Direct - havarijní pojištění

Direct havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40% z běžné ceny
 • Asistence zdarma v ČR i v zahraničí
 • Šikovná mobilní aplikace pro řešení drobných škod
 • Nikam nemusíte chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova
Výše úspory až 40%
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40 % z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Havarijní pojištění sice není z pohledu zákona povinné, ovšem dokáže vám zajistit potřebnou ochranu před případnými riziky. Pojistné plnění v optimálním rozsahu naleznete u Direct pojišťovny za přijatelnou cenu. Samozřejmě je možné si svou pojistku rozšířit o další doplňkové služby a získat tak nadstandardní ochranu finančních prostředků při platbě oprav poškozeného vozidla.

Klient nabízí kompletní zastřešení dopravních nehod, škod způsobenými přírodními živly, srážky se zvěří i peněžitou výpomoc při vandalismu. Míru spoluúčasti je individuálně nastavitelná. Je tedy zcela na vás, zda dáte přednost levnější pojistce nebo platbám nižší spoluúčasti při pojistné události. Ke každému sjednanému pojištění získáte bezplatnou asistenční službu s limitem plnění 2 000 Kč a 4 000 Kč v zahraničí. Limit se dá za poplatek navýšit až do hodnoty 10 000 Kč.

Direct nabízí celkem 5 pojistitelných rizik, které lze vzájemně kombinovat a obohacovat o doplňkové služby. Ve své podstatě si tak velmi jednoduchou cestou sestavíte havarijní pojištění na míru svým potřebám.

 • sjednání probíhá online bez nutnosti návštěvy pobočky
 • drobné škody vyřešíte v online aplikaci
 • pojištění na míru s výběrem skutečných rizik

Direct havarijní pojištění v pěti rizicích

Direct pojišťovna patří mezi dominantní společnosti na tuzemském trhu. Oblíbenost pramení v možnosti si sestavit havarijní pojištění po jednotlivých rizicích. Neplatíte tedy za nic, co ve skutečnosti nepotřebujete, ale pouze za vámi zvolené reálné hrozby. Havarijní pojištění může být sjednáno už na jedno riziko

Riziko dopravní nehody - s krytím škod do výše aktuální hodnoty vozidla vám poskytne kompletní finanční výpomoc s následnou opravou. Do této kategorie pojistného plnění se pak nezařazuje střet se zvěří, vandalismus, padající předmět, živelná pohroma, poničené sklo.

Riziko poškození zvířaty - kryje škody způsobené při střetu se zvěří. Rozsah plnění se vztahuje i na zaparkované auto. Ochranu tak získáte před poškozením karosérie i zničené kabeláži.

Riziko vandalismu - eliminuje veškeré škody způsobené vandaly úmyslným jednáním. Pojistné krytí škod se vztahuje i na odcizení či poškozený interiér při vloupání.

Riziko přírodních živlů - vám s tímto pojištěním už nemusí dělat starosti. Sjednaný produkt se vztahuje na požár, výbuch, padlý strom, sloup elektrického vedení, krupobití, spadlý led, lavinu, vichřici, blesk, povodeň i zemětřesení.

Riziko poškozeného skla - ochrání finanční výdaje při opravě jakéhokoliv skla i se senzory. Direct poskytuje jako jedna z mála pojišťoven i ochranu střešního nebo panoramatického skla s nastavitelným limitem do 100 000 Kč.

Veškerá rizika jsou kryta plněním do skutečné výše hodnoty poškozených součástí vozidla.

Fér servis Direct

V případě, že nemáte svůj vyhraněný servis určený k opravě poškození, stačí se obrátit na společnost Direct, která vám poskytne informace o prověřených centrech v bezprostředním okolí pojistné události nebo vašeho bydliště. Direct má vytvořenou hustou síť servisních míst, které si důkladně prověřuje a označuje logem Fér servis, kde vám vozidlo opraví přednostně a pojišťovna vyplatí veškeré náklady spojené s opravou.

Asistenční služba

K havarijnímu pojištění klienti získají bezplatnou asistenční službu bez ohledu na počet zahrnutých rizik ve smlouvě. V případě, že způsobíte dopravní nehodu a váš vůz se stane nepojízdným, bude vám proplacen příjezd a práce mechanika, zajištěno vyproštění a vozidlo i odtaženo do nejbližšího servisu. Veškeré služby až do hodnoty 2 000 Kč v České republice a 4 000 Kč v zahraničí. Limit si lze za poplatek navýšit na dvojnásobnou hodnotu.

K asistenční službě v bezplatné podobě získáte právní poradenství při řešení všech potíží vázané s dopravní nehodou v ČR i v zahraničí. Vždy budete přesně vědět, co je třeba zajistit, udělat, ofotit a jak postupovat.

Služba bezplatné asistence Rozsah
Právní poradenství ano
Limity plnění 2 000 ČR / 4 000 EU - dá se zdvojnásobit
Odtah vozidla ano
Oprava vozidla na místě ano
Náhradní vozidlo Ne - lze sjednat pojištění
Náhradní ubytování Ne

Rozšířená asistenční služba

Direct poskytuje i rozšířenou službu asistence se zaměřením na drobné opravy po celém území Evropy. Navíc tak ke standardní asistenci získáte i případnou výpomoc ve chvíli, kdy vám dojde palivo v nádrži, potřebujete vyměnit kolo, vyřešit potíže se ztrátou nebo zabouchnutým klíčem, kdy se vám vybije baterie a automobil nechce naskočit.

V případě, že by byl překročen limit pojistného plnění, pojišťovna vám peníze půjčí. O této skutečnosti jste předem informováni a operátor se vás zeptá, zda s půjčkou souhlasíte.

Doplňkové služby Direct pojištění

Havarijní pojištění si můžete optimalizovat dalšími produkty. Ochranu rizik si tak každý klient sestaví přesně podle svých skutečných potřeb a vše online.

Náhradní vozidlo

Služba vám zajistí náhradní vozidlo po nezbytnou dobu oprav pojištěného vozu. Náhradu lze čerpat do maximální výše deseti dnů za jedno pojistné období.

Pojištění zavazadel

Služba je vhodná pro všechny motoristy a majitele aut, kteří pravidelně cestují a mají strach o své vybavení a další převážené pomůcky nebo předměty osobního charakteru. Pojištění kryje škody na veškerých věcech uložených ve vozidle nebo v zavazadlovém prostoru, uzamykatelném střešním boxu i na střešním nosiči. Pojištění se netýká pouze odcizení věcí z automobilu přes noc. Pojištění se sjednává v pojistném limitním plnění do 100 000 Kč.

Úrazové pojištění

Direct pojišťovna nezapomíná ani na finanční ochranu zdraví a života všech cestujících. Doplňková služba vám poskytne finanční náhradu a kompenzaci v případě zranění s trvalými následky i smrti. Navíc vám bude vypláceno odškodné v průběhu nutné rekonvalescence.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Direct a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru pojištění.

Direct havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od Direct narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištěním od Direct.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Direct pojišťovna, a.s.
Nové sady 996/25
Brno
602 00

Telefon: +420 221 221 221
E-mail: info@direct.cz
WWW: www.direct.cz

Direct havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40 % z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru