Tommy Stachi půjčka - peníze na cokoliv

Tommy Stachi půjčka
 • Peníze na cokoliv
 • Bez ručitele a zástavy nemovitosti
 • Předčasné splacení půjčky bez poplatku
 • Peníze obdržíte v hotovosti nebo převodem na účet
Výše úvěru 10 000 - 150 000 Kč
Splatnost 12 - 60 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 - 150 000 Kč
Půjčka novým klientům: neomezeně
Doba splatnosti: 12 - 60 měsíců
Úrok od: 0 % p.a.
RPSN od: 12,8 %
Rychlost zpracování: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení účtu: ne
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ne
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? online kontakt
Reprezentativní příklad

V případě akce Až 100 % úroků zpět s produktem VIP půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 60 měsíců s měsíční splátkou 1 587 Kč činí fixní úroková sazba 10,98 % p.a. a RPSN 33,2 %. Se zápůjčkou je spojen pravidelný měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč. Účastník řádným a úplným splacením celé zápůjčky zaplatí 95 198 Kč, následně na vyžádání dostane zpět 100 % zaplacených úroků, tj. částku 15 198 Kč, přičemž úrok bude činit 0 % p.a. a RPSN 27,7 %. Celková částka splatná spotřebitelem činí 80 000 Kč, z toho celkové náklady zápůjčky činí 30 000 Kč.

Půjčka Tommy Stachi má nejenom zajímavý název, ale i celkem zajímavý koncept spojený s tím, co dokáže svým klientům nabídnout. Samotným poskytovatelem je tuzemská firma Tommy Stachi s.r.o. se sídlem v Praze. Samozřejmostí je, že se jedná o společnost, která je již držitelem licence od České národní banky a tak je považována za zcela legálního poskytovatele nebankovních půjček. To potvrzuje také historie společnosti, jelikož na našem trhu je již po dobu 16 let. Za tu dobu dokázala nabídnout peníze více než 50 000 klientů. Ti si mohou požádat jak klasicky online – což je dnes považováno za moderní standard, tak i osobně na pobočce. I zde zaujme rychlost vyřízení, jelikož v průměru lze mít vše hotovo již za zhruba 22 minut.

Tommy Stachi půjčka může být charakterizována jako spotřebitelský úvěr, čemuž také odpovídají i její parametry. Samotná suma začíná na částce 10 000 Kč, což je hodnota nejmenší. Z té se však lze postupně dostat až na částku 150 000 Kč, která je nejvyšší možnou půjčkou. Samozřejmé je to, že získané peníze lze využít na cokoliv. Splátky si lze navolit podle vlastních potřeb, ale v předem stanoveném rozmezí. A to je od 12 měsíců, až po 60 měsíců, po které bude závazek pravidelně splácený. Vše je spojeno s maximální transparentností, stejně jako se zcela jasnými podmínkami.

Jelikož je Tommy Stachi půjčka nebankovním produktem, odpovídá tomu také výše úrokových sazeb. Musíme však říci, že není nijak astronomická. Hodnota úroku totiž startuje už na sazbě 10,1 procenta a konkrétní sazby RPSN z daného úroku vyplývající činí 17,9 procenta. Jde samozřejmě o sazby startovní, které jsou určené žadatelům s nejlepší bonitou. Žádat si nemusí nutně jenom osoby pracující, tedy klasicky zaměstnané. Požádat si mohou i podnikatelé. Tedy živnostníci, kteří svůj příjem prokazují hlavně pomocí daňového přiznání.

Líbí se Vám parametry této půjčky? online kontakt

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Tommy Stachi půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Tommy Stachi půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Tommy Stachi půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s Tommy Stachi půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Tommy Stachi půjčka podvod?

Tommy Stachi půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Jaké potřebuji doklady pro schválení půjčky?

 • Zaměstnanec – 2 doklady totožnosti, měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce (kde je vidět výplata), v případě výplaty v hotovosti 3 výplatní pásky a potvrzení o příjmu, telefonní číslo do zaměstnání.
 • Živnostník – 2 doklady totožnosti, měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce, vystavené faktury za poslední 2 měsíce, daňové přiznání za uplynulý rok.
 • Důchodce – 2 doklady totožnosti, doklad o výplatě důchodu za poslední 2 měsíce – měsíční výpis z účtu nebo ústřižky složenek.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Pro získání půjčky je potřeba splňovat několik základních podmínek – doložit 2 doklady totožnosti, nebýt v exekuci nebo insolvenci a doložit potřebné doklady prokazující vaši schopnost půjčku splácet.

Lze půjčku vyřídit online

Ano, půjčku můžete vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře.

Platím nějaké poplatky předem?

Ne, neplatíte žádné poplatky předem za vyřízení půjčky.

Mohu získat peníze ještě dnes?

Při poskytnutí půjčky přímo na pobočce Tommy Stachi získáte peníze již do 20 minut od podepsání smlouvy.

Kontakt

TOMMY STACHI s.r.o.
Olšanská 2643/1a
budova SUDOP PRAHA
Praha 3 - Žižkov
130 80

Telefon: +420 800 187 187
E-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz
WWW: www.tommystachi.cz

Sídlo společnosti

Tommy Stachi půjčka
podmínky půjčky
 • Doklad totožnosti
 • Trvalý příjem
Náš komentář

Tommy Stachi půjčka na našem trhu působí již přes 16 let a za tu dobu se pyšní 40 000 klienty. Mezi výhody patří dostupnost půjčky - můžete o ni zažádat osobně nebo přes internet z pohodlí domova. Také předčasné splacení půjčky bez sankcí je výhodou. Nevýhodou jsou opravdu vysoké úroky a celkové náklady na půjčku, které mohou běžně přesáhnout i 50% z půjčené částky.

Jak požádat o půjčku