ČSOB - povinné ručení

ČSOB povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • Kryje i škody na vašem vozidle do výše 10 000 Kč
 • Úrazové pojištění v ceně povinného ručení
 • Dálniční známka na rok 2020 jako dárek
Výše pojištění 35 - 200 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 35 - 200 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

ČSOB patří mezi dominantní společnosti na českém trhu, proto se jejich nabídka povinného ručení stává vysoce komplexním produktem. Poskytuje nadstandardní ochranu vozidla, osob a skrze doplňkové služby rozšiřuje bezpečnost při cestování.

Povinné ručení s vysokými limity je rozděleno do tří variant. Při sjednání online, získáte výraznou 20% slevu z celkové částky pojištění.

 • krytí škod i na vašem vozidle do částky 10 000 Kč
 • vysoké limity do 200 000 mil. Kč
 • sleva 20 % při sjednání online

3 varianty povinného ručení

ČSOB sestavila tři varianty povinného ručení s cílem zaujmout širokou skupinu motoristů s odlišnými nároky na úroveň ochrany a celkové ceny pojistky.

 • Standard - cenově nejvýhodnější produkt s limitem krytí majetku do 35 mil. Kč a újmy na zdraví 44 mil. Kč. Součástí balíčku je i úrazové pojištění řidiče ve výši 100 000 Kč a pojištění osobních věcí do 5 000 Kč.
 • Dominant - dokonalá vyváženost poměru cena a výkon s limitem krytí při poškození majetku do výše 60 mil. Kč a újmy na zdraví do 60 mil. Kč. Součástí této varianty je i úrazové pojištění řidiče s plněním do 200 000 Kč a pojištění osobních věcí do výše 10 000 Kč.
 • Premiant - varianta pro nejnáročnější klienty hledající opravdu nekompromisní ochranu s limitem krytí poškozeného majetku do částky 200 000 mil. Kč a újmy na zdraví do 200 000 mil. Kč. Součástí této verze povinného ručení je i úrazové pojištění řidiče v hodnotě 300 000 Kč a pojištění osobních věcí do částky 15 000 Kč. Nadstandardem se pak stává pojištění škod na vlastním vozidle do 10 000 Kč a zapůjčení náhradního vozu při způsobené nehodě s krytím do 10 000 Kč.
Výše pojistného krytí  Standard Dominant Premiant
Škody na zdraví 44 mil. Kč 60 mil. Kč 200 mil. Kč
Škody na majetku 35 mil. Kč 60 mil. Kč 200 mil. Kč
Úrazové pojištění řidiče 100 000 Kč 200 000 Kč 200 000 Kč

Asistenční služba ČSOB

Asistenční služba je zahrnuta ve všech variantách povinného ručení a stává se skvělým pomocníkem v nepříjemných dopravních situacích. Nepřetržitá služba je k dispozici u nás a po celé Evropě.

Asistenční služba dokáže odtáhnout vůz do nejbližšího servisu, zapůjčit vám náhradní vůz, zajistit nocleh a ubytování do doby vyřízení oprav poškozeného vozu. Nestartuje vám ráno vozidlo, potřebujete nahodit baterku, odemknout vůz při ztrátě klíčů, nebo vyměnit kolo? K těmto výhodám ještě navíc získáte jazykového tlumočníka při jednání s úřady v zahraničí.

Mechanická porucha

nepojízdnost vozidla z důvodu mechanické poruchy, po zásahu cizí osoby nebo vlivem přírodních živlů, vám asistenční služba pojišťovny ČSOB sjedná okamžitou výpomoc. Úhrada oprav i případné odtažení do nejbližšího servisu je hrazen limitním plněním do částky 2 000 Kč v rámci celé České republiky. Limity lze navýšit až do 7 000 Kč.

Náhradní vozidlo i ubytování

Při mechanické závadě se asistenční služba postará nejen o rychlou opravu, ale celé posádce nabídne svoz k placenému ubytování na maximální dobu 2 dnů. Pokud je to nevyhnutelné, služba zajistí i návrat posádky do místa bydliště jiným dopravním prostředkem, taxi službou do částky 3 000 Kč nebo zapůjčením vozu na max. 48 hodin.

Výpomoc v zahraničí

Asistenční služba je nápomocna všem klientům 24 hodin denně i za hranicemi našeho státu. Z ČSOB získáte náhradního řidiče ve chvíli, kdy se v důsledku dopravní nehody zraníte. Služba sjedná okamžitou opravu vozidla při mechanické poruše a v případě nepojízdnosti trvající déle než 7 dní, se automaticky sjednává převoz do vlasti.

Pokud nebude možné v zahraničí sehnat náhradní díly nutné k opravě vozu, budou vám kurýrem doručeny přímo do servisního střediska.

Nadále nebudete muset řešit likvidaci ani šrotovné, získáte pomocnou ruku ve finanční tísni i záruku, že se o vaší nehodě a situaci dozví vaše rodina. V nejnutnějších případech je ČSOB připravena klientům poslat půjčku 500 EURO.

Doplňkové služby ČSOB

ČSOB rozšiřuje úroveň ochrany o další doplňkové služby, které si lze aktivovat k libovolně zvolené variantě pojištění. Díky této volbě si každý řidič sestaví povinné ručení na míru svým potřebám a vytvořit si tak skutečně efektivní produkt.

Připojištění okenních skel

Získáte ochranu všech skel na vozidle kromě střešního s plněním do výše 50 000 Kč. Získejte automatickou finanční výpomoc s opravou. K poškození může dojít jakoukoliv nahodilou situací.

Pojištění celé posádky

Všechny nabízené typy pojištění obsahují úrazové plnění pro řidiče s rozdílnou výší limitů. K tomu si lze navíc sjednat ochranu pro všechny přítomné spolucestující pro případy nehod s následkem smrti, trvalých následků i denní odškodné při léčbě a hospitalizaci.

Střet se zvěří

Rozšíření povinného ručení skrze pojištění střetu vozidla se zvěří nabízí kompletní ochranu před libovolným poškozením. Sjednáním si zajistíte proplacení oprav i při okousané kabeláži kunou.

Živelní pojištění

Pojištění živelní pohromy se vyplatí ve chvíli, kdy nemáte potřebu sjednávat komplexní pojištění.

Pojištění zavazadel

Vhodný doplněk pro motoristy s pravidelnými výjezdy na dovolenou a výlety. Pojištění se vztahuje jak na kufry umístěné v prostoru vozidla, tak i na osobní věci a sportovní vybavení uchycené na střešním nosiči nebo v boxu. Pojistka se vztahuje i na přepravované věci spolucestujících.

Pojištění proti odcizení

Obavy z odcizení vozidla nebo libovolné výbavy jsou s tímto doplňkem bezpředmětné. Připojištění zahrnuje i krytí při loupežným přepadením.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od ČSOB a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

ČSOB povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od ČSOB narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od ČSOB.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Centrála ČSOB Pojišťovny
Masarykovo náměstí 1458
Pardubice - Zelené předměstí
350 02

Telefon: +420 466 100 777
E-mail: info@csobpoj.cz
WWW: www.csobpoj.cz

ČSOB povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru