SMART půjčka - osobní půjčka

SMART půjčka
 • Půjčka v hotovosti až 70 000 Kč na ruku
 • Peníze až do domu do 48 hodin
 • Bezúčelová půjčka bez ručitele nebo zástavy
Výše úvěru 5 000 - 70 000 Kč
Splatnost 13 - 16 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení
 • Půjčka i pro důchodce nebo ženy na MD
 • Rychlé vyřízení celé půjčky
 • Peníze obdržíte na ruku
 • Splátky jsou od vás vybírány osobně

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5 000 - 70 000 Kč
Půjčka novým klientům: neomezeně
Doba splatnosti: 13 - 16 měsíců
Úrok od: 25,85 % p.a.
RPSN od: 140 %
Zpracování žádosti: ihned
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Celková výše úvěru 20 000 Kč, poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800 Kč, výše měsíční splátky 2 600 Kč, doba splatnosti 13 měsíců - počet splátek 13, úrok 25,85 % p. a., RPSN 189,4 %.

Poplatek za správu úvěru ve výši 4 400 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3 800 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14.600,-Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 34 600 Kč

Název Smart půjčka těm, kteří umí anglicky, zcela jasně říká, že se jedná o půjčku, která má být primárně jednoduchá. A to v několika ohledech rozhodně potřebuje. Za úvěrem stojí společnost JET Money s.r.o., která je držitelem potřebné licence od České národní banky a tak může poskytovat nebankovní půjčky na našem trhu. To celkově potvrzuje jak kvality, tak i velikost samotného poskytovatele. Unikátem proti konkurenci je i to, že firma má sídlo v Olomouci.

Parametry, které Smart půjčka má, jsou celkem zajímavé. To proto, že nejnižší dostupná suma je k dispozici už od 5 000K Kč. Nejde však o mikropůjčku, ale o spotřebitelský úvěr, jelikož daná poskytnutá suma je klasicky měsíčně splácena. Nejvyšší dostupnou částkou je suma 70 000 Kč. Ať je zvolena jakákoliv částka, tak platí, že získané peníze je možné využít na cokoliv. Splatnost je lehce omezená, jelikož jsou k dispozici jenom dvě možnosti splácení. A to buď 14, nebo také 18 měsíců. Zajímavou charakteristikou je také to, že Smart půjčka je k dispozici ve dvou variantách. První varianta je hotovostní, doručená obchodním zástupcem přímo na adresu žadatele. Druhá varianta je bezhotovostní, která je doručená na bankovní účet.

Podmínky má Smart půjčka v podstatě klasické. Vzhledem k nutnosti dodržovat zákonné požadavky je nutné, aby žadatel doložil svůj aktuální měsíční příjem. Dále je také nutné, aby mu bylo minimálně 15 let. S tím souvisí nutnost doložit občanský průkaz a k němu ještě jeden průkaz totožnosti. Kladem poskytovatele je rozhodně i to, že sám uvádí, že nabízí možnost individuálního přístupu při vyřizování žádosti, stejně jako je otevřen i možnostem, kterým je refinancování půjčky. Co je dobré uvést je určitě fakt, že se nejedná o jednu z nejvýhodnějších půjček na současné trhu. A to proto, že hodnota úroku startuje na sazbě 25 procent a hodnota RPSN se pohybuje ve stovkách procent.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s SMART půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

SMART půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je SMART půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti se SMART půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je SMART půjčka podvod?

SMART půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Je SMART půjčka bez doložení příjmu?

Není. V rámci procesu posouzení úvěruschopnosti bude SMART půjčka od žadatele požadovat informace o příjmech. To lze splnit výplatními páskami, případně výpisy z účtu za poslední 3 měsíce.

Je SMART půjčka půjčka bez registru?

Není. Každou žádost poskytovatel zodpovědně ověřuje a pro kvalifikované rozhodnutí o poskytnutí půjčky nahlíží do registru dlužníků.

K čemu se půjčka hodí?

Půjčka je bezúčelová, peníze tak můžete použít na cokoliv.

Jaké doklady potřebuji?

Stačí Vám 2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu.

Komu je půjčka určena?

Všem, kteří nemají čas běhat po bankách a vyřizovat všechna potvrzení, potřebují rychle hotovost bez složitého papírování.

Kontakt

JET Money s.r.o.
Hněvotínská 241/52
Olomouc
779 00

Telefon: +420 840 111 177
E-mail: info@smartpujcka.cz

Sídlo společnosti

SMART půjčka
podmínky půjčky
 • 2 doklady totožnosti
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • Trvalý příjem
Náš komentář

SMART půjčka jako jedna z mála půjček nabízí pouze hotovostní formu půjčky. Peníze obdržíte přímo na ruku od jejich obchodního zástupce a splácení půjčky probíhá podobně - každý měsíc si splátku přijede osobně vyzvednout obchodní zástupce. Jak už to tak bývá, tato možnost je vykoupena vysokým poplatkem za hotovostní výběr splátek a poplatkem za správu úvěru.

Jak požádat o půjčku