S Air Bank lze nově spořit s bonusovou úrokovou sazbou 6 % p.a. Dostupná je pouze pro vklady nad 250 000 Kč

S Air Bank lze nově spořit s bonusovou úrokovou sazbou 6 % p.a. Dostupná je pouze pro vklady nad 250 000 Kč
  • Air Bank zvyšuje bonusovou úrokovou sazbu pro částky nad 250 000 Kč na 6 % p.a.
  • Pro vklady do 250 000 Kč zůstává bonusová úroková sazba 5 % p.a.
  • Bonusová úroková sazba je dostupná pouze pro nové nebo vybrané klienty
  • Klienti musí splnit podmínku pěti plateb kartou měsíčně

Air Bank přichází s novou nabídkou pro spořící účty, kde zvyšuje bonusovou úrokovou sazbu na 6 % ročně. Sazba je dostupná pouze ve druhém pásmu úročení s částkou nad 250 000 Kč. Využít ji mohou pouze noví nebo vybraní klienti. Banka se tímto způsobem snaží konkurovat ostatním bankám, které naopak úrokové sazby snižují.

Air Bank láká klienty na jednu z nejvyšších úrokových sazeb

V posledních měsících se většina tuzemských bank rozhodla přistoupit ke snižování úrokových sazeb u spořicích účtů. Důvodem byl krok České národní banky, která snížila základní sazby. Klienti v průměru narazí na sazby mezi 4 až 5 % p.a. Airbank se však rozhodla jít proti proudu a úrokovou sazbu naopak zvýšila, a to na 6 % p.a.

Sazba je dostupná pro druhé pásmo úročení s částkami nad 250 000 Kč. Pro částky pod touto hranicí je uplatňována bonusová úroková sazba 5 % p.a. Vysoká úroková sazba je dostupná pouze pro nové nebo stávající klienty, kteří jsou osloveni samotnou bankou prostřednictvím e-mailu s odkazem. Následně už jen stačí kliknout na odkaz a aktivovat vyšší úrokovou sazbu.

Vysoká úroková sazba není bez podmínek

Bonusovou úrokovou sazbu 5 i 6 % p.a. lze získat pouze po splnění podmínek. Konkrétně je nutné provést pět plateb měsíčně. Úroková sazba je přitom uplatněna až následující měsíc. Pro nové klienty je tato podmínka platná až po dvou měsících od založení účtu. Během prvních dvou měsíců jim je tedy automaticky aktivována bonusová úroková sazba, a to ode dne sjednání spořicího účtu.

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *