Uniqa - havarijní pojištění

Uniqa havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40 % z běžné ceny
 • Sleva 10 % na povinné ručení při uzavření havarijního pojištění
 • Dodatečná sleva za vylepšené zabezpečení vozu
 • Nízká spoluúčast již od 500 Kč
Výše úspory až 40 %
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40 % z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Společnost UNIQA se na českém pojišťovacím trhu objevila v letech 1993. Aktuálně je tvořena více než stovkou obchodních míst, čímž si vysloužila stabilní zázemí silné kapitálové skupiny. Své moderní služby nabízí v oblastech střední a východní Evropy. Portfolio pojistných produktů rozšiřuje i skvěle vypracovaný model havarijního pojištění, které chrání vaše finance před přesně stanovenými riziky.

 • za každý rok bez nehody 5% sleva
 • asistence po celé Evropě
 • rychlá likvidace pojistných událostí
 • široký výběr tarifů

UNIQA havarijní pojištění v sedmi tarifech

Společnost UNIQA předkládá výběr havarijního pojištění v sedmi odlišných variantách, přičemž ke každé z nich získáte bezplatnou asistenční službu. Tarifní nabídka se dá vylepšit sjednáním dalších pojistných rizik, čímž si klient může sestavit naprosto ideální havarijní produkt na míru svým potřebám a skutečným rizikům.

Varianta KASKO Basic

Ideální řešení pro ojetá vozidla starších pěti let se základní asistenční službou zdarma a ochranou před havárií, poruchou, živelnou pohromou a odcizením. Pojištění kryje škody na celém vozidla i jednotlivých částech. Součástí pojistného produktu je i ochrana před střetem se zvěří nebo okusem kabeláže.

Varianta KASKO Havárie

Pojištění je vhodné pro všechny typy ojetých vozidel a obsahuje základní asistenci zdarma, ochranu před živelnou událostí, střetem se zvěří a havárií.

Varianta KASKO Odcizení

Vhodné pro ojetá vozidla libovolného typu s asistenční službou v základní podobě zdarma. Tento typ pojištění kryje škody při živelné události a odcizení celého vozidla nebo jeho části.

Varianta KASKO Komplet

Ideální ochrana pro majitele nových vozidel se základní asistencí zdarma a krytím škod při střetu se zvěří, živelné události, havárie, odcizení a vandalismu. Tento tarif umožňuje sezónní sjednání na vymezenou dobu. Pojistná smlouva je tak výhodná pro kabriolety, zimní skútry nebo motocykly. Sjednatelné období je rozděleno na zimní a letní část a pojistné plnění škod při havárii je platné pouze v daném termínu. Mimo stanovené období je pojištěný dopravní prostředek chráněn jen před živlem, odcizením a vandalismem.

Varianta KASKO Komfort

Perfektní řešení pro majitele nových vozidel, které předkládá asistenční služby s rozsahem služeb Komfort. Varianta kryje před živelnou událostí, střetem se zvěří, vandalismem, havárií a odcizením. V rámci tohoto tarifu získáte i službu SafeLine Rent poskytující kompletní analýzu a výpomoc při dopravní nehodě nebo součinnost při odhalování zloděje. Kromě toho je zde výhoda malého GAP, kterého využijí klienti s aktivním leasingem. Při totální škodě vám havarijní pojištění doplatí zbytek nesplacené jistiny.

Varianta KASKO Super

Produkt určený výhradně pro nová vozidla do stáří 6 měsíců s krytím škod při havárii, vandalismu, odcizení, živelné pohromě, střetem se zvěří. Klienti s 50% bonusem mají první škodu bez vlivu na svůj bonus. K variantě je přidáno efektivní pojištění všech skel v autě zdarma, stejně jako služba Safe Line Rent poskytující spoluúčast při nehodě a výpomoc s řešením veškerých komplikací na silnici. Součástí je i pojištění GAP 36, která garantuje zachování původní ceny vozidla na dobu 3 let od jeho zakoupení.

Varianta KASKO MAX 12/24/36

Výhradně jen pro nová vozidla se stářím do 6 měsíců a nájezdu nepřesahující 100 km. Chrání vůz před živelnou pohromou, střetem se zvěří, havárií, vandalismem a odcizením. Součástí produktu je pojištění všech skel zdarma, první škoda bez vlivu na bonus pro klienty s 50% bonusem a náhradní vozidlo po dobu oprav pojištěného vozu.

Další výhodou je pojištění GAP 12/24/36 a asistenční služba Komfort v ceně produktu.

Asistenční služba zdarma

Asistence je součástí všech pojistných produktů a i ve své základní podobě nabízí skvělý rozsah služeb v rámci celého území České republiky a Evropy. Klient se na operátora nonstop linky může obrátit při havárii, nepojízdnosti, poruše i poškození. UNIQA dle povahy dopravní události nabídne náhradní ubytování po dobu opravy vozidla. V rámci asistence lze využít mechanika k drobným opravám, výměně kola i požádat o pomoc při komunikaci s úřady v zahraničí.

Rozšířená asistenční služba

Za příplatek lze sjednat nadstandardní asistenci Komfort s dvojnásobnými limity plnění škod a operací. Navíc získáte možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu oprav pojištěného vozu.

Služba Základní asistence Rozšířená asistence
Příjezd mechanika ano ano
komunikace s úřady ano ano
výměna kola ano ano
náhradní ubytování ano ano
odtah vozidla   ano
náhradní vozidlo   ano
úschova vozidla   ano
limity standardní dvojnásobné

UNIQA havarijní pojištění a doplňkové služby

K variantám havarijního pojištění si lze aktivovat další doplňkové služby rozšiřující celkovou ochranu vašich finančních prostředků připojištěním rizik. Sestavte si pojištění na míru svým potřebám a plaťte jen za to, co skutečně využíváte.

Připojištění čelního skla

Smluvní dohoda se zavazuje k pojistnému plnění při poškození čelního skla bez ohledu na příčinu, kterou nelze ovlivnit. Jedná se o živelnou pohromu, vandalismus i zbloudilý kámen na cestách po dálnici. Pojištění se sjednává ve dvou variantách se spoluúčastí 10 % nebo 15 %, přičemž pojištění FIX dovoluje výběr servisního místa k opravě.

Úrazové pojištění

Užitečná služba kryje výlohy spojené s dopravní nehodou, při níž dojde ke zranění osob. Ochrana se vztahuje na všechny členy posádky a poskytuje jednorázové vyplacení částky při trvalých následcích i smrti pozůstalým. Pojistné limity pro trvalé následky se pohybují do částky 100 000 Kč, při smrti následkem úrazu do 100 000 Kč a při hospitalizaci získáte 100 Kč denně.

Pojištění zavazadel

Služba umožňuje pojištění veškerých přepravovaných osobních věcí v interiéru, zavazadlovém prostoru i střešním boxu. Navíc získáte ochranu i před odcizením ze zaparkovaného vozidla. Pojištění se vztahuje i na zavazadla ostatních cestujících a kryje škody do limitu 15 000 Kč.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Uniqa pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Uniqa pojišťovna havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od Uniqa pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištěním od Uniqa pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

UNIQA pojišťovna, a.s.
Evropská 810/136
Praha 6
160 12

Telefon: +420 488 125 125
E-mail: info@uniqa.cz
WWW: www.uniqa.cz

Uniqa havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40 % z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru