ČPP - povinné ručení

ČPP povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • První pojistná událost bez vlivu na bonus v ČPP
 • Úrazové pojištění řidiče automobilu zdarma
 • Pojištění přívěsného vozíku do 750 kg zdarma
Výše pojištění 35 - 111 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 35 - 111 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

Povinné ručení od společnosti ČPP se v dlouhodobém horizontu udržuje na třetím místě v porovnání se všemi nabízenými produkty na českém trhu. Kromě zákonné povinnosti spojené s řízením motorových vozidel na pozemních komunikacích získáte i asistenční službu zdarma a jistotu pojistného plnění v případech, když vlastní vinou způsobíte újmu na zdraví a škodu majetku třetím osobám.

Pojištění je nabízeno ve třech variantách s různým stupněm aktivovaných služeb, navyšující bezpečnost a jistoty bezstarostného cestování u nás i po celé Evropě.

 • první pojistná událost bez vlivu na bonus
 • pojištění vozíku do 750 kg zdarma
 • dvojnásobné plnění úrazu zdarma

3 varianty povinného ručení ČPP

Pojistné podmínky a doplňkové služby se liší volbou jednoho ze tří balíčků. Jejich sestavení dokonale reflektuje potřeby všech motoristů od svátečních jezdců až po náročné řidiče.

Sporopov - základní produkt vhodný pro řidiče pohybující se výhradně v České republice s limitem škod a újmy na zdraví v hodnotě 35/35 mil. Kč. Platí po celé Evropě se spoluúčastí na nehodách za hranicemi našeho státu. K balíčku je k dispozici i kvalitní asistenční služba SPORO.

Speciálpov - seriózní ochrana zdraví i majetku třetích osob po celé ČR a Evropě. Balíček nabízí úrazové pojištění zdarma s limity 50/50 mil. Kč. Platí bez spoluúčasti po celém území našeho státu i Evropě. Zahrnuje i asistenční službu SPECIÁL a pojištění vozíku do 750 kg zdarma.

Superpov - ideální pro náročnou klientelu s úrazovým pojištěním a dvojnásobným plněním. Limity jsou stanovené na částku do 111/111 mil. Kč s ochranou po celé ČR a dalších státech Evropy. Navíc získáte vylepšenou verzi asistenční služby SUPER, pojištění vozíku do 750 kg zdarma. Klient získá odpustku při první pojistné události, která nebude mít vliv na bonusy.

Asistenční služba

V závislosti na tipu asistenční služby získáte rozdílný rozsah plnění s limitem krytí na cestách po celé Evropě. Základem všech variant nepřetržité pomoci je pomoc operátora při tlumočení s policistou, servisem, personálem ubytovacího zařízení nebo s úřady. Pomůže i při hledání libovolného místa a navede po telefonu až do cíle.

Základem asistenčních služeb je rozsah finanční výpomoci, které jsou navýšené o limity ze tří přídavných variant, a zahrnuje:

Rozsah služeb

Základní asistence ČR/EU

Asistence Sporopov

Asistence Specialpov

Asistence Super

příjezd asistence, odtah

6/22 tisíc Kč

500

2500/5000

5000/10 000

oprava na místě

6/22 tisíc Kč

500

2500/5000

5000/10 000

vyproštění vozidla

6/22 tisíc Kč

500

2500/5000

5000/10 000

ubytování v nouzi pro dva

1 000/ 2 tis. Kč na osobu

 

 

 

úschova nepojízdného vozu na 2 dny

500 Kč na den

 

 

 

úhrada na cestu zpět domů

ano

 

 

 

Pojištění KLIKA

Doplňková služba Klika přináší ochranu při nehodě, kterou si způsobíte vlastní chybou. Poškození musí vzniknout při střetu se zvěří, překážkou nebo jiným vozidlem. Služba nezapomíná ani na odškodnění třetích osob, pokud dojde k úrazu nebo poškození majetku. Pojištění Klika je platné po celém území České republiky i za hranicemi do 30 km vzdušnou čarou a přináší limity 10 000 / 20 000.

Pojištění skel vozidla

Na první pohled drobná porucha se při placení promění v nepříjemné vynaložení nákladů. S rozbitým sklem nelze využívat vozidlo k jízdě na silnici, proto je třeba přistoupit k opravě ihned. S touto doplňkovou službou získáte ochranu od 2 000 do 20 000 Kč.

Pojištění přírodních rizik

Klasické pojištění přírodních rizik poskytuje jistotu pokrytí škod při střetu se zvěří, při živelných událostí i při poškození plastových součástí v motorovém prostoru. Limity jsou nabízené od 25 000 Kč do 100 000 Kč.

Nabízí se i možnost sjednání základní verze pojištění přírodních rizik MINI, kde si vyberete jen jednu ze dvou variant ochrany. Volbu určujete mezi střetem se zvířetem a ochranou plastových částí v motorovém prostoru.

Pojištění odcizení vozidla

Parkujete v rizikové zóně a bojíte se jeho odcizení? Doplňková služba kryje škody od 25 do 200 000 Kč dle vlastního výběru. Pojištění je platné i na území sousedních států do vzdálenosti 30 kilometrů, počítáno vzdušnou čarou od českých hranic.

Úrazové pojištění osob ve vozidle

Ochrání nejen vás, ale i celou posádku. Pojištění nabízí limity plnění v následujících hodnotách.

 • odškodné za pobyt v nemocnici - 100 Kč denně
 • odškodné za dobu léčení - 100 Kč denně
 • trvalé následky - 150 000 Kč
 • úmrtí způsobené úrazem - 100 000 Kč

Limity lze navýšit až čtyřnásobně a u vozidel s devíti místy si zvolit krytí jen pro řidiče nebo i se spolujezdcem nebo pojistit kompletní vůz pro všechny osoby.

Pojištění servis PRO

Výhodný doplněk oceníte při dopravní nehodě zaviněné řidičem jiného vozidla. Služba se automaticky postará o vyřízení majetkové škody, odtah vozidla smluvním partnerem, poskytne náhradní vozidlo po dobu opravy.

Pojištění nákladů za náhradní vozidlo

Pokryje náklady spojené za nájem náhradního vozidla v případě odcizení, vandalismu, živelné nehody nebo dopravní nehody pojištěného vozidla s výběrem limitu od 3 000 Kč do 15 000 Kč.

Pojištění zavazadel

pojištění poskytuje ochranu zavazadel převážených v pojištěném vozidle. Služba nerozlišuje vlastníka osobních věcí a krytí nabízí pro všechny přepravované věci. Podmínkou je umístění zavazadel v uzamykatelném prostoru.

Pojištění GAP

Nově zakoupené vozidlo ztrácí svou hodnotu, proto se doplňková služba GAP stává skvělou ochranou. Pokud dojde v průběhu tří let od zakoupení vozu k jeho zničení nebo odcizení, bude vám tento rozdíl doplacen.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od ČPP a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

ČPP povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od ČPP narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od ČPP.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Česká podnikatelská pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Pobřežní 665/23
Praha 8
186 00

Telefon: +420 957 444 555
E-mail: info@cpp.cz
WWW: www.cpp.cz

ČPP povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru