Nová mobilní aplikace od CREDITAS umožňuje klientům jednoduché investování

Nová mobilní aplikace od CREDITAS umožňuje klientům jednoduché investování
  • Klienti mohou nově investovat skrze aplikaci Creditas Invest App
  • Investovat lze do retailových investičních fondů a korporátních dluhopisů
  • Stávající klienti, kteří již s bankou investovali, mají k aplikaci okamžitý přístup

Klienti Banky Creditas mají nyní možnost pohodlně investovat online díky nově spuštěné aplikaci Creditas Invest App. Inovativní mobilní aplikace jim umožňuje investovat své prostředky do retailových investičních fondů a korporátních dluhopisů. Vše zvládnou jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím chytrých telefonů.

Investovat mohou všichni klienti Banky CREDITAS

Banka se rozhodla reagovat na rostoucí zájem o investování a spustila vlastní aplikaci Creditas Invest App. Ta klientům poskytuje kompletní přehled o jejich investičním portfoliu, v němž mohou investovat do retailových investičních fondů a korporátních dluhopisů.

Uživatelé mohou sledovat vývoj svých investic v reálném čase, přičemž mají k dispozici i historii svých investičních kroků. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android. Její aktivace je jednoduchá, přičemž probíhá přes internetové bankovnictví Creditas Banking.  Samotné rozhraní aplikace je navrženo tak, že se v něm vyznají i klienti bez zkušeností.

Investiční aplikace je dostupná zcela zdarma

V souladu s cílem banky motivovat klienty k investování bude vedení investičního účtu prostřednictvím aplikace zcela zdarma. Noví klienti si musí nejprve projít procesem ověření identity, vyplnit investiční dotazník a elektronicky podepsat rámcovou smlouvu.

Otevření investičního účtu tudíž probíhá stejně jako u většiny investičních platforem. Naopak klienti, kteří už s bankou investovali, mají k aplikaci okamžitý přístup.

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *