Zonky půjčka - půjčka od lidí

Zonky půjčka
 • Výhodný úrok i nižší než v bance
 • Znáte z TV - férová a prověřená půjčka
 • Předčasné splacení půjčky zdarma
 • Vhodné i na refinancování půjček
Výše úvěru 20 000 - 750 000 Kč
Splatnost 12 - 84 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení
 • Férová půjčka od lidí
 • Možnost zaplatit více splátek najednou
 • Maximální ochrana spotřebitele
 • Žádné skryté poplatky

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 - 750 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 - 84 měsíců
Úrok od: 2,99 % p.a.
RPSN od: 3,63 %
Poplatek za poskytnutí: 2% z půjčené částky
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Sjednáte si půjčku ve výši 150 000 Kč na dobu splatnosti 60 měsíců, roční úroková sazba 5,99 %, RPSN 7,03 %, výše měsíční splátky 2 910 Kč (jedna splátka se mírně liší). Celková částka splatná spotřebitelem 174 589 Kč. Poplatek za sjednání půjčky činí 3 000 Kč.

Tabulka splátek (při úroku 3,99 % p.a.)

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celková částka
20 000 Kč 24 měsíců 6,16 % 868 Kč 21 230 Kč
30 000 Kč 24 měsíců 6,16 % 1 302 Kč 31 845 Kč
40 000 Kč 36 měsíců 6,16 % 1 181 Kč 43 283 Kč
60 000 Kč 48 měsíců 5,14 % 1 352 Kč 66 180 Kč
100 000 Kč 48 měsíců 5,14 % 2 257 Kč 110 298 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zonky půjčka může být označena jako skutečný unikát. Nejde o bankovní ani nebankovní půjčku, jelikož je označena jako P2P půjčka. Provozovatelem je společnost Zonky s.r.o., která je držitelem licence od České národní banky pro nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru a je u ní registrována jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu. Důležité je vědět také to, že tento poskytovatel je členem finanční skupiny PPF, kam patří třeba také Air Bank, nebo nebankovní poskytovatel Home Credit.

Zonky půjčka je určená jak pro toho, kdo mý zájem refinancovat, tak i pro toho, kdo hledá půjčku takzvaně na cokoliv. Nejnižší suma, kterou si lze půjčit, má hodnotu 20 000 korun českých. Tou nevyšší je částka 750 000 Kč. Každý klient má také množnost zvolit si i výši měsíční splátky. A to dle svého uvážení. Rozmezí je od 500 do 20 000 korun. Od toho se následně odvíjí délka splatnosti. Unikátem jsou také úrokové sazby. Tou nejnižší je sazba 3,99 procenta, která je určena pro klienty s nejlepší bonitou. Je však nutné říci také to, že Zonky půjčka může být spojena také se sazbou, která činí 19,99 procenta. Dále s půjčkou souvisí i pevný poplatek ve výši 2 procenta. Ten je počítán z objemu půjčených peněz a je ihned automaticky strháván z poskytované sumy.

Samotný schvalovací proces počítá jak s nutností dodat informace o příjmu, tak počítá také s tím, že je žadatel prověřován v registrech. Problémem je pochopitelně také exekuce. Co je však pozitivem, to je samotné vyřízení. Vše lůze realizovat vzdáleně, tedy prostřednictvím internetu, bez nutnosti osobních schůzek. To se podepisuje na rychlosti a jednoduchosti. Po schválení žádosti je následně třeba počítat s tím, že požadavek vystaví na takzvaném tržišti. Zde je do doby, než se sesbírá požadovaná suma peněz. To může dobu o několik dní prodloužit.

Televizní reklama


Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Zonky půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Zonky diskuze a zkušenosti

Vzali jste si Zonky půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Zonky půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuse.

 • Pište pouze své reálné zkušenosti
 • Mějte na paměti, že vaše zkušenosti mohou velmi pomoci ostatním, kteří o půjčce teprve uvažují, přidávejte tak příspěvky s vypovídající hodnotou
 • Pište prosím česky, spisovně a vyhněte se vůlgárním slovům či hanlivostem vůči službe/jiné osobě
 • Vymazán bude takový příspěvek, který lze označit jako spam

Je Zonky půjčka podvod?

Zonky půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

Půjčit si můžete od 20 000 do 750 000 Kč. Sami si zvolíte, jak dlouho budete chtít svoji půjčku splácet. Může to být 12 měsíců až 7 let.

Co potřebuji, abych si mohl/mohla půjčit na Zonky.cz?

Jste občané České republiky nebo tu máte trvalý pobyt, vlastníte bankovní účet a je vám víc než 18 let? V tom případě splňujete naše základní podmínky.

Můžu si půjčit u Zonky.cz, když jsem cizinec?

Ano, pokud máte v ČR trvalý pobyt (nestačí dočasný). Kromě dokladu o trvalém pobytu si připravte doklad totožnosti. Dále potřebujete svůj vlastní český bankovní účet. Platí pro občany EU a Ukrajiny.

Mohu si půjčit, když mám záznam v registrech?

To, že je někdo v registrech, ještě nemusí nic znamenat. V registrech je totiž každý, kdo si někdy vzal nějakou půjčku. Jde o to, nemít v nich negativní záznamy – tedy pravidelně splácet půjčky, včas platit účty za telefon nebo plyn. Jinými slovy z registrů se dá vyčíst to, jakou máte platební morálku.

Mohu získat půjčku, když jsem v insolvenci nebo když mám exekuci?

Lidem v insolvenci Zonky půjčit nemůže. Člověk, který u soudu získal možnost oddlužení (insolvence), má po dobu 5 let ponecháno jen životní minimum a jakékoliv příjmy nad toto životní minimum jdou na oddlužení. Laicky řečeno by mu tedy insolvence spolkla i případnou půjčku.

Půjčit lidem v exekucích je komplikované. Zonky.cz ale zajímá, proč se klient do exekuce dostal. Nečekaná životní událost není totéž co marnotratnost. Pokud je důvodem třeba zapomenutá pokuta od dopravních podniků nebo vás do dluhů přivedl bývalý manžel gambler, rádi s vámi vaši situaci Zonky.cz probere na osobní schůzce.

Na co si mohu půjčit?

Půjčit si můžete na cokoliv. Lidé si nejčastěji půjčují na refinancování nevýhodných půjček, vybavení či rekonstrukce domácnosti nebo na nové auto. Můžete si půjčit třeba i na studium, operaci, elektroniku nebo rozjezd vlastního projektu.

Jaký úrok nabízíte?

Úrok se na Zonky pohybuje v rozmezí 3,99 % až 19,99 % p. a. Výše úroku je nastavena podle tzv. ratingu. To jsou písmena od A do D, kterými Zonky označí půjčkou na Tržišti. Rating je důležitý především pro lidi, kteří se budou na vaši půjčku skládat. Úrok se určuje složitým výpočtem, kterým se odhaduje, jak vám splátky zasáhnou do života a jak velké je pro investory riziko, že půjčené peníze nevrátíte. Čím vyšší je riziko, tím větší je také úrok. Rating půjčky na Zonky

Mohu si půjčku pojistit?

Ano, můžete. K půjčce Zonky nabízí pojištění Zonkyho záchranná vesta – pojištění schopnosti splácet, kterou si můžete k půjčce sjednat.

Kontakt

Zonky s.r.o.
Štefánikova, 43a budova D
Praha 5
150 00

Telefon: +420 800 449 999
WWW: www.zonky.cz
E-mail: info@zonky.cz

Sídlo společnosti

Zonky půjčka
podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Pravidelný příjem
 • Bezdlužnost
Náš komentář

Zonky nabízí férovou půjčku od lidí. Při dobré bonitě můžete dosáhnout i na nižší úrok, než v bance. Výhodou je předčasné splacení půjčky kdykoliv v jejím průběhu zcela zdarma. Počítejte ale s poplatkem ve výši 2% z půjčené částky.

Jak požádat o půjčku