ČSOB - havarijní pojištění

ČSOB havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40% z běžné ceny
 • Sleva 3 % v případě platby na celý rok dopředu
 • Celý bonus z povinného ručení lze převést na havarijní pojištění
 • Pro nové vozidlo si můžete sjednat pojištění GAP
Výše úspory až 40 %
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40 % z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Havarijní pojištění od ČSOB se řadí mezi nejlepší produkty na tuzemském trhu. Dokáže se přizpůsobit potřebám širokého spektra klientů a navíc umožňuje dodatečné rozšíření o doplňkové služby. Povinné ručení kryje škody způsobené na vozidlech ostatních účastníků silničního provozu. ČSOB přichází s optimálně vyváženou strukturou nabízené ochrany a předkládá 3 varianty havarijního připojištění.

ČSOB garantuje rychlé vyřízení a likvidaci pojistných událostí po celé Evropě. Ke každé sjednané smlouvě klienti získají bezplatné asistenční služby v nepřetržitém provozu 24/7.

 • Získáte výhodné pojištění i proti odcizení vozidla
 • Garance platnosti po celé Evropě
 • Asistenční služba 24 hodin denně zdarma

3 varianty havarijního pojištění ČSOB

Pojišťovna ČSOB sestavila celkem tři typově odlišné balíčky v závislosti na úrovni krytí škod a případných rizik. Klient si tak mnohem lépe vybere přesně takové podmínky, které mu budou nejvíce vyhovovat.

Každá smlouva jde nadále obohatit o doplňkové služby sloužící k zajištění pojistného plnění i v méně obvyklých situacích. 

Varianta Standard

Cenově nejvýhodnější způsob havarijního pojištění je plně dostačující k pokrytí veškerých škod v běžném provozu. Smluvní podmínky pojistného plnění zajišťují náhradu škody za veškerá poškození na vozidle. Může se jednat o střet se zvěří, vandalismus, živelné pohromy, okus kabelů, pád vozidla nebo náraz. Ke sjednané smlouvě získáte asistenční služby ČSOB zdarma.

Varianta Dominant

Zlatou střední cestu tvoří varianta pojištění Dominant, která je nejlepší volbou při hledání poměru cena/výkon. Za celkem rozumnou cenu, kterou lze snížit automatickým převodem bonusu z povinného ručení získáte komplexní ochranu předchozí nabídky. Navíc ke všem výše zmíněným rizikům budete chráněni i před odcizením vozidla v podobě finančního odškodnění. Stejně tak získáte i asistenční službu zdarma s garantovaným nepřetržitým provozem.

Varianta Premiant

Poslední typ havarijního pojištění je vhodný pro nová vozidla. Kromě krytí škod z výše uvedených rizik, je tato varianta obohacena o pojištění GAP. Tato výhoda se vztahuje na všechny vozy, které nejsou starší jak dva roky. V případě totální nebo částečné škody vám bude vyplacena pojistná částka až do maximální výše ceny pořizovací.

Riziko Standard Dominant Premiant
Živelné pohromy ano ano ano
Střet se zvěří a poškození zvěří ano ano ano
Střet, pád a náraz ano ano ano
Jakékoliv poškození ano ano ano
Vandalismus ano ano ano
Asistenční služby ano ano ano
Odcizení   ano ano
Garance částky GAP     ano

Asistenční služba zdarma

Ke každému sjednanému havarijnímu pojištění získáte bezplatnou asistenční službu zdarma. Pro náročnější klienty se pak otevírá možnost nadstandardní asistence s navýšenými pojistnými limity plnění.

V základní podobě se asistence dokáže postarat o odtah vozidla i jeho opravu po jakékoliv nehodě nebo poruše v rámci celé Evropy. Pokud se v zahraničí dostanete do komplikací, bude vám poskytnuto náhradní vozidlo, v průběhu servisního zákroku proplacené ubytování na nezbytně dlouhou dobu i zaslány finanční prostředky pro překonání tíživé situace.

Asistenční služba vám pomůže i s méně závažnými komplikacemi a nabídne rychlé řešení při ztrátě klíčů, defektu kola, jazykové bariéry v zahraničí. Zavolat můžete i ve chvíli, když se vám nedaří nastartovat vůz nebo vám na cestách nečekaně dojde palivo.

Bonusy a slevy pro havarijní pojištění ČSOB

Každý rok se v závislosti na průběhu pojistných událostí upravuje výše bonusu a slev pro další období. Nejvyšších bonusů dosáhnete s nulovým počtem zaviněných škod. Pojistné období bez nehody přináší 5% slevu do maximální výše 50 %. Další slevu ve výši 5 % získáte za věrnost. Uplatňuje se při dvou současně platných pojistných produktech vedených u ČSOB. Slevu 3 % získáte při platbě na celý rok dopředu.

Doplňkové připojištění

Klasická nabídka havarijních produktů zdaleka nekryje veškerá rizika spojená s cestováním, proto ČSOB sestavila podpůrné služby, které si lze aktivovat dle vlastního uvážení. Snižte si rizika finanční újmy a sestavte si havarijní pojištění na míru svým potřebám v odpovídajícím limitu pojistného plnění.

Pojištění skel

Pojištění kryje škody v případě náhlého poškození libovolného výhledového skla kromě panoramatického a střešního okna. Klient si nastavuje limity pojistného plnění od částky 5 000 Kč do 30 000 Kč, přičemž roční pojistné startuje na 750 Kč a je ohraničeno částkou 4 500 Kč. Na pojištění se vztahuje územní platnost po celé Evropě a v Turecku a je v něm zahrnuta spoluúčast ve výši 10 %. V prvních 3 měsících od začátku pojištění je třeba počítat se spoluúčastí 50 %.

Úrazové pojištění přepravovaných osob

Úrazové pojištění poskytuje pomocnou ruku a finanční odškodnění pozůstalým, nadále v případě trvalých následků i v období nezbytného léčení úrazu vzniklých při dopravní nehodě. ČSOB nabízí dvě varianty s ohledem na počet sedadel ve třech limitech pojistného plnění. ČSOB nabízí úrazové pojištění přepravovaných osob pro automobily do 5 míst k sezení a pro vozidla s počtem sedadel v rozmezí od 6 do 9.

Pojištění cestovních zavazadel

Pojištění kryje škody na přepravovaných věcech v zavazadlovém prostoru a na osobní věci, které mají cestující u sebe. V rámci ochranného plnění získáte pojištění i na věci v zaparkovaném voze, musí však být uložené v uzamčeném kufru auta. Pojištění se sjednává se spoluúčastí ve výši 500 Kč a je nabízené v limitu do 10 000 Kč a do 20 000 Kč.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od ČSOB a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

ČSOB havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od ČSOB narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od ČSOB.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Centrála ČSOB Pojišťovny
Masarykovo náměstí 1458
Pardubice - Zelené předměstí
350 02

Telefon: +420 466 100 777
E-mail: info@csobpoj.cz
WWW: www.csobpoj.cz

ČSOB havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru