Tetička půjčka - rychlá půjčka na 30 dní

Tetička půjčka
 • Rychlé vyřízení půjčky
 • Splatnost můžete několikrát prodloužit
 • Bez skrytých poplatků a nepřehledné smlouvy
 • Zázemí silné společnosti Fair Credit
Výše úvěru 1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 5 - 30 dní
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč
Půjčka novým klientům: až 10 000 Kč
Doba splatnosti: 5 - 30 dní
Úrok od: 0 %
RPSN od: 4 933,41 %
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Příklad opakované půjčky: 20 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 4933,41 %. Celková splatná částka je 27 600 Kč.

Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti ÚROK RPSN Celková částka
1 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 1 380 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 2 760 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 4 140 Kč
4 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 5 520 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 6 900 Kč
6 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 8 280 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 9 660 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 11 040 Kč
9 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 12 420 Kč
10 000 Kč 30 dní 0 % 4 933,41 % 13 800 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Tetička půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Tetička půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Tetička půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti se Tetička půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Tetička půjčka podvod?

Tetička půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Kontakt

Fair Credit Czech s.r.o.
Kubánské nám. 1391/11
Praha 10
100 00

Telefon: +420 800 023 055
E-mail: info@teticka.cz

Sídlo společnosti

Recenze Tetička půjčky

Půjčka Tetička je poměrně novým produktem, avšak se známým principem mikroúvěrů. Vhodná je tedy k řešení nenadálých výdajů nebo do výplaty, neboť se vyznačuje rychlostí schvalování i vyplácením peněz, které můžete mít na účtu do 15 minut. Vše přitom vyřídíte online z mobilu nebo počítače, aniž byste někam chodili, a informace znáte dříve, než něco vyplníte.

Výhody a nevýhody Tetička půjčky

 • Peníze máte do 15 minut na účtu
 • Kompletní vyřízení žádosti online
 • Využití peněz je na cokoliv
 • Bez nutnosti zastavit majetek a ručit
 • Vyšší poplatky vyvážené servisem
 • První půjčka max. 10 000 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Bezúčelový mikroúvěr Tetička je na cokoliv

Při využívání peněz nebudete ničím omezováni, neboť Tetička nabízí mikropůjčku s využitím na cokoliv. Klidně za ni tak můžete pořídit nový spotřebič, opravit auto, nakoupit na víkend, nebo uhradit složenky. Poskytovaná částka až 10 000 Kč by měla stačit na většinu základních výdajů, a je tedy pouze na vás, na co peníze padnou. Vždy byste je však měli používat na to, co vážně potřebujete.

Od 2. půjčky Tetička zvýší úvěrový limit

Jako nový klient můžete získat nižší částku, a teprve po jejím splacení se limit pro budoucí potřeby navýší. Půjčujete-li si poprvé, nabídne vám Tetička od 1 000 do 10 000 Kč, zatímco od druhé žádosti lze dostat až dvacet tisíc. S takovou částkou máte sice větší možnosti, zároveň jsou však potřeba dostatečné příjmy. Doba splatnosti pak zůstává u všech částek stejná, a to do 30 dní.

Vše zvládnete obsloužit v zákaznickém účtu

Jakmile se na začátku žádosti registrujete, vytvoří vám Tetička osobní profil. V tom uvidíte nejenom průběh žádosti, ale v případě schválení také své osobní údaje, smlouvu a další důležité dokumenty, Po přihlášení do zákaznického účtu Tetička.cz pak můžete žádat třeba o prodloužení splatnosti, předčasné splacení apod. Většinu úkonů tak zvládnete bez zákaznické podpory.

Tetička nabízí klientům i další úvěry

Ačkoliv je tato recenze pouze o mikropůjčce Tetička, musíme zmínit i samotnou společnost Fair Credit, která za ní stojí. Jedná se totiž o produkt poměrně staré a ryze české společnosti, na jejíchž stránkách najdete i dlouhodobou půjčku na účet a hotovostní úvěr. Nedávno také spustila v moderní podobě půjčku Jonatán, kde lze získat až 150 000 Kč na jeden až tři roky.

Odložení splatnosti půjčky Tetička

Pokud vám bude hrozit, že nezvládnete úvěr zavčasu uhradit, lze požádat o prodloužení jeho splatnosti až o měsíc. Za to si Tetička účtuje poplatek v závislosti na tom, o kolik to bude:

Odložení o 7 dní: 20 % ze zapůjčené částky
Odložení o 15 dní: 30 % ze zapůjčené částky
Odložení o 30 dní: 38 % ze zapůjčené částky

Ve výjimečných případech je však rovněž možné požádat poskytovatele o jinou lhůtu. Kdo neuhradí poplatek předem, žádost o prodloužení splatnosti mu Tetička neuzná a spadne automaticky do prodlení, v němž mohou být účtovány sankce a pokuty.

Komu půjčku Tetička doporučujeme

Vzhledem k rychlému vyřizování žádostí se půjčka Tetička hodí k řešení nečekaných výdajů nebo třeba opožděné výplaty. Jelikož je první mikroúvěr do 10 000 Kč, hodí se spíše na základní výdaje, a do budoucna vám zůstane jako finanční rezerva ve výši až dvaceti tisíc. Peníze mohou být připsány do 10 minut od schválení žádosti, kterou vyřídíte komplet online, aniž byste někam chodili.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Jak požádat o půjčku Tetička

1. Nejdříve přejděte na žádost o půjčku.

Žádost o půjčku Tetička - vyberte výši a splatnost půjčky

2. Na posuvníku zvolte, jakou částku chcete a klikněte na tlačítko "Chci peníze".

Žádost o půjčku Tetička - vyplňte požadované údaje

3. Druhým posuvníkem zvolte dobu splatnosti a pokračujte přes tlačítko "Chci peníze".

Žádost o půjčku Tetička - vyplňte požadované údaje

3. Vyplňte základní údaje k registraci a prokračujte kliknutím na tlačítko "Registrovat se".

Jakmile se registrujete, vznikne vám na teticka.cz zákaznický účet a bude třeba vyplnit ještě další údaje o své osobě, příjmech, zaměstnání apod. Celá žádost by měla zabrat asi 5 minut a vyžaduje pouze základní informace nezbytné k posouzení žádosti o mikroúvěr.

Sankce, pokud nebudete splácet

Pokud se dostanete do špatné situace, kdy nebudete mít na úhradu splátky, neprodleně se spojte s poskytovatelem a vše řešte. Pokud se nedohodnete, může vám Tetička naúčtovat poplatky jako:

Smluvní pokuta: 0,1 % / den z dlužné částky
Úrok z prodlení: repo sazba (0,25 % k začátku 2021) + 8 % p.a.
Účelně vynaložené náklady: až 1 570 Kč

Jakmile budete ve skluzu, začne vám Tetička posílat upomínky. Zatímco ta písemná vychází na 400 Kč, emailová pouze na 50 korun a telefonická na 80 Kč. Po vyčerpání určitého počtu bude váš případ předán k vymáhání, za což uhradíte další peníze.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Často kladené dotazy

Jakou částku mi Tetička půjčí?

Jako nový klient můžete získat až 10 000 Kč, a pokud úvěr řádně splatíte, zvýší se limit pro příští žádosti až na 20 000 korun.

Do kdy musím úvěr uhradit?

Protože se jedná o krátkodobou půjčku, má splatnost od 5 do 30 dní. V případě, že byste nezvládli termín dodržet, lze ho za poplatek odložit.

Za jak dlouho mi Tetička vyplatí peníze?

Jelikož jsou všechny žádosti posuzovány okamžitě, znáte výsledek do 5 minut. V případě schválení pak Tetička ihned převede peníze na váš účet, kde je můžete mít do 10 minut.

Na kolik mě mikroúvěr od Tetičky vyjde?

Úroková sazba vychází obvykle na 0 % a hrazen je pouze poplatek v podobě RPSN, které tak stoupá k desítkám tisíc %. Tetička však zároveň ukazuje v Kč, kolik přeplatíte.

Poskytuje společnost půjčku na cokoliv?

Ano, jedná se o krátkodobý spotřebitelský úvěr, jehož využití nemusíte nikomu dokládat. Klidně za něj tak koupíte spotřebič nebo uhradíte složenky.

Co za podmínky je nutné u Tetičky splňovat?

Tetička vyžaduje od klientů pouze nutné základy, jako je plnoletost (min. 18 let), doklad totožnosti (OP), doložení příjmů pomocí výplatnic / daňového přiznání nebo třeba důchodového výměru (nebo můžete dát svolení k ověření finanční situace přes bankovní účet), a nakonec české občanství a bankovní účet na své jméno.

Kontroluje poskytovatel registry dlužníků?

Tohle nařizuje přímo zákon, takže Tetička při žádosti o půjčku uvidí, zda-li (ne)máte v databázi nějaký zápis. Negativní záznam však neznamená, že bude žádost automaticky zamítnuta, neboť poskytovatel posuzuje celkovou finanční situaci individuálně.

Jak mohu řešit, když nezvládnu Tetičce splácet?

Prvním krokem je celou situaci řešit se zákaznickou podporou. V zákaznickém účtu lze také požádat o odklad splatnosti až o měsíc, musíte však nejdříve uhradit příslušný poplatek (psali jsme výše).

Lze Tetičce splatit půjčku předčasně?

Pokud přijdete k penězům dříve, lze splátku jednodrátově uhradit kdykoliv před termínem splatnosti. Hradit přitom budete pouze jistinu (zapůjčenou částku) + poplatky za její poskytnutí, ale žádné pokuty za předčasné splacení Tetička neúčtuje.

Musím za úvěr u Tetičky ručit?

Poskytovatel nevyžaduje, aby měli klienti ručitele, a nechce ani zastavovat majetek. U takto nízkých částek se to nedělá pravděpodobně nikde.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Autor recenze

O Tetičce v kostce

Tetička patří mezi mikropůjčky poskytované nebankovní společností FairCredit, která působí na českém trhu přes 20 let a vlastní také stejnojmenný dlouhodobý úvěr. Firma poskytuje jak krátkodobé, tak dlouhodobé půjčky, a k jejím klientům patří dlouhodobě desítky tisíc lidí. Jedná se o jednu z mála ryze českých společností a jako jedna z posledních stále udržuje rozsáhlou síť obchodních zástupců po celé ČR k poskytování hotovostních úvěrů.