Pojištěná půjčka - rychlá půjčka

Pojištěná půjčka
 • Rychlá nebankovní půjčka až 166 000 Kč
 • Půjčka s pojištěním schopnosti splácet
 • Možnost odložení několika splátek zdarma
 • Kompletní vyřízení z pohodlí domova a peníze do 24 hodin
Výše úvěru 5 000 - 166 000 Kč
Splatnost 12 - 60 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5 000 - 166 000 Kč
Půjčka novým klientům: neomezeně
Doba splatnosti: 12 - 60 měsíců
Úrok od: 63,73 % p.a.
RPSN od: 86,07 %
Zpracování žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení účtu: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 45 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 2 829 Kč, celková splatná částka 101 844 Kč, pevná úroková sazba 63,73 % p.a. a RPSN činí 86,07 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Na rozdíl od bankovního trhu, kde mají úvěrové produkty celkem jednoduchou podobu, přicházejí nebankovní společnosti s řadou vylepšení, které mají udělat z úvěrů žádanější produkty. Jednám z takových poskytovatelů je i společnost PROFI CREDIT Czech a.s. Ta stojí za úvěrem, jakým je například Razdva půjčka, nebo i tímto, který nese označení Pojištěná půjčka. Jak dokládá samotný název, tak se jedná o typ půjčky, který může lidem poskytnout spotřebitelský úběr a k němu i pojištění, které myslí na problémové situace, které mohou během splácení nastat.

Pojištěná půjčka myslí na problémové situace

Pojištěná půjčka je nebankovním úvěrem ve výši, která začíná na částce 5 000 Kč a končí na částce 166 000 Kč. Získané peníze jsou neúčelové a lze je použít na cokoliv. Spolu se smlouvou o půjčce lze uzavřít také pojistku, která myslí na problémové situace, které mohou během splácení nastat. I když úvěr nese označení Pojištěná půjčka, je třeba dodat, že pojištění není sjednáváno automaticky a je zcela dobrovolné. Výsledné slovo má vždy klient a jenom na něm záleží, zda pojistku k danému úvěru využije, nebo nikoliv.

Pokud to udělá, má jistotu, může získat pomoc ze strany pojišťovny v řadě problémových situací, které mohou nastat. Mezi ty nejznámější patří třeba ztráta zaměstnání, může sem patřit i dlouhodobá nemoc, stejně jako se může objevit i problém s úrazem. Sjednané pojištění, které lze získat i bez lékařské prohlídky, může následně pomoci vybruslit z finančních problémů. I proto nese úvěr označení Pojištěná půjčka.

Celkem tři varianty pojistky

Pojištěná půjčka staví svou unikátnost právě na možnosti sjednat si k půjčce pojistku a tak získat pojistnou ochranu. Ta je u Generali Česká pojišťovna, se kterou PROFI CREDIT Czech a.s. spolupracuje, k dispozici ve třech možných variantách. Základní verze, která stojí 3,33 procent ze splátky, se vztahuje na smrt následkem úrazu a na invaliditu třetího stupně následkem úrazu.

Druhá, střední verze pojistky je dražší a činí 10 procent z výše měsíční splátky. Ta už možnosti ochrany zvyšuje, třeba o smrt z neúrazových příčin, nebo o pracovní neschopnost následkem nemoci či úrazu. Třetí varianta, nejdražší se sazbou 13,95 procent z měsíční splátky, ještě přidává takzvané pojištění ztráty zaměstnání, nebo také pojištění závažných onemocnění. Opět dodejme, že nejenom, že má klient možnost si pojistku sjednat nebo nesjednat, ale má samozřejmě možnost si v případě zájmu sám vybrat přesně ten typ balíčku, který mu vyhovuje.

Jednoduše a s řadou výhod

Pojištěná půjčka je, jak už je to u nebankovních společností zvykem, celkem jednoduchá na vyřízení. Žádost je možné podat i online a následně vše vykomunikovat na dálku, prostřednictvím telefonu. Pokud klient splní všechny podmínky související s doložením potřebných dokladů a prokázáním bonity, může dojít ke schválení. Pokud k tomu nastane, jsou finanční prostředky odeslány do 24 hodin.

Kromě možnosti požádat si z pohodlí domova je s touto nebankovní půjčkou spojeno i několik dalších výhod. Mezi ty patří možnost odložit si splátky, a to zcela zdarma, bez jakýchkoliv sankcí. Takto se dá, při splnění stanovených podmínek, požádat o bezplatný odklad až celkem tří jednotlivých splátek. Vždy je však nutné splnit stanovené podmínky. Další výhodou je možnost oznamovat případné nastalé pojistné události kdykoliv, 24 hodin denně, díky on-line systému. Posledním zajímavým kladem je i to, že i když společnost PROFI CREDIT Czech a.s. primárně nabízí tento neúčelový nebankovní spotřebitelský úvěr, je možné individuálně poptat i konsolidaci půjček a získané finance použít na zvýhodnění současných úvěrových závazků.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Pojištěnou půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Pojištěná půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Pojištěná půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s Pojištěnou půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Pojištěná půjčka podvod?

Pojištěná půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Je Pojištěná půjčka bez doložení příjmu nebo bez registru?

Na internetu často hledáte Pojištěnou půjčku pod termínem "Pojištěná půjčka bez doložení příjmu" nebo "Pojištěná půjčka bez registru". Toto musíme uvést na pravou míru, protože Pojištěnou půjčku bez doložení příjmu nebo bez nahlížení do registru nezískáte. Pro získání půjčky musíte doložit svůj příjem, stejně tak si poskytovatel prověří, jestli nejste uvedeni v registru dlužníků.

Jaké musím splnit podmínky, abych si mohl sjednat pojištění schopnosti splácet?

Pojištění si můžete sjednat, pokud je vám mezi 18 a 65 lety a:

 • nejste v pracovní neschopnosti
 • nejste v invalidním ani starobním důchodu
 • nepožádal/a jste o přiznání invalidního důchodu

Další podmínky pro jednotlivá pojištění:

 • Pojištění závažných onemocnění můžete sjednat, pokud vám nebylo diagnostikováno zhoubné nádorové onemocnění
 • Pojištění pracovní neschopnosti můžete sjednat, pokud jste zaměstnaný(á) nebo podnikáte
 • Pojištění ztráty zaměstnání můžete sjednat, pokud: jste zaměstnán(a) v pracovním poměru nebo služebním poměru na dobu neurčitou, nejste ve zkušební ani výpovědní lhůtě, nevedete jednání o skončení pracovního nebo služebního poměru dohodou, ani váš pracovní poměr nekončí jiným způsobem

Jak dlouho trvá vyřízení úvěru?

V případě kompletního dodání všech podkladů potřebných k žádosti o půjčku, je možné úvěr schválit a odeslat peníze do 24 hodin.

Jak mám doložit výši příjmu?

Výši přijmu doložíte potvrzením od zaměstanavetele nebo výplatní páskou či výpisem z bankovního účtu. Pokud podnikáte, stačí doložit daňové přiznání za předchozí zdaňovací období.

Co mám dělat, pokud nemohu splátku úvěru zaplatit?

V tomto případě urychleně kontaktujte svého přiděleného úvěrového poradce, který s vámi prodiskutuje vzniklou situaci a navrhne nejlepší postup, jak celou situaci řešit.

Jakou formou obržím peníze?

Vyplacení půjčky probíhá bezhotovostní způsobem (převodem peněz na účet). Stejně tak je potřeba půjčku i splácet (bankovním převodem nebo jednoduše inkasem z účtu).

Na kolik vyjde platba za pojištění k půjčce?

Na výběr máte ze 3 variant pojištění. Základní varianta pojištění schopnosti splácet stojí 3,33 % z měsíční splátky. Dále jsou to balíčky s poplatkem 10 % a 13,95 %.

Kontakt

PROFI CREDIT Czech, a. s.
nábřeží Závodu míru 2739
Pardubice
530 02

Telefon: +420 800 200 280
WWW: www.pojistenapujcka.cz
E-mail: proficredit@proficredit.cz

Sídlo společnosti

Pojištěná půjčka
podmínky půjčky
 • Doklad totožnosti
 • Bankovní účet
 • Trvalý příjem
Náš komentář

Za Pojištěnou půjčkou stojí známá společnost PROFI CREDIT Czech, která je známa vysokými úroky u nabízených půjček. Nejinak je tomu i v tomto případě. Získat můžete až 166 000 Kč, které v případě schválení půjčky získáte do 24 hodiny na bankovní účet. K půjčce si můžete vybrat jednu ze tří variant pojištění schopnosti splácet.

Jak požádat o půjčku