Direct - povinné ručení

Direct povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • Povinné ručení a limity plnění podle toho, jak moc jezdíte
 • 90 % všech pojistných událostí vyřeší Direct do 8 hodin
 • Široké možnosti doplňkových připojištění
Výše pojištění 50 - 250 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 50 - 250 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

Bez sjednaného povinného ručení je užívání motorového vozidla na pozemních komunikacích zakázáno. Trh nám předkládá konkurenční souboj největších pojišťoven, které přicházejí se zajímavými bonusy a výhodami. Stejně tak, je tomu i v případě společnosti Direct, která za vás dokáže vyřešit škody na cizím autě, zdraví i majetku třetích osob.

Asistenční služba je k dispozici ke všem sjednaným pojistkám bez ohledu na její variantu. Hlavní předností Direct ručení je rychlost vyřízení pojistné události a možnost sestavení jednotlivých parametrů na mírů vlastním potřebám.

 • pojištění na 50 milionů korun v nejlevnější variantě
 • zrušení a změna pojistky kdykoliv zdarma
 • právní konzultace zdarma

3 varianty povinného ručení Direct

Společnost Direct sestavila 3 základní způsoby pojištění s maximálním ohledem na nízkou cenu. Stává se tak jednou z nejdostupnějších pojišťoven pro širší skupinu motoristů. Základní varianty se dají vylepšit o celou škálu doplňkových produktů, kterými si lze pojistku vylepšit nadstandardní ochranou.

Povinný základ - ideální pro klienty hledající nejnutnější základ s krytím do 50 mil. Kč. Součástí tohoto balíku je asistence při nehodě a v zahraničí zdarma.

Zlatý střed - seriózní krytí škod do 50 mil. Kč s asistencí při dopravní nehodě a poruše vozu v ČR i zahraničí. Součástí je i výhodné pojištění skel a havarijní pojištění zaměřené na vandalismus, škody způsobené zvířaty a poškození přírodními živly.

Pro náročné - krytí škod na majetku třetích stran do výše 100 mil. Kč obsahuje všechny výhody zlatého středu a navíc poskytuje i havarijní pojištění při dopravní nehodě, úrazové pojištění celé posádky a náhradní vozidlo v případě poruchy. Asistenční služba je vám pak k dispozici i při drobných komplikacích.

Každý klient pojišťovny Direct získá tyto výhody:

Povinné ručení Direct je odrazem zvýšené poptávky po efektivním produktu za přijatelnou cenu. I ve své základní podobě dokáže pokrýt veškerá nejběžnější rizika a poskytnou pomoc v nouzi. S povinným ručením získá každý klient následující tři výhody.

Pojištění s minimálním plněním 50 mil. Kč

Základní pojistné plnění krytí škod na majetku a újmy na zdraví je nastaveno na 50 mil. Kč. Jedná se o spodní nabízenou hranici, se kterou lze manipulovat až do výše 250 mil. Kč. Zde záleží opravdu na každém řidiči, pro jak vysoký limit pojistného plnění se rozhodne.

Asistence zdarma v ČR i zahraničí

V případě, že způsobíte dopravní nehodu a vlivem této skutečnosti se vaše vozidlo stane nepojízdné, bude vám zajištěn hrazený příjezd mechanika i jeho servis. V případě potřeby je služba připravena vyprostit vůz a odtáhnou ho do nejbližšího servisu. Veškeré služby jsou na území České republiky hrazené do maximální výše 2 000 Kč a v zahraničí je pak tento limit zdvojnásobený.

Společnost Direct nezapomíná ani na náročnější klientelu a ponechává možnost si limit plnění náhrad škod a služeb asistence navýšit až do částky 10 000 Kč v ČR a 20 000 Kč za hranicemi.

Právní konzultace zdarma

Dopravní nehoda se může stát předmětem vážnějšího sporu. K takové situaci dochází především při zranění osob. Asistenční služba Direct je připravena svým klientům poskytnout ucelené právní poradenství a vysvětlit jim každý krok. Získáte tak informace o tom, co v takové chvíli doložit a jak celkově postupovat. S ohledem na řešení potíží v zahraničních státech získáte i profesionálního tlumočníka při jednání s úřady, policií i doktory.

Zrušení povinného ručení zdarma

O pojištění auta je obecně známo, že se dá zrušit jen za předem specifikovaných podmínek. Klient se tak u ostatních pojišťoven nemůže svévolně rozhodnout a probíhající pojistku zrušit. Direct vychází svým klientům vstříc a umožňuje ukončení pojistky bez udání důvodu a době trvání smluvního vztahu.

Varianty pojištění: Základ Střed Pro náročné
Limit škod 50 mil. Kč 50 mil. Kč 100 mil. Kč
Pojištění skel  
Poškození zvěří  
Přírodní živly  
Pojištění proti vandalismu a krádeži  
Náhradní vozidlo    
Úrazové pojištění celé posádky    
Rozšířená asistence    

Doplňkové služby

Direct povinné ručení se soustředí na nízkou cenu základních variant a nabízí vylepšení ochrany jen opravdovým zájemcům. Díky zkušenostem na trhu předkládá ucelený soubor doplňků k plnohodnotnému zajištění maximální ochrany na cestách.

Pojištění skel

Pojištění s plněním do 100 000 Kč obsahuje krytí pro všechna skla na vozidle. Součástí je i často vyřazované střešní nebo panoramatické a samozřejmě i senzory, pokud jsou skla touto technologií vybavena.

Rozšířené asistenční služby

Pro náročnější klienty je k dispozici možnost sjednání rozšířené asistence se zaměřením na drobné opravy po celé Evropě. Získejte jistotu rychlého vyřešení jakéhokoliv problému. Může jít o prázdnou nádrž, vadu na kole, zabouchnuté klíče, vybitou baterii a mnohé další komplikace s limitem hrazení do 3 000 Kč.

Asistenční služba funguje na velice jednoduchém principu s využitelností po celou dobu trvání sjednaného pojištění. Jakmile se stanete účastníky dopravní nehody, stačí se telefonicky spojit s operátory asistence a po prokázání totožnosti popsat celou událost. Na základě těchto informací bude celá záležitost posouzena a předložena cenová kalkulace zásahu asistence.

Pokud s cenou souhlasíte a jste popřípadě ochotni zaplatit částku přesahující limit sjednaných služeb, asistence okamžitě zahájí patřičné kroky vedoucí k rychlé nápravě vzniklých potíží.

Náhradní vozidlo

Direct vám s tímto pojištěním obstará v průběhu opravy náhradní vozidlo na dobu d 10 dnů.

Pojištění zavazadel

Cestujete pravidelně za poznáním, sportujete nebo jste neustále na cestách po světě? Pojištění zavazadel je skvělým řešením krytí veškerých přepravovaných břemen a sportovního vybavení uloženého v kufru, uzamykatelném boxu nebo na střešním nosiči. Pojistka se však nevztahuje na odcizení věcí v průběhu noci.

Poškození zvířaty

Rozkousané kabely i střet se zvěří za vás vyřeší rozšíření havarijního pojištění, které se dá aplikovat samostatně k libovolné variantě ručení.

Pojištění proti krádeži

V případě jakéhokoliv poškození vozidla při krádeži nebo nahodilém vandalismu je vaše vozidlo i finance v bezpečí.

Pojištění před přírodními živly

Pro všechny řidiče z oblasti vyššího výskytu živelních pohrom se nabízí sjednání pojištění s krytím škod při poškození vozu lavinou, bleskem, vichřicí, krupobitím, povodněmi, požáru nebo výbuchu.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Direct a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Direct povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od Direct narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od Direct.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Direct pojišťovna, a.s.
Nové sady 996/25
Brno
602 00

Telefon: +420 221 221 221
E-mail: info@direct.cz
WWW: www.direct.cz

Direct povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru