Raiffeisenbank půjčka - rychlá půjčka

Raiffeisenbank půjčka
  • Nízký úrok již od 3,99 % p.a.
  • Sjednání i vedení půjčky je ZDARMA
  • Bonusové úrokové sazby při řádném splácení
  • Pojištění schopnosti splácet pro větší klid v případě potíží
Výše úvěru 20 000 - 700 000 Kč
Splatnost 6 - 96 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 - 700 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 - 96 měsíců
Úrok od: 3,99 % p.a.
RPSN od: 4,2 %
Rychlost zpracování: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení účtu: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ne
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Výše úvěru 200 000 Kč, 72 splátek, měsíční splátka 3 705 Kč, pevná roční úroková sazba 9,99 %, poplatek za poskytnutí úvěru při vyřízení online 0 Kč. RPSN 10,46 %, celková částka splatná spotřebitelem 266 678 Kč. Váš bonus za podmínky řádného splácení úvěru a vedení bežného účtu v Raiffeisenbank pak na konci období splatnosti úvěru činí 28 079 Kč. Při snížení celkové částky nákladu o částku bonusu a zachování počtu splátek je výsledná bonusová sazba 5,99 % p. a.

Tabulka splátek při řádném splácení (kalkulačka)

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celková částka
20 000 Kč 24 měsíců 10,63 % 942 Kč 22 152 Kč
50 000 Kč 24 měsíců 10,57 % 2 331 Kč 55 392 Kč
100 000 Kč 36 měsíců 8,69 % 3 274 Kč 112 824 Kč
200 000 Kč 48 měsíců 6,56 % 4 977 Kč 225 456 Kč
300 000 Kč 60 měsíců 6,66 % 6 227 Kč 347 940 Kč
400 000 Kč 60 měsíců 6,48 % 8 109 Kč 463 920 Kč
500 000 Kč 72 měsíců 5,43 % 8 523 Kč 579 672 Kč
600 000 Kč 84 měsíců 5,48 % 9 053 Kč 712 152 Kč
700 000 Kč 96 měsíců 4,61 % 9 541 Kč 818 880 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Raiffeisenbank půjčka může mít několik podob. Tato známá a v mnohém pokroková banka nabízí jak refinancování a konsolidaci, tak i možnost přečerpání účtu, stejně jako varianty financování vozu. Tím stěžejním produktem je však Rychlá půjčka, který je tím hlavním úvěrem, který banka nabízí a o který je mezi klienty také ten největší současný zájem. Důvodem je určitě i zajímavá škála částek, která začíná na sumě 20 000 Kč a končí na částce 700 000 Kč. A tuto sumu lze kombinovat se splatností od 6 do 96 měsíců. Vše má samozřejmě v rukou klient, který si před samotnou žádostí může zvolit optimální kombinaci jak podle toho, kolik potřebuje, tak podle toho, kolik chce splácet a jak dlouho.

Příjemný úrokový bonus

Samotná Raiffeisenbank půjčka je už tak poměrně výhodná, o čemž se můžete přesvědčit i na našem inzertním katalogu, když tuto možnost porovnáte s jinými. Velkým unikátem je u této banky takzvaný úrokový bonus. Jde o sazbu, která se odvíjí od výše půjčky. U té nejnižší půjčené sumy může být bonusová sazba 9,99 procenta, zatímco u nejvyšších částek může být bonusový úrok pouze 3,99 procent, čímž se půjčka od Raiffeisenbank stává natolik výhodným produktem, že se svou sazbou blíží k hypotečním úvěrům.

Získat danou bonusovou výhodnou úrokovou sazbu přitom není nijak složité. Stačí pouze dvě, snadno splnitelné věci. Tou první je nutnost mít u Raiffeisenbank vlastní bankovní účet. Druhá podmínka už je celkem samozřejmá a souvisí s tím, že půjčka musí být pravidelně splácena, včas, tak jak stanovuje splátkový kalendář. Splácení v termínu by mělo být prioritou u každého klienta, i kvůli možným problémům, které z prodlení plynou.

I bez návštěvy pobočky

Kompletně online sice Raiffeisenbank půjčka být ještě vyřízena nemůže, ale i tak dokáže vyjít vstříc v tom, že se na pobočku nemusí. Tedy pokud žadatel přímo nechce. Kdo má raději osobní kontakt, může svou žádost jak podat, tak i dokončit na některé z vybraných poboček Raiffeisenbank. Kdo se chce naopak osobnímu kontaktu vyhnout, ten může využít formu online žádosti. Následně s ním jsou telefonicky dořešeny případné detaily a dotazy, a pokud je vše v pořádku, smlouvu mu na jeho adresu doručí kurýr. Tento postup vše zajímavě zjednodušuje, snižuje administrativu, stejně jako vše zrychluje. S rychlým vyřízením souvisí i to, že jakmile je žádost o peníze schválena, odcházejí finance na bankovní účet. Z toho plyne, že je Raiffeisenbank půjčka bezhotovostním úvěrem.

Že lze půjčku vyřídit i jednoduše dokládá i to, že v případě podané žádosti není třeba kompletovat řadu různých dokumentů. K samotné žádosti stačí jenom to, aby bylo žadateli již nejméně 18 let a aby měl platný průkaz totožnosti. Tím zároveň nechceme říci, že by banka neověřovala příjem. To musí ze zákona dělat jakýkoliv poskytovatel finančních prostředků a Raiffeisenbank půjčka není výjimkou.

Několik zajímavých výhod

Pro zájemce má Raiffeisenbank půjčka připravenu nejenom rozmanitou částku na cokoliv, bez nutnosti uvádět, nebo dokládat účel. Zajímavou výhodou je kromě možnosti navolit si částku a termín splatnosti i to, že si lze navolit také konkrétní den splátky. Klienti si mohou zvolit jim vyhovující datum, třeba podle toho, kdo jim na účet chodí výplata od jejich zaměstnavatele.

Další výhodou může být možnost myslet i na nenadálé situace, které může v budoucnu řešit pojištění schopnosti splácet. To není povinným, ale doplňkovým dobrovolným produktem, který může, ale také nemusí být sjednán. Kdo chce určité jistoty, může této možnosti využít. Co je naopak samozřejmou výhodou naprosto pro každého, to je absence jakýchkoliv poplatků. Neplatí se ani za sjednání úvěru, tak se neplatí ani za vedení půjčky. Obojí je u Raiffeisenbank zcela zdarma.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Raiffeisenbank půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Raiffeisenbank půjčka diskuse

  • Bojíte se, že je Raiffeisenbank půjčka podvod?
  • Sdílejte své zkušenosti s půjčkou od Raiffeisenbank.
  • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
  • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Je Raiffeisenbank půjčka podvod?

Raiffeisenbank půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Je nutné doložit k žádosti o půjčku výši příjmu?

Ano, k uzavření smlouvy je nutné odevzdat potvrzení o příjmech vystavené zaměstnavatelem (případně potvrzení o zdanitelných příjmech za poslední zdaňovací období u osoby samostatně výdělečně činné).

O půjčku jaké výše mohu požádat?

Hodnota půjčky se odvíjí od zvoleného produktu. Nejjednodušší je sjednat Rychlou půjčku, u níž není potřeba dokládat účel (půjčka na cokoliv). Výše úvěru se pohybuje v rozmezí 20 000-700 000 Kč, přičemž bonusová sazba se s výškou úvěru snižuje (u 700 000 dosahuje 3,99 %).

Jak funguje splátkový systém?

Splátkový systém je nastaven individuálně dle smluvních podmínek půjčky a délky jejího splácení, která může být 6-120 měsíců. Splácení je realizováno pevnou nebo pevnou bonusovou sazbou dle aktuální nabídky.

Co je REPO sazba a jaká je její výše?

REPO je úroková sazba stanovená Českou národní bankou, která reguluje inflační podmínky v rámci úvěrů a vyrovnává hodnotu sazebníku dle aktuální situace na finančním trhu. Úroveň sazby se mění osmkrát ročně a hodnota její výše je dostupná na webových stránkách ČNB.

Lze smluvní částku splatit před stanoveným termínem? Jaké jsou poplatky za předčasné umoření půjčky?

Ano. Pokud dojde ke splacení dříve než 1 rok před sjednaným splacením, dosáhne výše poplatku maximálně 1 % celkové částky, která byla předčasně splacena. Pokud je splacení provedeno v časovém období kratším než 1 rok, nesmí poplatek přesáhnout 0,5 % splacené částky.

Jak zjistím, kolik ještě zbývá zaplatit?

Informace o umořování půjčky jsou zasílány ve výročním výpisu. Je také možné bezplatně zažádat o zaslání tabulky umořování úvěru.

Mohu od smlouvy o půjčce odstoupit?

Od smlouvy o půjčce lze odstoupit do 14 dnů od uzavření písemným oznámením bance, s níž byla uzavřena. Oznámení musí být opatřeno úředně ověřeným podpisem smluvní strany, která ji uzavřela. V takovém případě je pak nutné vrátit celou částku včetně vzniklých úroků vrátit do 30 dnů od odeslání oznámení.

Lze půjčkou financovat nákup automobilu?

Ano, ale optimální je sjednání přímo Úvěru na auto, který s sebou nese další výhody týkající se jednak úrokové sazby, jednak nabízí pojištění vozu. Touto půjčkou lze pořízený automobil zpětně financovat.

Kontakt

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b
Praha 4
140 78

Telefon: +420 800 900 900
E-mail: info@rb.cz
WWW: www.rb.cz

Sídlo společnosti

Raiffeisenbank půjčka
podmínky půjčky
  • Věk žadatele minimálně 18 let
  • Pravidelný příjem
Náš komentář

Raiffeisenbank půjčka nabízí bankovní půjčku, která je při vyšších částkách srovnatelně výhodná s těmi nejvýhodnějšími nabídkami na poli bank. Bohužel u částek do 100 000 Kč je úrok a celkové RPSN klidně i dvakrát vyšší, než u kunkurenčních bankovních nabídek. I zde se tedy vyplatí nejdříve porovnat více konkurečních nabídek, než na půjčku kývnete.

Jak požádat o půjčku
Zařazení v kategoriích