AXA - cestovní pojištění

AXA cestovní pojištění
 • Ušetřete na cestovním pojištění až 50 % z běžné ceny
 • Vysoký limit až 500 mil. Kč na léčebné výlohy
 • 90 sportovních aktivit v ceně, další jako připojištění
 • Připojištění Drink povolen - pojistné plnění je aktivní do 0,8 promile
Výše pojištění až 500 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka cestovního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 50 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat cestovní pojištění ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění až 500 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění odpovědnosti ano
Úrazové zavazadel ano
Trvalé následky úrazu: ano
Připojištění rizikových sportů: ano
Připojištění stornovacích poplatků ano
Ušetřete až 50 % z běžné ceny! Spočítat cestovní pojištění

Cestujete po zahraničních státech nebo naopak plánujete jednorázovou cestu do libovolné země světa? Mějte za zády silného partnera pro případ, kdyby se něco přihodilo. Opustit naší republiku bez sjednaného cestovního pojištění je nezodpovědné a zcela zbytečné. Společnost AXA nabízí pojištění léčebných výloh až do 500 000 000 Kč.

Na svých cestách budete moci využít profesionální asistenční služby, která je ke každé uzavřené smlouvě v libovolné variantě zcela zdarma a k dispozici v nepřetržitém provozu. Ať už se vám v zahraničí stane cokoliv, vždy budete mít kam zavolat. Profesionální asistenční služba vám poskytne ucelené a detailní poradenství, jak se v daný okamžik zachovat, aniž by bylo nutné cokoliv platit.

S pojištěním AXA získáte pomoc kdekoliv na světě v té nejlepší možné kvalitě. Sjednejte si cestovní pojištění online bez nutnosti osobního kontaktu s pracovníkem společnosti.

 • sjednání online během několika málo minut
 • nejlepší lékařská péče dle dostupnosti v dané zemi
 • profesionální asistenční služba zdarma
 • nonstop linka pomoci
 • skvělé cenové tarify
 • na výběr ze tří variant cestovního pojištění

Tři varianty cestovního pojištění AXA

Společnost AXA nabízí celkem tři varianty cestovního pojištění, které je možné sjednat online s ohledem na očekávaná rizika. Každá z jednotlivých variant nabízí jiné limity pojištění léčebných výloh. Úroveň poskytovaných služeb vybírejte vždy s ohledem na destinaci, kterou plánujete navštívit a tamní cenové poměry za lékařské ošetření. Mezi země s nejdražší lékařskou péčí patří například Seychely nebo Dominikánská republika.

Cestovní pojištění AXA Reference - varianta cestovního pojištění AXA Reference je vhodná ke kratším výletům do sousedních zemí. Ideální forma ochrany při návštěvě rodiny nebo známých popřípadě při nákupech. Pokud plánujete časově kratší výjezd za hranice státu, je právě varianta Reference ideálním řešením. Limity pojištění léčebných výloh jsou stanoveny 2,5 miliony korun. Jedná se o nejlevnější formu cestovního pojištění, které vám poskytne základní ochranu při nečekané hospitalizaci. Součástí tohoto produktu není úrazové pojištění ani pojištění odpovědnosti za škodu ani další důležitá rizika.

Cestovní pojištění AXA Komfort - tento balíček pojištění je vhodný pro všechny klienty, co se chystají na tradiční nenáročnou dovolenou do klidné evropské destinace. Varianta Komfort nabízí dvojnásobné pojištění limitů případných léčebných výloh, které jsou ohraničeny 5 miliony korun a k tomu navíc získáte krytí za způsobené škody na zdraví do 1 milionu korun. V ceně této varianty naleznete i pojištění zavazadel, právní asistenci, odpovědnost za škodu na majetku. Jedná se o skvělou volbu krytí škod na vašich tradičních cestách za hranicemi státu.

Cestovní pojištění AXA Excelent - nejlepší forma pojištění typu Excelent vyřeší jakékoliv starosti na vašich cestách za hranicemi státu a poskytne nadstandardní péči i krytí výloh za léčebné úkony až do výše 500 milionů korun bez ohledu na to, kam cestujete. V této pojistce je zahrnuta i repatriace, zásah horské služby i 25 milionů na způsobené škody na zdraví. V ceně nadstandardního pojištění společnosti AXA naleznete i pojištění zavazadel, právní asistenci, odpovědnost za škodu na majetku, pojištění cesty letadlem a navíc i pojištění domácích mazlíčků.

 Typy pojištění Excelent Komfort Reference
Pojištění léčebných výloh 500 000 000 Kč 5 000 000 Kč 2 500 000 Kč
Pojištění asistenčních služeb
Úrazové pojištění
Pojištění odpovědnosti za škodu
Pojištění zavazadel
Pojištění cestování letadlem
Pojištění domácích mazlíčků

Profesionální asistenční služba AXA

Ke každé z nabízených variant náleží i profesionální asistenční služba AXA v nepřetržitém provozu. Jakmile se dostanete do potíží, stačí zavolat na operační centrum, kde získáte potřebné informace k dalším krokům. Tato nonstop asistenční služba se stává skvělou oporou a pomocníkem v jakékoliv situaci bez ohledu na čas nebo den.

Operátorovi podrobně sdělíte, co se přesně stalo a ten vám následně doporučí nejlepší možné služby ve vašem dosahu. V seznamu jsou k dispozici výhradně ověření lékaři, nemocnice popřípadě autoservisní centra. V krizových situacích vám asistenční služba dokáže zajistit příjezd lékaře přímo na místo vaší polohy nebo zajistit odtahovou službu.

Asistenční služba za vás uhradí veškeré náklady za ošetření či nezbytnou pomoc a dokonce dokáže zajistit i bezpečný převoz zpět domů. Asistenční služba je vám v průběhu ošetřování a rekonvalescence vždy na blízku a pravidelně kontroluje váš stav a hladký průběh léčby.

Připojištění služeb AXA

V rámci komplexního přístupu a optimálně vyváženého cestovního pojištění se lze u společnosti AXA připojistit na další častá rizika. Podívejme se na hlavní produkty, které lze zahrnout k libovolné variantě pojištění.

Připojištění rizikových sportů

Vhodné pro všechny klienty, kteří se v zahraničí věnují rizikovým sportům.

Pojištění práce a studium

Plánujete pracovní nebo studijní cestu? Tato forma připojištění kryje veškeré výlohy vzniklé při práci nebo studiu.

Pojištění drink povolen

S tímto připojištěním se nemusíte bát konzumace alkoholických nápojů. Pojistné plnění je aktivní až do 0,8 promile alkoholu v krvi, což odpovídá cca 4 pivům nebo panákům.

Pojištění autoasistence

Jedete na dovolenou vlastním autem? Získejte službu opravy na místě, odtah nebo převoz posádky a poškozeného vozu do místa bydliště.

Pojištění půjčeného vozidla

Pro všechny, co si plánují v zahraničí půjčit vůz. AXA za vás v případě nehody zaplatí celou spoluúčast, kterou po vás půjčovna bude chtít.

Připojištění chronického onemocnění

Získejte ochranu i v případě, pokud se potýkáte s chronickým onemocněním. Získáte tak ochranu největších rizik na své dovolené.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od AXA a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

AXA cestovní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u cestovního pojištění od AXA narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s cestovním pojištěním od AXA.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

AXA pojišťovna a. s.
Lazarská 13/8
Praha 2
120 00

Telefon: +420 292 292 292
E-mail: info@axa.cz
WWW: www.axa.cz

AXA cestovní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 50 % z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější cestovní pojištění na míru