Srovnání půjček od soukromých osob 2024

Vysoké procento schválení - okamžité zpracování žádosti

Výše úvěru 500 - 20 000 Kč
Splatnost 1 - 30 dní
Zpracování žádosti ihned
Bez ručitele Ano
Výše úvěru 10 000 - 250 000 Kč
Splatnost 12 - 84 měsíců
Zpracování ihned
Bez ručitele Ano
Výše úvěru 5 000 - 1 200 000 Kč
Splatnost 12 - 120 měsíců
Zpracování ihned
Bez ručitele Ano

Nabídka půjček od lidí

 • Zonky půjčka
  Výše úvěru 5 000 - 1 200 000 Kč
  Splatnost 12 - 120 měs.
  RPSN od:
  Zkratka RPSN vám ukáže, jaké celkové náklady včetně úrokové sazby jsou spojené s půjčkou a kolik vás bude půjčka stát. Obecně platí, že čím je RPSN nižší, tím je půjčka výhodnější.
  5,55 %

  Informace o Zonky půjčce

  Vlastnosti půjčky

  • Typ půjčky: nebankovní
  • Výše půjčky: 5 000 - 1 200 000 Kč
  • Zpracování žádosti: ihned
  • Vyplacení půjčky: na účet

  podmínky půjčky

  • Věk žadatele minimálně 18 let
  • České občanství
  • Mobilní telefon

  O Zonky půjčce

  Zonky nabízí férovou půjčku od banky. Při dobré bonitě můžete dosáhnout i na nižší úrok, než v bance. Výhodou je předčasné splacení půjčky kdykoliv v jejím průběhu zcela zdarma. Počítejte ale s poplatkem ve výši 2% z půjčené částky.

  Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.

 • Bankerat půjčka
  Výše úvěru 10 000 - 600 000 Kč
  Splatnost 6 - 72 měs.
  RPSN od:
  Zkratka RPSN vám ukáže, jaké celkové náklady včetně úrokové sazby jsou spojené s půjčkou a kolik vás bude půjčka stát. Obecně platí, že čím je RPSN nižší, tím je půjčka výhodnější.
  11,73 %

  Informace o Bankerat půjčce

  Vlastnosti půjčky

  • Typ půjčky: nebankovní
  • Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč
  • Zpracování žádosti: ihned
  • Vyplacení půjčky: na účet

  podmínky půjčky

  • Věk žadatele minimálně 18 let
  • České občanství
  • Doklady totožnosti

  O Bankerat půjčce

  Bankerat.cz je platforma pro půjčky od soukromých osob s předem jasně danými podmínkami pro všechny strany. Nemusíte se tak bát žádného podvodu ani skrytých poplatků. Bankerat si za své služby vezme 5% z půjčené částky, navíc úrok z půjčky také není nejnižší. Podmínky půjčky si zvolíte sami, nejste tak zavislí na dodržení podmínek banky nebo nebankovní společnosti.

Půjčky od lidí a soukromých osob

Nechcete využívat bankovních domů, nebo nebankovních společností? Není to vždy nutné, jelikož na trhu současných půjček existují i další možnosti. Mezi takové patří půjčky od lidí. Ty jsou v posledních letech velmi oblíbenou záležitostí. A to nejenom u nás, ale dlouhodobě i v zahraničí. Pokud máte zájem o půjčku, je možné ji získat i od těchto zprostředkovatelů, kdy se vám na vaši žádost reálně složí skuteční lidé. To může mít celou řadu výhod. Je pochopitelné, že i zde je třeba vybrat si přesně takový úvěr, který vám bude vyhovovat. Proto je zde náš reklamní katalog půjček, který půjčky od lidí a soukromých osob také mapuje a nabídne vám jedinečnou možnost vybrat si správně.

Půjčka od lidí funguje velmi jednoduše

Není třeba se obávat toho, že by půjčka od lidí fungovala jinak, než úvěry klasické. I zde si vyberete konkrétní společnost, u které si o peníze žádáte. I zde může být nutné projít prověřením a schválením. Jediná změna je v tom, že půjčka od lidí je spojena s tím, že vaši úvěrovou žádost zafinancují samotní investoři. Běžní lidé, a nikoliv společnost, se kterou jste v kontaktu a se kterou uzavíráte i smlouvu. Jednoduché je to i z administrativního hlediska, jelikož smlouvu uzavíráte jenom jednu a splátka vás také pochopitelně čeká také jedna jediné. Ta už je mezi investory rozdělována automaticky.

Půjčka od soukromých osob nabídne různé variace

Podívejte se do našeho reklamního srovnávače půjček, jaké jsou dnes možnost, které v tomto segmentu nabízejí možnost právě získání peněz. Je jich několik a my je pro vás mapujeme, abyste si mohli jednoduše vybrat právě na jednom místě. Dnes je pravdou, že tento typ půjček zaujme různými variacemi. Ty se týkají toho, že lze získat poměrně zajímavé rozpětí finančních částek. Záleží jenom na investorech a jejich rozhodnutí, zda vám vaši žádost budou financovat, nebo nikoliv. Stejně tak tento segment zaujme také tím, že máte k dispozici možnost vybrat si z různých délek splatnosti. Náš reklamní katalog je zde proto, abyste na jednom místě mohli načerpat tyto dané důležité informace a sami si vybrali, který poskytovatel pro vás bude nejlepší.

Úvěry od soukromníka jsou celkem výhodné

Podívejte se na přehled aktuálních možností, včetně úrokových sazeb, které pro vás také pravidelně mapujeme. Lze zjistit, že úvěry od soukromníka mohou být mnohdy výhodnější, než ty nebankovní, nebo dokonce i bankovní. Právě to je důvod jejich obliby a pro vás možnost, jak ušetřit. S námi jednoduše a rychle zjistíte, na jakých sazbách jednotlivé možnosti začínají a zda se vám vyplatí. Zjistíte ale i informace o různých poplatcích a dalších věcech, které mohou být s půjčkou spojeny.

Zjistěte si, co je třeba splnit, aby byla půjčka lidem poskytnuta

Náš reklamní katalog půjček pro vás mapuje i všechny další důležité věci, které se týkají třeba podmínek získání. Jednoduše tak lze zjistit třeba i to, co všechno je nutné splnit, aby vám mohla být půjčka poskytnuta a aby se na vás mohli investoři skládat. Zjistíte, že některá půjčka lidem může mít podmínky individuální, zatímco jiná zase pevně dané. Z jednotlivých poskytovatelů si tak lze vybrat tu, která vám bude i v tomto ohledu tou nejbližší a nejvíce vyhovující.

P2P půjčky jsou i pro toho, kdo peníze má

Daný segment nemusíte využívat jenom ve chvíli, kdy potřebujete peníze. Nezapomínejte, že P2P půjčky můžete využívat i jako investoři, kteří chtějí zhodnotit své finance. I zde nám váš informativní reklamní katalog půjček přijde vhod. A to z toho důvodu, že budete moci zjistit, jaké možnosti v tomto segmentu existují a u jakých poskytovatelů P2P se budete moci jako investor registrovat. I to je důvod, proč vám může naše nezávislé srovnání přijít maximálně vhod.