Půjčka na benzinové pumpě nebo v trafice? Žádný problém

Půjčka na benzinové pumpě nebo v trafice? Žádný problém

V současné době je trh přesycený možnostmi nejrůznějších půjček, úvěrů a dalších způsobů, jak snadno přijít k penězům. Žijeme v konzumním světě, ve které máme neustále tendenci shromažďovat kolem sebe mnoho věcí a produktů. Chceme využívat služeb a užívat si života na maximum, ale k tomu mnohdy potřebujeme peníze. Ne vždy všichni máme tolik finančních možností, abychom si mohli dovolit všechno, po čem toužíme. Mnohdy se dokonce stydíme přiznat si, že peníze nemáme, a proto se rozhodneme peníze si půjčit. Zde ovšem může začít problém, který mnohdy může mít až nepříjemné následky.

Půjčka během minuty

Půjčování peněz je záležitost, která trvá už stovky let. Obchodníci, kteří shromažďovali peníze a půjčovali je, jsou tu s námi stále. Pak se začaly objevovat banky a podobné instituce, kde si lidé peníze mohli půjčit. Půjčit si peníze v bance bylo dříve mnohem náročnější.

Banka si vše pořádně prověřovala a člověk si musel vystát fronty, aby se nakonec dozvěděl, že třeba žádnou půjčku nedostane. V dnešní době je to jiné. V době internetu a obrovských možností si můžeme vyřídit půjčku během několika málo minut prostřednictvím telefonu, aplikace nebo internetového prohlížeče.

Nebankovní instituce jsou mírnější

Mnohdy si nemusíme půjčovat ani v bance, protože banky mají stále přísná pravidla pro půjčování. Z toho důvodu existuje celá řada nebankovních institucí, které za mírnějších podmínek snadno půjčí peníze téměř komukoliv. A opravdu k tomu stačí jen pár minut.

Půjčku si tak snadno můžete vyřídit třeba na benzinové pumpě nebo ve vaší oblíbené trafice. Samozřejmě ne všichni poskytují všechny půjčky, takže se nyní podíváme, jaké typy půjček je možné v trafice nebo na pumpě získat.

Půjčka na benzince

Pokud vám chybí nějaké peníze do výplaty a potřebujete nutně nakoupit potraviny nebo jiné vybavení, máte možnost využít nebankovní půjčky na benzinové pumpě. Nemusíte čekat, až vám dorazí peníze na bankovní účet, protože půjčka vyzvednutá třeba na benzince vám dokáže během chvíle zprostředkovat chybějící finance. Bude vám k tomu stačit klidně jen mobilní telefon s připojením k internetu.

Zde si podáte online žádost o půjčku, a potom si už jen zajdete na vybranou čerpací stanici peníze vyzvednout. Při té příležitosti si můžete i natankovat. Na platebním terminálu si vyzvednete hotovost tak, že ani personál benzinky nemusí vědět, že si peníze vyzvedáváte. Vše je rychlé, snadné a v naprosté anonymitě. V současné době ji poskytuje společnost CreditPortal.

Půjčka CreditPortal

Půjčka s vyplacením hotovosti na čerpací stanici je v současné době celkem oblíbená. U nás to nabízí společnost CreditPortal, která na čerpací stanici nabízí nebankovní půjčku před výplatou, která je vhodná i pro žadatele bez bankovního účtu. Peníze si tak žadatel může vyzvednout na čerpací stanici v rámci celé ČR.

Při žádosti může žadatel dostat maximálně 5000 Kč v hotovosti. V případě žádosti o vyplacení na bankovní účet je možné žádat až o 30 tisíc Kč. Vše je možné vyřešit online, nicméně žadatel by měl mít nějaký měsíční příjem. Pak už jen stačí předložit osobní doklady a během 5 minut máte peníze u sebe.

Výše úvěru
500 - 30 000 Kč
Splatnost
5 - 30 dní
Vyřízení
prioritní
Zpracování
ihned

Výhody a nevýhody půjčky od CreditPortal

 • Až 5 000 Kč v hotovosti
 • Možnost vyplacení na čerpací stanici kdekoliv v ČR
 • Vyřízení trvá jen 5 minut
 • 30 tisíc korun jen na bankovní účet
 • Vysoký úrok

Půjčka v trafice

Peníze si můžete vypůjčit také v některých trafikách po celé ČR. Je to také velmi snadné a rychlé, neboť nemusíte navštěvovat banky. V trafice půjčky opět poskytují nebankovní instituce, které mají oproti bankám jisté výhody, ale také nevýhody. Je to snadná půjčka pro každého, kdo potřebuje akutně finančně pomoci. Ke sjednání půjčky stačí mít většinou k dispozici jen mobilní telefon a občanský průkaz. Zde obvykle nemusíte mít žádná potvrzení od zaměstnavatele (poskytovatel si příjem ověří sám) ani žádného ručitele.

Vše snadno vyřídíte prostřednictvím internetu během pár minut, i během víkendu. Pak už jen zajdete do příslušné trafiky GECO, kde vám půjčku vyplatí. Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete. Poskytovatelem tohoto druhu půjček je nebankovní společnost Zaplo.

Půjčka Zaplo

I během nakupování tabáku nebo novin si můžete půjčit peníze přímo v trafice značky GECO. Stačí si doma dopředu zažádat přes společnost Zaplo o půjčku, pak jen přijít do dané trafiky, kde vám je obsluha v hotovosti předá. Stačí jen přidat podpis a můžete jít utrácet.

Tato půjčka funguje i o víkendu, což většina institucí dnes neposkytuje. K penězům se tak snadno dostanete i v sobotu nebo v neděli, a nebudete tak muset čekat na pracovní den.

Dostupná 7 dní v týdnu

Tuto obrovsky výhodnou půjčku nabízí dvě spolupracující společnosti. Společnost Zaplo, která je poskytovatelem úvěrů a společnost GECO, která provozuje síť prodejen. Díky tomuto spojení vznikla půjčka Zaplo Geco, kde je jediným omezením otevírací doba prodejen. Pro získání úvěru platí podmínky, které předkládá společnost Zaplo.

Částka může dosahovat až 16 tisíc Kč na 30 dní. Dodržíte-li datum splatnosti, nezaplatíte ani korunu navíc. Splatnost si můžete za poplatek posunout o 30 dní. Samozřejmě vždy záleží na každém, pro jakou formu úvěru se rozhodne.

Výše úvěru
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost
1 - 30 dní
Vyřízení
prioritní
Zpracování
ihned

Výhody a nevýhody půjčky od Zaplo

 • Až 16 000 Kč v hotovosti
 • Při dodržení splatnosti je půjčka zcela zdarma!
 • Vyzvednutí kdykoliv v síti trafic GECO
 • Velmi rychlé vyřízení
 • Splatnost pouze 30 dní

Půjčka Kamali

Peníze v hotovosti už nebudou problém, neboť jsou neustále k dispozici. Společnost SAZKA spolupracuje se společností Kamali, která poskytuje výhodné nebankovní půjčky. Svým klientům tak přinášejí benefity, kterých mohou využívat. Právě společnost Kamali nabízí vyplacení půjčených peněz v hotovosti právě na terminálech Sazky po celé České republice. Je to výhodné zejména pro ty klienty, kteří požadují výplatu v hotovosti nebo nemají bankovní účet.

Kamali je v současné době nejlevnějším poskytovatelem malých půjček, které se hodí třeba před výplatou. Peníze přes terminál SAZKY si tak můžete vybrat na jednom z více než 4000 výdejních míst po celé ČR.

Výše úvěru
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost
30 dní
Vyřízení
prioritní
Zpracování
ihned

Výhody a nevýhody půjčky od Kamali

 • Až 15 000 Kč v hotovosti
 • Nejnižší úrok u krátkodobých půjček na trhu!
 • Při splacení půjčky do 14 dní je půjčka zcela zdarma!
 • Půjčku lze získat na všech terminálech SAZKA
 • Odklad splatnosti půjčky o dalších 30 dní pouze za 1 Kč
 • Zpoplatnění služby (vyzvednutí půjčky v hotovosti) částkou 249 Kč

O autorovi

Počet komentářů: 3

 1. zdravím,ano potřebuji půjčit 6000 jenže nemám bankovní účet. Děkuji Gottwaldová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *