rozprostřete podle toho, jak vám to vyhovuje. Na výběr máte od 6 do 36 měsíců, přičemž si sami určujete preferovanou výši splátek, a Zaplo vám podle toho přepočítá délku závazku. Pamatujte, že čím kratší splatnost zvolíte, tím méně přeplatíte na úrocích.

Bude vám zřízen osobní profil

Abyste měli přehled o všem podstatném, dostanete přístup účtu, v němž vám Zaplo zobrazí jak vlastnosti sjednané půjčky na splátky, tak smluvní dokumentaci či připomínku, jak vysoká bude nadcházející úhrada a do kdy má být připsána na účet. Ve svém osobním profilu přitom můžete také žádat o odklad splátek či mimořádnou úhradu a vyřídit plno dalších záležitostí.

Zaplo nabízí také krátkodobou půjčku

Pokud vás zastihnou menší výdaje, s nimiž se dokážete vypořádat najednou, nabízí Zaplo také svůj mikroúvěr. V jeho rámci si můžete říct až o 16 000 Kč zdarma, což je jedna z nejvyšších hranic na českém trhu. Splatnost si můžete nastavit s přesností po dnech na 7 až 30 dní, a vrátíte-li vše včas, dojde k navýšení úvěrového rámce až na 30 tisíc korun.

Peníze můžete získat i v hotovosti

Ačkoliv společnost preferuje převod na účet, je po domluvě možné vyplatit peníze v hotovosti. Na pobočku si však nezajdete, lze to provést prostřednictvím poštovní poukázky typu B na České poště, případně vám předá Zaplo na splátky hotově na ruku spolupracovník firmy. Stačí, když mu převzetí peněz písemně potvrdíte; tento způsob však může trvat i dva dny.

Komu půjčka Zaplo na splátky doporučujeme

Chcete-li peníze na cokoliv a co nejdříve, vyřizuje Zaplo všechny žádosti prioritně a celý proces až po zaslání peněz tak obvykle netrvá déle než 15 minut. Finanční prostředky je přitom možné využít na cokoliv, díky čemuž se nemusíte jakkoliv omezovat. O půjčku na splátky navíc požádáte online bez nutnosti někam chodit a může tak posloužit i jako záchrana, když potřebujete na poslední chvíli zajistit financování (třeba nového vybavení domácnosti či ojetého auta).

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Kalkulačka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti ÚROK RPSN Celková částka
10 000 Kč 6 měsíců 99,62 % 160,40 % 13 097,94 Kč
20 000 Kč 6 měsíců 95,97 % 151,70 % 25 955,88 Kč
30 000 Kč 12 měsíců 87,82 % 133,40 % 46 096,68 Kč
40 000 Kč 18 měsíců 79,06 % 115,00 % 69 464,7 Kč
50 000 Kč 24 měsíců 70,07 % 97,60 % 94 198,56 Kč
60 000 Kč 36 měsíců 55,04 % 71,30 % 123 685,2 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Jak požádat o Zaplo na splátky půjčku

1. Nejdříve přejděte na žádost o půjčku.

Žádost o půjčku Zaplo na splátky - vyberte výši a splatnost půjčky

2. V prvním kroku přejděte na žádost o půjčku, na prvním posuvníku nastavte částku, pomocí druhého pak zvolte preferovanou měsíční splátku. Dále pokračujte přes tlačítko "Chci půjčku".

Žádost o půjčku Zaplo na splátky - vyplňte požadované údaje

3. Vyplňte o sobě základní údaje k registraci. Odsouhlaste žádost tlačítkem "Souhlasím".

Následně dojde k založení vašeho osobního profilu a bude nutné vyplnit zbytek formuláře, v němž o sobě prozradíte pár informací (kde a jak dlouho pracujete, jaké máte příjmy, kde bydlíte apod.), aby mohlo Zaplo vyhodnotit vaši životní a finanční situaci.

Smluvní pokuta: 0,1 % / den z částky v prodlení
Úrok z prodlení repo sazba (0,25 % k začátku 2021) + 8 % p.a.
Účelné vynaložené náklady: 50 Kč / upomínka (max. zašle 3)

Ovšem necháte-li situaci zajít příliš daleko, může Zaplo na splátky po 30 dnech předat záležitost k vymáhání inkasní agentuře, což pro vás znamená nemalé poplatky (běžně se mohou vyšplhat až na několik tisíc korun).

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Často kladené dotazy

Kolik mi Zaplo na splátky půjčí?

Poskytovatel nabízí částku od 10 000 do 60 000 Kč, přičemž záleží pouze na vás, o jak vysokou půjčku si řeknete.

Jakým způsobem mi peníze vyplatí?

Nejrychlejším způsobem je převod na účet; pokud ho ale nemáte, nebo na něj z nějakého důvodu peníze připisovat nechcete, může vám Zaplo vyplatit peníze přes prostředníka (spolupracovník, který vám předá hotovost).

Jak dlouhá je splatnost závazku?

Měsíční úhrady si můžete do jisté míry rozložit dle svých preferencí v rozmezí 6 až 36 měsíců (3 let). Kdyby společnost vyhodnotila, že by Zaplo na splátky zatížilo váš rozpočet až příliš, navrhne vám jiné řešení.

K čemu mohu finanční prostředky využít?

Jednoduše na cokoliv chcete. Zdali si za ně pořídíte pěknou ojetinu, koupíte vybavení do domácnosti, laptop, mobilní telefon či cokoliv jiného, záleží zcela na vás. Účtenky totiž nikomu ukazovat nemusíte; jen připomínáme, že byste měli peníze vynaložit smysluplně.

Jaké podmínky má Zaplo na splátky?

V podstatě se jedná o naprosté základy jako je plnoletost (věk min. 18 let), dva doklady totožnosti (tedy občanský průkaz a k tomu ŘP či cestovní pas), a doložení příjmů. Pokud zrovna nemáte po ruce potvrzení od zaměstnavatele, ověří si je Zaplo samo přes výpisy z účtu. A nakonec je nutné mít vlastní bankovní konto, na které vám bude půjčka na splátky vyplacena.

Kdy mi budou peníze vyplaceny?

Proběhne-li vše v pořádku a Zaplo na splátky bude schváleno, je to otázka asi 10 minut. Tzv. okamžité platby, které dnes podporuje většina bankovních domů, totiž umožňují převádět peníze v rámci vteřin i mezi cizími účty. A pokud se rozhodnete pro Zaplo na splátky v hotovosti, bývá to obvykle druhý pracovní den.

Co za poplatky se pojí se Zaplo na splátky?

Pokud jde o administrativní poplatky, ty u Zaplo na Splátky nenajdete. V případě ročních úroků pak počítejte se sazbou 55,04 až 99,62 % a u RPSN se připravte na 71,3 až 160,4 %.

Budou kontrolovány registry dlužníků?

Ano, nahlížet do nich musí každý poskytovatel. Starší prohřešek však nemusí být problém. Třeba rok stará záležitost, kdy jste neuhradili pár stovek za vyúčtování tarifu.

Musím za úvěr ručit či zastavit majetek?

Ať si půjčíte jakkoliv vysokou částku, nutné to není. Zaplo poskytuje úvěry bez ručitele i zástavy majetku, což šetří oběma stranám čas i starosti.

Je možné doplatit úvěr předčasně?

Ano, máte na to zákonné právo, a poskytovatel má zase nárok na úhradu účelně vynaložených nákladů v symbolické výši, které mu vzniknou v důsledku nadstandardní administrativy. V případě, že má smlouva končit za déle jak rok, bude to 1 % z nesplacené jistiny, a pokud má trvání kratší než 12 měsíců, vychází to na 0,5 % z dosud neuhrazené zápůjčky. Nejvýše tedy může jít o 600 Kč.

Existuje nějaké řešení, když nezvládnu splácet?

Když kupříkladu dlouhodobě onemocníte a víte, že nebudete schopni uhradit splátku včas, kontaktujte poskytovatele a domluvte se s ním na řešení. Za určitých podmínek je možný i odklad splátek, aniž by hrozilo, že bude Zaplo na splátky zesplatněno.

Co mě čeká, když Zaplo na splátky neuhradím včas?

V takovém případě budete muset uhradit smluvní pokutu z dlužné částky (jistiny) ve výši 0,1 % denně, úroky z prodlení dosahující repo sazby (1,5 % ke konci 2021) navýšené o 8 % p.a., a poplatek 50 Kč za účelně vynaložené náklady (ty budou zaslány max. tři).

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Autor recenze

O Zaplo na splátky v kostce

Zaplo na splátky je produktem lotyšské společnosti 4Finance, která patří mezi přední poskytovatele úvěrů. Působí v několika zemích Evropy, kde provozuje více jak 20 půjčkových portálů; v České republice je přitom nejvíce známa jako mikroúvěr Zaplo. Svůj business buduje zejména na poskytování krátkodobých půjček, poměrně úspěšná je však i s těmi dlouhodobými.

Reprezentativní příklad

Půjčka 25 000 Kč na 8 měsíců, výše měsíční splátky 4 673 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 119.06 % ročně, RPSN 211.2 %. Celková částka splatná spotřebitelem je 37 382 Kč.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Zaplo na splátky půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Zaplo na splátky diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Zaplo na splátky půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s Zaplo na splátky půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Zaplo na splátky půjčka podvod?

Zaplo na splátky půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Kontakt

Zaplo Finance s.r.o.
Jankovcova 1037/49
Praha 7
170 00

Telefon: +420 800 997 711
E-mail: podpora@zaplo.cz
WWW: www.zaplonasplatky.cz