Generali - povinné ručení

Generali povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • Poúrazová péče od 1 Kč za den
 • Bonus z povinného ručení lze převést na havarijní pojištění
 • Sleva 10% za roční frekvenci placení
Výše pojištění 35 - 200 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 35 - 200 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění, které je před používáním vozidla nutné sjednat u libovolné společnosti. Klient se pak sám rozhodne, zda mu stačí opravdu jen základní ochrana v podobě krytí škod třetích stran nebo si smlouvu vylepší o doplňkové služby.

S každým připojištěním se cestování s vozem stává nejen bezpečnější, ale v případě řešení následných komplikací a oprav i výrazně levnější. Kdo nemá peníze stranou, může tak bez připojištění přijít i o vozidlo na několik měsíců.

Generali nabízí povinné ručení s minimálním zákonem stanoveným limitem pojistného plnění ve výši 35 mil. Kč k uhrazení škod na majetku a újmy na zdraví. Na druhé straně se pak pyšní variantou, která nabízí jeden z nejvyšších limitů na českém trhu v hodnotě 200 mil. Kč.

 • nejvyšší pojistné plnění škod na majetku a újmy na zdraví ve výši 200 mil. Kč
 • při sjednání online sleva 20 %
 • Bez nehod bonusová sleva až 55 %

4 varianty povinného ručení Generali

Povinné ručení Generali je rozděleno do 4 variant s ohledem na nároky a finanční možnosti každého klienta zvlášť. Pokud vám předložená nabídka nevyhovuje, lze si k základní variantě povinného ručení sjednat jen určité doplňkové pojištění.

Základ - limit plnění škod na majetku a újmy na zdraví volíte v hodnotě 35/35, 50/50 a 100/100 mil. Kč. K základní verzi povinného ručení získáte asistenční službu zdarma.

Komplet - sjednání je možné v pojistném plnění škod na majetku a újmy na zdraví v částce 70/70 a 150/150 mil. Kč. Varianta obsahuje rozšířenou asistenční službu a pojištění střetu se zvířetem do 100 000 Kč a spoluúčastí 1 000 Kč.

Exkluziv - limity pojistného plnění při škodě na majetku a újmě na zdraví jsou k dispozici buď v částce 100/100 nebo 200/200 mil. Kč. Balíček Exkluziv je obdařen rozšířenou asistenční službou, možností využít náhradní vozidlo při havárii v ČR na 5 dní, pojištěním střetu se zvířetem do limitu 100 000 Kč se spoluúčastí 1 000 Kč. Kromě toho získáte pojistné plnění 60 Kč denně při úrazu řidiče, 60 000 Kč při úmrtí a 120 000 Kč v případě trvalých následků po autohavárii.

Exkluziv PLUS - poslední varianta poskytuje maximální ochranu na vašich cestách s plněním škod na majetku a újmě na zdraví ve výši 100/100 a 200/200 mil. Kč. Obsahuje výhody varianty Exkluziv, které jsou doplněné o poškození vozidla hlodavcem s plněním do 30 000 Kč se spoluúčastí 1 000 Kč. K tomuto balíčku pak pojištěnec získá garanci stejné ceny pojištění po dobu tří let.

Asistenční služba

Pojištěnci mohou využít nepřetržité pomoci asistenční služby, která je k dispozici ve 4 kvalitativních třídách.

Základní asistenční služba

Služba určená řidičům se základním povinným ručením. Nabízí řešení nepojízdnosti vozidla z důvodu havárie, živlů, poruchy nebo zamrznutí pohonných hmot. Zajistí odtah vozidla, opravu drobné poruchy do limitu 60 minut, úschovu vozidla na 3 dny, náhradní vozidlo na 24 hodin. Veškeré služby v limitu 2 000 Kč v ČR a 3 000 Kč v zahraničí.

Rozšířená asistenční služba

Důvody k příjezdu asistence se rozšiřují o vybitý akumulátor, zabouchnuté, zlomené nebo ztrátu klíčů, zlomený spínač a záměnu pohonných hmot. Nadále získáte i bezplatného tlumočníka při řešení komplikací s úřady nebo policií v zahraničí. Limit se pak zvyšuje o 1000 Kč pro ČR i zahraniční státy.

Asistenční služby TOP PLUS

Ideální volba pro řidiče hledající rozšířenou ochranu s vysokými limity plnění ve výši 20 000 Kč v ČR a 50 000 Kč v zahraničí. Přivolání je možné i v dalších případech problémů jako je vandalismus, odcizení, defekt pneumatiky, poškození elektrické instalace zvířaty, nedostatku pohonných hmot a živelné události.

Asistenční služba TOP EXTRA

Doplňková služba asistence v bezlimitním provedení pro ČR i zahraničí se všemi výše uvedenými možnostmi přivolání pomoci.

  Základní asistence Rozšířená asistence Komplet Rozšířená asistence PLUS Exkluziv Asistence TOP PLUS Asistence TOP EXTRA
Limit v ČR 2 000 Kč 3 000 Kč 3 000 Kč 20 000 Kč Bez limitu
Limit v zahraničí 3 000 Kč 4 000 Kč 4 000 Kč 50 000 Kč Bez limitu
Tlumočení       Ano Ano
Úschova vozu 3 dny 3 dny 3 dny 5 dní 20 dní

Doplňkové služby

Generali nabízí možnost individuálního sjednání doplňkového pojištění, čímž si lze povinné ručení obohatit o přesně specifikovanou ochranu s ohledem na potřeby každého klienta zvlášť.

Pojištění skel

Pojistné plnění se vztahuje na obvodová skla poškozené v důsledku havárie, vandalismu, odcizení, živelní události. Stanovení limitu od 3 000 Kč do 100 000 Kč se spoluúčastí 1 000 Kč.

Poškození vlastního vozidla

Ke klasickému ručení získáte krytí při poškození vlastního vozidla při zavinění autonehody s limitem do 50 000 Kč a spoluúčastí 1 000 Kč.

Pojištění náhradního vozidla

Doplňková služba vyřeší nepojízdnost vašeho pojištěného vozu po dopravní nehodě zapůjčením náhradního vozidla do limitu 30 000 Kč. Dopravní nehoda se musí uskutečnit na území ČR.

Pojištění živlů

Pojištění předesílá zvýšenou ochranu před poškozením vozidla živelní událostí pojistným plněním v limitu do 100 000 Kč a spoluúčastí 1 000 Kč. Jedná se o jakoukoliv nahodilou situaci, kde za poškození odpovídá přírodní katastrofa nebo nehoda libovolného rázu.

Poškození hlodavci

Pokud dojde k poškození motorové části u zaparkovaného vozidla zvířetem, získáte na opravu až 30 000 Kč. Pojištění se vztahuje výhradně na kabely, kabelové svazky, brzdovou soustavu, chladící soustavu a část odhlučnění motoru.

Úrazové pojištění

Doplňková služba zvýšené ochrany přepravovaných osob se rozděluje na tři varianty. Pojištění řidiče, pojištění všech osob, pojištění řidiče a dětí v autosedačkách. Při úrazu obdržíte denní odškodné, kompenzaci za trvalé následky i smrt následkem úrazu.

Pojištění poúrazové péče

Zajímavým pojištěním se stává poúrazová péče pro klienty, kteří utrpí vlivem dopravní nehody vážný úraz. Služba zahrnuje telefonické poradenství a komplexní vyřízení zdravotní péče nad rámec veřejného zdravotního pojištění od sezení s psychologem až po ošetření plastickým chirurgem. Pojistěte s limitem plnění 500 000 Kč sebe nebo celou posádku.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Generali a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Generali povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od Generali narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od Allianz.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Generali Pojišťovna a.s.
Bělehradská 299/132
Praha 2
120 84

Telefon: +420 244 188 188
E-mail: servis.cz@generali.com
WWW: www.generali.cz

Generali povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru