Allianz - povinné ručení

Allianz povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • Čím méně s autem jezdíte, tím méně zaplatíte
 • Ušetřete dalších až 21 % na ostatní pojištění
 • Široké možnosti připojištění
Výše pojištění 35 - 200 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 35 - 200 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

Povinné ručení od Allianz se dokáže přizpůsobit přesným požadavkům klienta s ohledem na využívání pojištěného vozidla. Výpočet ceny se odráží od skutečného nájezdu, který si lze předběžně ověřit ve speciální kalkulačce. Allianz sestavila 4 balíčky povinného ručení k výhodné ochraně klientů s rozdílnými nároky.

Ušetřit výraznou část z celkové ceny mohou všichni řidiči s nájezdem do 5 000 kilometrů ročně. Další slevu ve výši 7 % až 21 % získáte v kombinaci s dalšími nabízenými produkty pojišťovny a k tomu navíc i přístup ke speciálním výhodám Allianz PLUS, mobilní aplikaci a přednostní vyřízení škod.

 • výše pojistného podle skutečného nájezdu kilometrů
 • sleva až 21 % při sjednání dalších služeb
 • asistenční služba zdarma

Asistenční služba s možností rozšíření

Služba základní asistence je k dispozici u všech nabízených variant povinného ručení. Zajistí vám pomocnou ruku při řešení všech komplikací, které jsou s cestováním spojené. Ať už potřebujete odvézt do hotelu, najít správnou cestu do cíle nebo vyměnit kolo, máte se na koho obrátit 224 hodin denně.

Rozšířená služba asistence

Pro náročnější skupinu řidičů s vyšším nájezdem je připravena doplňková služba rozšířené asistence, která je standardně obsažena v balíčcích PLUS, EXTRA, MAX. K běžné asistenci získáte několik zajímavých výhod.

 • Náhradní vozidlo při poruše nebo odcizení.
 • Pomoc při ztrátě nebo zabouchnutí klíčů od vozu.
 • Při poruše vozidla zajištěný odvoz a ubytování pro celou posádku.

4 varianty povinného ručení

 • Komfort - základní balíček pro klienty hledající nejlevnější způsob pojištění. Obsahuje základní právní poradenství, asistenci a minimální krytí úrazu a smrti při dopravní nehodě.
 • Plus - druhá varianta je obohacena o pojištění před nečekanými přírodními událostmi, které jsou neovlivnitelné. Výhodné zejména pro skupinu obyvatel z rizikových oblastí. Součástí je i rozšířená asistence.
 • Extra - produkt obsahuje ke všem výše uvedeným službám i krytí proti vandalismu, odcizení vozidla a poškození skel.
 • Max - komplexní balík ochrany obsahuje i havarijní pojištění a doplatek na nové GAP a rozšířená asistence společně s nadstandardním úrazovým pojištěním.

Doplňkové připojištění

Allianz se díky zkušenostem na trhu chlubí bezpočtem zajímavých služeb, které zvyšují ochranu cestujících a nabízí rychlou pomoc v řešení libovolné komplikace vzniklé při cestování. Služby si lze aktivovat výběrem vhodné varianty balíčku.

Pojištění auta na dovolenou

Poskytuje skvělou ochranu všem klientům, kteří se chystají vycestovat vlastním vozem na dovolenou. Pojistka pomůže při řešení nehod, poruše i s vandalismem po celé Evropě a v Turecku. Služba zahrnuje odezvu od vybité baterie až po náhradní dopravu do České republiky.

Zajistí opravu vozidla v nejbližším servisu nebo odtah nepojízdného vozu nazpět do ČR během tří pracovních dnů. Poskytne náhradní vůz i ubytování do doby zprovoznění opravovaného vozu.

Přírodní události

Allianz kryje veškeré škody způsobené nečekanou přírodní událostí s následkem poničení pojištěného vozidla. Do této kategorie je zahrnuto krytí před všemi klimatickými projevy. Ochranu získáte před povodní, požárem, ledem, vichřicí, sněhem, padlými stromy, blesky, sesuvem půdy, zemětřesením i před pádem stožárů, větví nebo veřejného osvětlení.

Pojištění se vztahuje i na škody vzniklé po požáru nebo výbuchu vašeho auta.

Poškození zvířetem

Pojištěné vozidlo získá ochranu před škodou, které napáchá jakékoliv zvíře. Klasický střet s divokou i domácí zvěří je obohacené o krytí škod před prokousanou elektroinstalací.

Rozšířené úrazové pojištění

Od varianty Plus získáte rozšířené úrazové pojištění, které se vztahuje i na další členy posádky. Pro děti je pak připraveno pojistné plnění bez ohledu na stupeň závislosti na jiné osobě.

Pojištění proti krádeži a vandalismu

Jakmile předložíte doklad policejního protokolu o krádeži, poničení nebo neoprávněného užívání vašeho vozidla, vznikne vám nárok na odškodné, které zahrnuje i krytí veškerého příslušenství spojeného s užíváním vozidla. Náhrada škody se vyplácí i při vandalismu, kde je podmínkou, že škoda nevznikla nabouráním jiným vozidlem. Pojištěné vozidlo musí být v době poškození zaparkované.

Pojištění skel

Náhrada za poškození veškerých skel je k dispozici od varianty Extra a vztahuje se na příčiny spojené s havárií, přírodní událostí, požárem, výbuchem, krádeží, vandalismem, zvířetem.

Pojištění GAP

Pojištění GAP je automaticky zahrnuto v balíčku povinného ručení MAX a vytváří perfektní ochranu spojenou s nákupem nového vozidla v rámci propadu ceny v prvních dvou letech. Pojištění GAP vám při totální nehodě vrátí částku, kterou jste za vozidlo dali při jeho pořízení.

Služby zahrnuté v balíčcích

DRUH SLUŽBY KOMFORT PLUS EXTRA MAX
ASISTENCE
PRAVNÍ PORADENSTVÍ
PŘÍRODNÍ UDÁLOSTI  
POŽÁR A VÝBUCH  
POŠKOZENÍ ZVÍŘETEM  
ROZŠÍŘENÁ ASISTENCE  
ROZŠÍŘENÉ ÚRAZOVÉ  
KRÁDEŽ    
SKLA    
VANDALISMUS    
HAVÁRIE      
POJIŠTĚNÍ GAP      

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Allianz a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Allianz povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od Allianz narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od Allianz.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Allianz pojišťovna, a. s.
Ke Štvanici 656/3
Praha 8
186 00

Telefon: +420 241 170 000
E-mail: info@allianz.cz
WWW: www.allianz.cz

Allianz povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru