Banka Creditas nově nabízí hypotéky na bydlení

Banka Creditas nově nabízí hypotéky na bydlení

V poslední době je o ní často slyšet, do budoucna bychom se měli připravit na ještě vyšší míru publicity. Banka Creditas totiž přichystala velkou novinku, kromě spořicího účtu s atraktivním úrokem nebo možností využít tzv. otevřené bankovnictví teď hodlá prorazit i na hypotečním trhu. K tomuto kroku se odhodlala po necelých třech letech na tuzemském trhu. Kromě hypoték připravuje Creditas i další produkty – a jistě není divu, protože počet klientů se dlouhodobě zvyšuje. V současnosti je jich na 80 000, což znamená oproti začátkům v roce 2017 hned čtyřnásobný nárůst.

Rychlé vyřízení, možnost pojištění přesně na míru

A kde vlastně startuje úroková sazba hypotéky Creditas? Dostat se můžete až na hranici 2,57 % ročně, což je pro tuzemský trh velmi atraktivní hodnota. Fixaci úrokové sazby lze dohodnout na 3, 5, 7 nebo až 10 roků, LTV (loan-to-value) může dosáhnout až 80 % hodnoty nemovitostí v zástavě. Hypotéka totiž může být zajištěna více různými nemovitostmi, není stanovena podmínka, že by muselo jít jen o konkrétní byt. Výhodou je i rychlost dohody, Creditas mluví dokonce o 14 dnech, samozřejmostí je možnost nezávazné nabídky při osobním jednání na pobočce.

Mimořádná splátka nebo předčasné doplacení celé dlužné částky? Ovšem, kdykoliv a také bez dalších výdajů v podobě smluvních pokut a poplatků. Banka Creditas nabízí nejen hypotéku určenou pro vlastní bydlení, ale také investiční produkt, kdy budete nemovitost využívat k pronajímání. Připravena je také americká hypotéka, která jde v duchu s moderními trendy – vyšší, avšak bezúčelový úvěr, jenž je zajištěn nemovitostí. V nabídce Creditas je i spořicí účet, termínovaný vklad nebo možnost investice do dluhopisů s fixní úrokovou sazbou. K dispozici je i běžný účet, jehož vedení bude zcela zdarma.

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *