Zaimo půjčka - okamžitá půjčka

Zaimo půjčka
 • Automatické vyhodnocení žádosti o půjčku
 • Žádné skryté poplatky za vyřízení a poskytnutí
 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma
 • Velmi rychlá půjčka
Výše úvěru 25 000 - 108 000 Kč
Splatnost 12 - 48 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 25 000 - 108 000 Kč
Půjčka novým klientům: neomezeně
Doba splatnosti: 12 - 48 měsíců
Úrok od: 14,07 % p.a.
RPSN od: 15 %
Vyřízení žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? online kontakt
Reprezentativní příklad

Celková výše úvěru 108 000 Kč, výše měsíční splátky 2 954 Kč, doba splatnosti 48 měsíců - počet splátek 48, úrok 14,07 % p.a., RPSN 15 %, celková částka splatná spotřebitelem 141 684,81 Kč.

Skryté poplatky 0 Kč, další poplatky 0 Kč, předčasné splacení zdarma

Zaimo půjčka je poměrně typickým nebankovním produktem ze segmentu spotřebitelských půjček. Nutno říci, že se jedná o obchodní název, a reálným poskytovatelem je společnost Kreditech Česká republika s.ro. Ta je dále členem velké firmy Kreditech SSL Holding GmbH, která sídlí v Německu a která své aktivity v oblasti půjčování peněz směřuje do celé řady zemí. Půjčka Zaimo je proto spojena s celkem velkým zázemím.

Charakteristika Zaimo půjčky plně odpovídá tomu, co bylo uvedeno výše. Zařadit ji lze do segmentu spotřebitelských nebankovních půjček. Těch, které jsou neúčelové. To z toho důvodu, že je možné peníze utratit za cokoliv. Nejnižší dostupná suma, o kterou je možné si u tohoto poskytovatele požádat, činí 15 000 korun český. Nevyšší suma je svou výší poměrně specifická, jelikož tady se mluví o částce 108 000 korun českých. Délku splácení si může také volit sám klient. Nejnižší doba je 12 splátek odpovídajících stejnému počtu měsíců. Pokud jde o dobu nejvyšší, tak daná hodnota činí 48 měsíčních splátek.

Výše úrokových sazeb plně odpovídají samotnému nebankovnímu segmentu a také tomu, že Zaimo půjčka nepatří do kategorie těch cenově nejvýhodnějších. Pokud jde o hodnotu úroku, odvíjí se hlavně od kombinace samotné půjčky. Nejnižší sazba lehce překračuje hranici 14 procent. Tím nejvyšším možným úrokem však může být sazba lehce přes 57 procenta. Co je kladem, to je fakt, že dále nejsou k půjčce připočítávány žádné dodatečné skryté poplatky.

Kladem půjčky je celková rychlost samotného vyřízení. A to i díky možnosti online žádosti. Zde stačí zvolit charakteristiku půjčky a uvést několik osobních údajů. Dále je žádost vyhodnocena, s ohledem na výpočet konkrétního kreditního skóre. Co o sobě Zaimo samo uvádí, to jsou fakta spojená s celkově vysokou schvalovatelností. Pokud je vše vyhodnoceno kladně, dojde ke schválení a okamžitému odeslání peněz na bankovní konto.

Líbí se Vám parametry této půjčky? online kontakt

Zkušenosti

Napište své zkušenosti se Zaimo půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Zaimo půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Zaimo půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti ss Zaimo půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Zaimo půjčka podvod?

Zaimo půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Je Zaimo půjčka bez doložení příjmu nebo bez registru?

Na internetu často hledáte Zaimo půjčku pod termínem "Zaimo půjčka bez doložení příjmu" nebo "Zaimo půjčka bez registru". Toto musíme uvést na pravou míru, protože Zaimo půjčku bez doložení příjmu nebo bez nahlížení do registru nezískáte. Pro získání půjčky musíte doložit svůj příjem, stejně tak si Zaimo prověří, jestli nejste uvedeni v registru dlužníků.

Moje žádost o úvěr byla zamítnuta. Kdy mohu zažádat znovu?

Informaci, proč vám byla půjčka zamítnuta, poskytovatel nesděluje. O novou půjčku je však možné požádat za 7 dní po zamítnutí žádosti. V případě, že tento časový limit nedodržíte a o půjčku požádáte, bude znovu žádost automaticky zamítnuta.

K čemu slouží ověřovací poplatek 1 Kč a kdy ho mám odeslat na váš účet?

Poplatek 1 Kč slouží k tomu, aby poskytovatel mohl ověřit, že jste skutečně majitelem bankovního účtu, na který vám vyplatí půjčenou částku.

Úvěr mi byl schválen. Kdy dostanu peníze?

Peníze vám vyplatí na účet obratem ve chvíli, kdy jste úspěšně ověřili bankovní účet a podepsali smlouvu.

Vyplnil jsem žádost, ale nepřišla mi žádná odpověď, co teď?

Zkontrolujte si v emailu také složku SPAM. Pokud ani tam email nenajdete, kontaktujte poskytovatele na zákaznické lince 228 883 108 nebo na e-mailu info@zaimo.cz.

Rozesílá Zaimo rámcovou smlouvu poštou?

Poskytovatel poštou nic neposílá. Vše funguje online. Smlouvu naleznete ve svém profilu po přihlášení na stránkách www.zaimo.cz.

Kontakt

Kreditech Česká republika s.r.o.
Vinohradská 2828/151
Praha 3
130 00

Telefon: +420 228 883 108
E-mail: info@zaimo.cz
www.zaimo.cz

Sídlo společnosti

Zaimo půjčka
podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Mobilní telefon
Náš komentář

Půjčka Zaimo patří mezi velmi rychlé nebankovní úvěry, které vyřídíte přes internet a nemusíte nikam chodit. Nabízí nízký úrok při půjčce s delší dobou splatnosti (například 48 měsíců), při půjčce na 12 měsíců jsou úroky znatelně vyšší. Nevýhodou jsou především nepřehledné webové stránky a také to, že se konkrétní podmínky půjčky zájemce dozví až po vyplnění žádosti o půjčku.

Jak požádat o půjčku