Tommy Stachi půjčka - recenze

Tommy Stachi půjčka
 • Peníze na cokoliv
 • Bez ručitele a zástavy nemovitosti
 • Předčasné splacení půjčky bez poplatku
 • Peníze obdržíte v hotovosti nebo převodem na účet
Výše úvěru 10 000 - 150 000 Kč
Splatnost 12 - 60 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Naposledy aktualizováno: Červenec 2024 | Autor: Miroslav Otoman

Základní informace

Půjčka Tommy Stachi představuje rychlý způsob, jak získat peníze na dlouhodobé cíle, a to jak na účet, tak v hotovosti. Vyřízení požadavku je obvykle otázkou pár minut, a půjde-li vše dobře, můžete mít finanční prostředky ještě dnes.

Jedná se navíc o ryze českou společnost s dlouhou tradicí a individuálním přístupem ke klientům, jimž při splnění podmínek vrací až 100 % úroků.

Podmínky a parametry půjčky

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 - 150 000 Kč
Půjčka novým klientům: neomezeně
Doba splatnosti: 12 - 60 měsíců
Úrok od: 7,9 % p.a.
RPSN od: 16,2 %
Rychlost zpracování: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení účtu: ne
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ne
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Výhody a nevýhody Tommy Stachi půjčky

 • Na vaši žádost reaguje během pár minut
 • Vyřídíte přes internet, nikam nemusíte
 •  Peníze na účet nebo v hotovosti na ruku
 • Bez zástavy majetku i ručitele
 • Až 100 % úroků dostanete zpět
 • Relativně dlouhá splatnost
 • Vysoké úroky a RPSN

Jak probíhá vyplacení peněz

V nabídce společnosti jsou dva produkty, a sice půjčka převodem na účet a hotovostní úvěr, přičemž má každý jiné vlastnosti. V obou případech je však možné využít peníze na cokoliv, takže jsou vhodné třeba ke koupi domácích spotřebičů, mobilního telefonu, notebooku, nebo k opravě auta. Na co padnou, záleží vždy na vás, ale v každém případě byste je měli využít smysluplně.

Půjčka Tommy Stachi převodem na účet

Jestli na peníze spěcháte nebo nechcete nikam chodit a raději byste vše vyřídili z pohodlí domova, nabízí se půjčka Tommy Stachi na účet. Získat můžete od 10 000 do 150 000 Kč a splatnost si nastavit na 12 až 60 měsíců, což je oproti některé konkurenci až dvojnásobná lhůta.

A že dostanete peníze do pár minut, zajišťují tzv. okamžité platby podporované většinou českých bank.

Hotovostní úvěr Tommy Stachi na ruku

Kdo si chce peníze vyzvednout osobně, případně ani nemá bankovní konto, může tak učinit osobně na pražské pobočce, kde mu zástupce Tommy Stachi hotovostní půjčku předá. Získat však můžete nejvýše třicet tisíc korun, a coby nový klient splatnost max. 24 měsíců.

Nutno podotknout, že firma účtuje každý měsíc administrativní poplatky a úvěr na ruku příliš výhodný není.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

V klientském centru uvidíte vše potřebné

Jakmile odešlete žádost o půjčku, zřídí vám Tommy Stachi na svých stránkách účet, v němž vám podá informace o průběhu i výsledku, a dojde-li ke schválení, tak i o čerpaném úvěru. Kdybyste kupříkladu zapomněli, kolik máte splácet, uvidíte částku právě v klientském centru, kde můžete mj. žádat o snížení či odklad splátek, a rovněž nahlédnout do své smlouvy v elektronické podobě.

Jak u Tommy Stachi funguje odklad splátek

Kdo se dostane do špatné finanční situace, měl by ji neprodleně řešit s poskytovatelem úvěru a předejít tak zbytečným sankcím a jiným problémům. V některých případech dokáže Tommy Stachi přimhouřit oko a splátky odložit na měsíc i delší dobu, vždy to však podléhá individuálnímu posouzení. Při včasném řešení je nicméně velká šance, že vaší žádosti vyhoví.

Předčasné splacení zdarma i za poplatek

Jednou z prezentovaných předností má být bezplatné doplacení půjčky v případě, že ji například refinancujete u jiné společnosti. Dle obchodních podmínek si však Tommy Stachi uplatní zákonné právo na úrok, který vychází na 0,5 % z nesplacené jistiny v případě, že má smlouva končit za méně jak rok, nebo 1 %, je-li její platnost delší než 12 měsíců.

Není tak jasné, zda-li nabídka předčasného splacení zdarma vlastně platí, či nikoliv.

Dlouhodobá akce až 100 % úroků zpět

S rozhodováním, zda-li o online úvěr požádat či nikoliv, může pomoci dlouhodobá akce Až 100 % úroků zpět. V současné době platí pro všechny půjčky sjednané od 01. 01. 2019 do 31. 12. 2021 a stačí, abyste úvěr řádně a včas doplatili (nesmíte se tedy se splátkami opozdit). Takže pokud tuto podmínku splníte, můžete na půjčce Tommy Stachi výrazně ušetřit.

Komu půjčku Tommy Stachi doporučujeme

Ať vás zaskočí nečekané výdaje nebo je plánujete, dokáže vám Tommy Stachi vyplatit peníze už do čtvrt hodiny kterýkoliv pracovní den a zainvestovat tak třeba koupi nových domácích spotřebičů.

Rychlost posouzení žádosti do 10 minut a okamžité vyplacení peněz je rozhodně předností, ovšem pouze u online úvěru; tomu na ruku se vzhledem k vysokým poplatkům raději vyhněte. K získání navíc postačí splnění základních podmínek a žádat mohou i podnikatelé či důchodci.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Kalkulačka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti ÚROK RPSN Celková částka
10 000 Kč 12 měsíců 7,9 % 46,76 % 12 234 Kč
20 000 Kč 12 měsíců 7,9 % 46,73 % 24 467 Kč
30 000 Kč 18 měsíců 7,9 % 46,35 % 40 012 Kč
40 000 Kč 24 měsíců 7,9 % 42,3 % 56 575 Kč
50 000 Kč 30 měsíců 7,9 % 42,15 % 76 264 Kč
60 000 Kč 30 měsíců 7,9 % 40,47 % 90 317 Kč
80 000 Kč 36 měsíců 7,9 % 34,72 % 122 516 Kč
100 000 Kč 42 měsíců 7,9 % 28,94 % 152 589 Kč
120 000 Kč 48 měsíců 7,9 % 25,18 % 183 549 Kč
150 000 Kč 60 měsíců 7,9 % 21,37 % 236 058 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Jak požádat o Tommy Stachi půjčku

1. Nejdříve přejděte na žádost o půjčku.

Žádost o půjčku Tommy Stachi - vyplňte nezávazný formulář s žádostí o půjčku

2. Vyplňte základní údaje o své osobě, následně obdržíte info o zřízení účtu. Dále se ořihlaste do klientského centra, doložte potřebné dokumenty a doplňte údaje a nastavte částku, o jakou máte zájem.

Sankce, pokud nebudete splácet

Pokud se dostanete do situace, kdy nebude schopni hradit svůj závazek, snažte se s Tommy Stachi domluvit a rozhodně od situace neutíkejte. V opačném případě vám může být účtováno:

Smluvní pokuta: 0,1 % z jistiny za každý den prodlení
Úrok z prodlení repo sazba (1,25 % ke konci 2021) + 8 % p.a.
Účelně vynaložené náklady: až 4 000 Kč

A nebudete-li splácet ani nadále, může být případ po uplynutí 60 dnů předán k vymáhání inkasní společnosti, čímž náklady porostou o dalších až několik tisíc korun.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Často kladené dotazy

O jakou částku mohu žádat?

V případě online půjčky nabízí Tommy Stachi částku od 10 000 do 150 000 korun, zatímco hotovostní úvěr na ruku má horní hranici 30 000 Kč.

Na jak dlouho Tommy Stachi půjčuje?

Stejně jako u výše úvěru, i v tomto případě jsou rozdíly znatelné: zatímco u půjčky kompletně online si můžete zvolit splatnost 12 až 60 měsíců, u té v hotovosti to je v případě nových klientů nejvýše 24 měsíců, a budete-li si půjčovat opakovaně, stoupá vrchní hranice na 30 měsíců. S Tommy Stachi se však lze domluvit i individuálně na delším trvání smlouvy.

K čemu je možné nebankovní úvěr použít?

Jednoduše na cokoliv, ať o peníze žádáte online či v hotovosti. Jak je využijete, záleží čistě na vás, takže nemusíte Tommy Stachi nic dokládat.

Jaké podmínky má půjčka Tommy Stachi?

V podstatě se jedná o pouhé základy, aby došlo k ověření vaší identity: potřeba je tedy vyplnění úvodního formuláře, plnoletost (min. 18 let), kopie vašeho OP a pravidelný měsíční příjem (nezáleží, jestli ze zaměstnání, podnikání, renty, důchodu atd.); a žádáte-li o půjčku Tommy Stachi na účet, bude třeba i bankovní konto vedené na vaše jméno.

Za jak dlouho mi budou peníze vyplaceny?

Vůbec nejrychlejší cestou je online úvěr, neboť vám mohou být peníze připsány už do 15 minut od schválení žádosti. Ovšem pokud preferujete vyplacení na ruku a dostavíte se osobně na pobočku v Praze, můžete mít finanční prostředky zhruba do 20 minut ještě dnes.

Jaké poplatky musím u Tommy Stachi hradit?

Pokud budete žádat o online půjčku, začínají úroky na přijatelných 7,9 % p.a., což je srovnatelné i s bankami; v případě RPSN pak počítejte od 16,2 %, což není zrovna nejnižší sazba. U hotovostního úvěru pak bývá úroková sazba i 50 % a RPSN až dvojnásobné, což příliš výhodné není.

Je možné splatit nebankovní půjčku bezplatně?

Ačkoliv má poskytovatel úvěru ze zákona právo na poplatek 0,5 až 1 % z dlužné částky, neúčtuje si Tommy Stachi za předčasné splacení nic. Při půjčení maximální částky by sice šlo nejvýše o 1 500 korun, ale i tak se jedná o vstřícný krok vůči zákazníkovi.

Dá se s Tommy Stachi řešit, když nebudu moci splácet?

I když je to nepříjemná situace, je možné najít společnými silami východisko, které budou vyhovovat oběma stranám. Třeba odklad splátek na určitou dobu, což odlehčí vašemu rozpočtu.

Co mě čeká, když nebudu hradit splátky?

Pokud se s poskytovatelem nedohodnete na žádném řešení, můžou vám být účtovány různé poplatky: smluvní pokuta ve výši 0,1 % z částky v prodlení za každý den, úrok z prodlení rovnající se repo sazbě určené ČNB (1,25 % ke konci 2021) navýšené o 8 % p.a., a účelně vynaložené náklady. Ty vychází až na 4 000 Kč, přičemž za první měsíc uhradíte 350 Kč, za druhý 750 korun, za třetí 450 Kč, za čtvrtý a pátý dokonce 1 000 korun, a za šestý 450 Kč.

Potřebuje Tommy Stachi zástavu či ručení?

Ať žádáte o jakoukoliv částku, nebudete potřebovat ani jedno. A nezáleží přitom, jestli si řeknete o půjčku v hotovosti, anebo dáte přednost online úvěru.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Autor recenze

O Tommy Stachi půjčce v kostce

Tommy Stachi je, na rozdíl od většiny ostatních, českou společností s tradicí od roku 2004. Během této doby poskytla úvěr více než 50 tisícům klientů, přičemž se od samého počátku specializuje výhradně na dlouhodobé půjčky, ačkoliv měla ve svém portfoliu i jiné druhy. Peníze přitom dokáže klientům vyplatit jak převodem na účet, tak i hotově na ruku ve své pražské pobočce.

Reprezentativní příklad

Úvěr v rámci akce Až 100 % úroků zpět ve výši 100 000 Kč se splatností 60 měsíců s měsíční splátkou 2 923 Kč činí fixní úroková sazba 7,9 % p.a. a RPSN 27,8 %. Se zápůjčkou je spojen pravidelný měsíční administrativní poplatek ve výši 900 Kč. Účastník řádným a úplným splacením celé zápůjčky zaplatí 175 370 Kč, následně na vyžádání dostane zpět 100 % zaplacených úroků, tj. částku 21 370 Kč, přičemž úrok bude činit 0 % p.a. a RPSN 23,5 %. Celková částka splatná spotřebitelem činí 154 000 Kč, z toho celkové náklady zápůjčky činí 54 000 Kč.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Tommy Stachi půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Tommy Stachi půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Tommy Stachi půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s Tommy Stachi půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Tommy Stachi půjčka podvod?

Tommy Stachi půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Kontakt

TOMMY STACHI s.r.o.
Olšanská 2643/1a
budova SUDOP PRAHA
Praha 3 - Žižkov
130 80

Telefon: +420 800 187 187
E-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz
WWW: www.tommystachi.cz