Bankerat půjčka - půjčka pro lidi

Bankerat půjčka
 • Přijatelný úrok i na úrovni bankovního úroku
 • Tisíce klientů - férová a prověřená půjčka
 • Sami si určíte podmínky půjčky
 • Žádné skryté poplatky
Výše úvěru 10 000 - 600 000 Kč
Splatnost 6 - 72 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 - 72 měsíců
Úrok od: 9 % p.a.
RPSN od: 11,73 %
Poplatek za poskytnutí: 5% z půjčené částky
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Sjednáte si půjčku ve výši 50 000 Kč na dobu splatnosti 72 měsíců, roční úroková sazba 9 %, RPSN 11,73 %, výše měsíční splátky 901 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 64 872 Kč. Poplatek za sjednání půjčky činí 3 469 Kč.

Bankerat půjčka je na současném trhu naprosto inovativní možností. To proto, že to není ani bankovní půjčka, ani to není klasická nebankovní půjčka. Spadá totiž do segmentu P2P půjček, kdy se na jednotlivé žádosti skládají běžní lidé. Bankerat, tedy společnost Admin P2P s.r.o. tak v podstatě zajišťuje celkový provoz platformy. Určitě se nejedná o žádného nováčka, jelikož vstup na trh byl spojený s rokem 2010 a znamenal poměrně unikátní přístup.

Bankerat půjčka je unikátní hlavně svým přístupem k tomu, co vše si klient může vybrat v souvislosti se svou žádostí. Požádat si u takzvaných investorů může u klasické spotřebitelské půjčky, a to včetně těch bez registrů i bez příjmu. Vše doplňuje půjčka se zástavou nemovitosti. Nejmenší sumou, o kterou si ze požádat, je částka 10 000 Kč. Tou nejvyšší je částka celých 600 000 korun českých. Pokud jde o splatnost, tak Bankerat půjčka nabídne možnosti, které začínají na splatnosti 6 měsíců, které dále pokračují až k variantám, které trvají po dobu 6 let. Samozřejmé je to, že peníze z klasické půjčky je možné využít na cokoliv. Jde o neúčelový úvěr.

Zajímavé je také rozpětí úrokových sazeb. Nejnižší je sazba 9 procent, zatímco tou nejvyšší je sazba 55 procent, která se už za příliš výhodnou nedá považovat. Bankerat půjčka je unikátní v tom, že si sám klient může zvolit sazbu, kterou bude akceptovat. Poté záleží jenom na investorech, zda ji budou akceptovat také. Celá nabídka je také doplněna poměrně specifickými úvěrovými produkty, kterými Bankerat doplňuje své celkově rozsáhlé portfolio. Řadíme sem refinancování nevýhodných půjček, stejně jako konsolidaci půjček a dále půjčky na zaplacení exekuce. Řadí se tak mezi možnosti, které jsou určené i velmi problémovým klientům, a to s faktem, že největší riziko je přesunuto na samotné investory z řad běžných lidí.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Bankerat půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Bankerat půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Bankerat půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti se Bankerat půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Bankerat půjčka podvod?

Bankerat půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Pro koho slouží služby Bankerat?

Bankerat je tu nejen pro zájemce o půjčku, ale také pro investory. Lidé půjčují lidem.

Platím za zadání žádosti o půjčku?

Ne, neplatíte, zadání žádosti o půjčku je zcela ZDARMA. Pokud Vám půjčka nebude poskytnuta neplatíte žádný poplatek! Jediný poplatek platíte až z peněz, které Vám budou zaslány na Váš účet. V takovém případě platíte poplatek ve výši 5%, minimálně však 1.200 Kč.

O jak vysokou půjčku si mám zažádat?

Zadejte takovou částku, kterou si můžete ze svého pravidelného měsíčního příjmu dovolit splácet. Obecně platí pravidlo, že čím vyšší je požadovaná částka, tím méně nabídek žadatel o půjčku dostane. Pokud nedostanete nabídku přibližně do týdne od zadání Vaší žádosti, doporučujeme žádost o půjčku zrušit a zadat žádost novou, s nižší požadovanou částkou, nebo s vyšší úrokovou sazbou (vyšší měsíční splátkou).

Jaké informace o sobě mám do žádosti vyplnit?

Snažte se, abyste věřiteli dali o sobě veškeré informace, které potřebuje pro své rozhodnutí Vám poskytnout půjčku. Obecně platí, že čím více informací o sobě věřiteli dáte, tím lepší nabídku můžete očekávat. Žádost o půjčku je velmi intuitivní - pouze vybíráte z předem daných odpovědí. Jediná část, kde můžete věřiteli sdělit dodatečné informace o sobě a dát mu argumenty o Vaší schopnosti splácet je část žádosti nazvaná „Ostatní informace“.

Mohu žádat o půjčku, když mám záznam v registru dlužníků?

Ano, můžete. Bankerat.cz posuzuje výpis z bankovního a nebankovního registru jinak než banka. Důležitá je především Vaše celková částka měsíční splátka a Vaše celkové zadlužení. Neposuzuje, jako banka, jestli občas splácíte se zpožděním.

Kontakt

Admin P2P s.r.o.
V Celnici 1028/10
Praha 1
110 00

Telefon: +420 226 256 005
E-mail: admin@bankerat.cz
WWW: www.bankerat.cz

Sídlo společnosti

Bankerat půjčka
podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Doklady totožnosti
Náš komentář

Bankerat.cz je férová platforma pro půjčky od soukromých osob s předem jasně danými podmínkami pro všechny strany. Nemusíte se tak bát žádného podvodu ani skrytých poplatků. Bankerat si za své služby vezme 5% z půjčené částky. Podmínky půjčky si zvolíte sami, nejste tak zavislí na dodržení podmínek banky nebo nebankovní společnosti.

Jak požádat o půjčku