Generali - havarijní pojištění

Generali havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40 % z běžné ceny
 • Bonus až 50 % za jízdu bez nehod
 • Nonstop asistenční služba zdarma
 • K variantě All Risk úrazové pojištění všech cestujících zdarma
Výše úspory až 40%
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40 % z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Ochranu škod na vlastním vozidle získáte jen s plnohodnotným a vyváženě nastaveným havarijním pojištěním. Generali předkládá možnost sjednání havarijní pojistky už od 9 Kč na den nebo možnost výběru pojistného plnění ze třech nabízených variant. Každá z těchto variant se dá vylepšit aktivací doplňkové služby, díky čemž získáte ochranu na míru svým skutečným potřebám.

S Generali získáte oporu v nepřetržitém provozu. Operátoři vám budou k dispozici v režimu 24/7 a pomohou vyřešit jakékoliv problémy s vozem. Služby pojišťovny mají nadprůměrné hodnocení 4,4 z 5, které zadávají samotní klienti. V případě, že v pojistném období nedojde k žádné pojistné události, získáte pravidelnou slevu na dalším pojistném až do výše 50 %. Tento bonus si sebou můžete vzít i k jiné pojišťovně a uplatnit tak nárok na slevu při sjednání konkurenční pojistky.

Havarijní pojištění od Generali se chlubí rychlou likvidací pojistných událostí. Finanční prostředky jsou klientům zaslány maximálně do 5 dnů od doložení všech potřebných dokladů a dokumentů týkající se nehody nebo poškození vozidla.

 • vyplacení peněz do 5 dnů od doložení dokumentů
 • non stop linka pro řešení všech komplikací
 • Bonus až do výše 50 % lze převést k jiné pojišťovně
 • Asistenční služba zdarma
 • Spousta doplňkových služeb

Generali havarijní pojištění ve třech variantách

Generali pojišťovna pro lepší zacílení na rozsah pojistného plnění sestavila 3 odlišné varianty pojištění. Klient si tak mnohem lépe nastaví míru pojistných rizik a vyhne se navýšené ceně za služby, které ve skutečnosti nepotřebuje. Každá z variant se pak dá obohatit o dodatkové služby. Zajistěte si efektivní ochranu svých výdajů spojených s opravou poškozeného vozidla.

Varianta odcizení živel - základní havarijní pojistka s asistenční službou nabízí pojistné krytí škod při odcizení nebo poškození vozidla živelnou pohromou. Finanční krytí se vztahuje na všechny zcela běžná rizika, mezi nimiž nalezneme vichřici, úder blesku, povodeň, záplavu, krupobití, požár, výbuch.

Varianta Havárie a živel - druhou možností se stává produkt zahrnující pojistné krytí škod v případě dopravní nehody a zároveň se tyto jistoty vztahují na živelné pohromy a vandalismus. Krytí před odcizením vozidla není součástí tohoto typu pojištění. Asistence je pak samozřejmostí.

Varianta All Risk - vhodná pro všechny klienty hledající maximální úroveň ochrany, kteří nechtějí ponechat osud v rukách náhody. S tímto typem pojištění získáte kompletní ochranu před všemi výše uvedenými riziky a společně s nimi i úrazové pojištění pro všechny cestující ve vozidle pro případ úrazu, léčby, smrti.

Pro náročné klienty se nabízí možnost využití jednotlivé aktivace velkého počtu doplňujících služeb. Generali tak poskytuje dokonalé řešení v rámci sestavování havarijního pojištění dle přesně požadovaných specifik a nároků každého klienta zvlášť.

 Varianty pojištění: Odcizení a živel Havárie a živel All Risk
Živel ano ano ano
Asistence ano ano ano
Havárie ne ano ano
Vandalismus ne ano ano
Odcizení ano ne ano
Úrazové pojištění ne ne ano

Asistenční služba Generali

V základní podobě získáte pomoc při řešení komplikací s nepojízdným vozem z důvodu havárie, živelné pohromy, s odtahem a v případě drobných a na místě odstranitelných závad. Mechanik je připravený opravit či obnovit provoz v rámci jedné hodiny. Při náročnějším poškození je vám zajištěn odtah. Asistence nadále nabízí úschovu vozidla po maximální dobu tří dnů a zároveň náhradní vozidlo na 24 hodin. Veškeré služby jsou sjednané do limitu krytí 2 000 Kč v rámci celé České republiky a 4 000 Kč na území okolních evropských států.

Doplňkové služby Generali

Ke každé variantě havarijního pojištění si lze sjednat doplňkové služby a zvýšit si tak pojistné plnění škod i u dalších rizik. Svobodné rozhodování při aktivaci těchto služeb přináší skvělé podmínky k sestavení univerzálního havarijního produktu na míru specifickým potřebám každého řidiče zvlášť.

Pojištění skel

Slouží k ochraně veškerých skel kromě střešního a panoramatického. Krytí škod se vztahuje na běžné poškození v důsledku havárie, vandalismu, živelné pohromy nebo při odcizení s pojistným limitem v rozmezí od 3 000 Kč do 100 000 Kč bez spoluúčasti.

Odcizení vozidla

K pojistnému produktu si lze zvlášť sjednat ochranu před odcizením vozidla. Zbavíte se tak zbytečných obav, jestli vám někdo ukradne auto. Pojištění se vztahuje na odcizení celého automobilu i na poškozené součásti neoprávněným používáním.

Úrazové pojištění

Chrání nejen řidiče, ale i celou posádku v době dopravní nehody. Zahrnuje smrt následkem úrazu i trvalé následky a tělesné poškození. Poskytněte svým spolucestujícím maximální krytí ihned po vyjetí na pozemní komunikace.

Pojištění zavazadel

Pro určité klienty si Generali připravila doplňkovou službu v rámci pojištění zavazadel a osobních věcí. Pojistné krytí zahrnuje odcizení zavazadel i jejich poškození při dopravní nehodě. Pojištění nedělá žádné výjimky a kryje i veškeré sportovní vybavení.

Pojištění GAP

Je určené především pro majitele úplně nových automobilů, jejichž cena s prvními roky používání výrazně klesá. Pojištění GAP tak na dobu 3 let zachovává cenu vozu na původní hodnotě a kryje škody do plné výše počáteční hodnoty.

Poškození auta zvířetem

Střet se zvěří ani ochrana zaparkovaného vozu před okusem kabelů se v havarijních variantách nenachází. Generali však na toto riziko nezapomíná a umožňuje si krytí škod zahrnout do libovolného pojistného produktu využitím doplňkové služby. Pojistná událost je řešena finančním odškodněním za opravu v rámci celé Evropy.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Generali a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru pojištění.

Generali havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od Generali narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištěním od Generali.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Generali Pojišťovna a.s.
Bělehradská 299/132
Praha 2
120 84

Telefon: +420 244 188 188
E-mail: servis.cz@generali.com
WWW: www.generali.cz

Generali havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40 % z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru