Slavia - povinné ručení

Slavia povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • Sleva za roční platbu 30%
 • Bonus za jízdu bez nehod až 50%
 • Sleva za nové vozidlo 15%
Výše pojištění 35 - 150 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 35 - 150 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

Pojišťovna patří k nejdéle působícím na českém trhu. První produkty pod touto značkou se na trhu objevily už před rokem 1900. Více než sto let zkušeností a vždy detailní průzkum tržní situace stojí za skvěle sestavenou nabídkou povinného ručení. Slavia povinné ručení je definováno českou tradicí, vysokými limity i širokou paletou doplňkových služeb rozšiřující ochranu vozidla a osob v něm přepravovaných.

Nabídka společnosti je dělena do několika typově odlišných variant s rozdílnou hodnotou pojistných limitů a obsahem poskytovaných služeb. Tato selekce je uzpůsobena širšímu spektru klientů. Na své si přijdou jak majitelé vozidla dožadující se co nejnižší ceny, tak i nároční řidiči, kteří nechtějí sázet na náhodu a na svých cestách chtějí maximální péči.

Pojištění je sjednatelné prostřednictvím online dotazníku a po uhrazení částky skrze platební bránu okamžitě aktivní.

 • sleva za jízdu bez nehod 50 %
 • pro majitele nových vozidel snížení ceny pojistného o 15 %
 • 3 roky garance sjednané ceny pojištění

Slavia povinné ručení ve třech variantách

Povinné ručení je nabízeno ve třech variantách od základního povinného ručení, které je k jízdě po pozemních komunikacích zákonem stanovené až po maximální péči na cestách po celé Evropě s nadstandardními limity pojistného plnění a celou řadou doplňkových služeb za zvýhodněné ceny.

ZÁKLAD - nejlevnější cesta k zákonem podmíněném provozu motorového vozidla na pozemních komunikacích s pojistným plněním v limitu do 35 mil. Kč pro újmu na zdraví. škodu na majetku třetích stran i ušlém zisku. K základní verzi povinného ručení získají klienti pojišťovny Slavia profesionální asistenční službu STANDARD, která je k dispozici 24 hodin denně bez ohledu na sváteční dny.

JISTOTA - varianta povinného ručení SLAVIA je skvělou volbou k pokrytí veškerých škod na majetku třetích osob i újmě na zdraví nebo ušlém zisku. Limit pojistného plnění je v této verzi navýšen na 100 mil. Kč a navíc získáte vylepšené asistenční služby PROFI společně s celou řadou doplňkových služeb za zvýhodněných podmínek.  Kromě pojištění úrazu řidiče se setkáte s pojištěním poškození stojícího vozidla zvířetem a bezplatnou pomocí při ztrátě nebo odcizení klíčů od vozidla.

JUBILEUM - prémiová varianta v nejlépe sestavené koncepci nabízí pojistné plnění při újmě na zdraví, škod na majetku třetích stran a ušlém zisku v částce 150 mil. Kč. Kromě nadstandardního limitu k pokrytí veškerých škod v rámci celé Evropy se součástí této varianty stává i rozšířená asistenční služba PREMIUM, úrazové pojištění řidiče i pojištění před poškozením stojícího vozidla zvířetem. JUBILEUM nabídne pomoc při ztrátě nebo odcizení klíčů od vozidla, poskytne finanční kompenzaci při vandalismu, nabídne pojištění pneumatik a poskytne garanci ceny pojištění na dobu tří let.

Asistenční služby

Klienti mohou využívat v rámci sjednaného povinného ručení asistenční službu. Každá z variant má svůj individuální rozsah možné pomoci při řešení dopravních nehod a technických komplikací.

Asistenční služba STANDARD

je součástí nejlevnější varianty a zahrnuje opravu vozidla na místě při drobné poruše, která nepřesáhne 1 hodinu. Dokáže vyřešit potíže s prázdnou nádrží dovozem pohonných hmot nebo nastartovat nepojízdné auto. Službu oceníte i při defektu pneumatiky, stačí zavolat asistenci a vyčkat na příjezd servisního technika, který kolo vymění.

Asistenční služba PROFI

Asistenční služba v této podobě rozšiřuje možnosti využitelné výpomoci o odtah vozidla do nejbližšího servisu a zajistí vyproštění vozidla s limitem 3000/6000 ČR/EU. Po odtažení vám zajistí i opravu vozidla s limitem do 3 tisíc Kč nebo nabídne uskladnění vozu na 3 dny zdarma. V rámci rozšířené asistenční služby naleznete i pomoc při proplacení náhradního ubytování v době čekání na opravu vozidla nebo zapůjčení náhradního vozidla na 2 dny.

Asistenční služba PREMIUM

Nadrámec poskytovaných služeb získáte 2 hodiny oprav nepojízdného vozidla na místě stání a odtah vozidla na parkoviště do 200 kilometrů. Součástí je i 5 denní uskladnění vozu, bezlimitní vyproštění, náhradní řidič nebo repatriace neoprávněného vozu přes hranice. V případě potřeby náhradního vozu, vám služba Premium poskytne 5 denní bezplatné zapůjčení.

Doplňkové služby zdarma v rámci povinného ručení JUBILEUM a JISTOTA

Povinné ručení JISTOTA a JUBILEUM nabízí nejen vyšší limity pojistného plnění, ale i doplňující pojištění zdarma ve zvýhodněném balíku.

Úraz řidiče

Při dopravní nehodě pojištěnce v pojištěném vozidle s následkem úrazu se po předložení policejního protokolu vyplácí sjednané pojistné plnění ve výši 200 000 Kč za trvalé následky a 100 000 Kč za smrt následkem úrazu.

Poškození stojícího vozidla zvířetem

Zahrnuje poškozené kabely a kabelové svazky, měkké a plastové části motoru s limitem ve výši 30 000 Kč. Vyplacení pojistného je podmíněno spoluúčastí v částce 500 Kč.

Pojištění ztráty klíčů nebo jejich odcizení

Při ztrátě nebo odcizení klíčů od vozidla, získáte finanční výpomoc v limitu 7 500 Kč při ztrátě a 2 500 Kč při odcizení se spoluúčastí 500 Kč.

Pojištění pneumatik

Pojištění se vztahuje k poškození obutých pneumatik, které znemožňuje pokračování v jízdě. Pojistné plnění se vyplácí při defektu po najetí na ostrý předmět, události související se špatným stavem vozovky nebo při roztržení běhounu nebo bočnice o cizí předmět. Pojistné plnění vychází i z poškození vandalismem se spoluúčastí 50 % v prvním měsíci.

Pojištění garance ceny

Pojišťovna se tímto zavazuje zachováním ceny pojistného po dobu tří let bez jakéhokoliv navýšení. Garance zaniká pouze v případě pojistné události.

Doplňkové služby povinného ručení

K povinnému ručení lze nadále sjednat i další pojištění, kterým si zajistíte zvýšenou ochranu finančních prostředků a vyvarujete se nepříjemnostem související s provozem na pozemních komunikacích.

Pojištění skel vozidla

Pojištění se vztahuje na všechny skla kromě střešního s rozdílnými limity pojistného plnění dle individuálního nastavení klienta. Pojištění se netýká odcizení skel ani škody vzniklé se ztrátou dálničního kupónu nebo poškozeného laku.

Limit pojistného plnění

Roční sazba pojistného

5 000 Kč

767 Kč

10 000 Kč

1 250 Kč

15 000 Kč

2 288 Kč

25 000 Kč

3 809 Kč

50000 Kč

7605 Kč

Pojištění živelních rizik

Pojištění se sjednává pro ochranu před poškozením vozidla krupobitím, úderem blesku, povodní, záplavou, ohněm, výbuchem, sesuvem, pádem stromu nebo vichřicí. Pojistné plnění počítá se spoluúčastí v částce 500 Kč.

Pojištění zavazadel

V základní variantě získáte limit pojistného plnění v sazbě 10 000 Kč na poškození nebo odcizení zavazadel a věcí osobní potřeby přepravované ve vozidle v době havárie nebo vlivem živelné události. Plnění v rámci odcizení zavazadel je podmíněno krádeží celého vozidla. V rozšířené verzi získáte ochranu před odcizením autosedačky a proti ztrátě zavazadel po dopravní něhodě. K tomu je navýšen limit na 30 000 Kč.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Slavia pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Slavia pojišťovna povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od Slavia pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od Slavia pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Slavia pojišťovna a.s.
Revoluční 1
Praha 1
110 00

Telefon: +420 255 790 111
E-mail: info@slavia-pojistovna.cz
WWW: www.slavia-pojistovna.cz

Slavia povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru