Hyperpůjčka - flexibilní půjčka

Hyperpůjčka
 • Jasné, férové a výhodné podmínky
 • Možnost použití peněz na cokoliv
 • Půjčka bez ručitele a bez zástavy
 • Bez zbytečného papírování - pohodlné sjednání online
Výše úvěru 10 000 - 250 000 Kč
Splatnost 12 - 84 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 4 000 - 250 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 - 84 měsíců
Zpracování žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výše úvěru 150 000 Kč, výše měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty.

Hyperpůjčka je produktem společnosti nesoucí název Bezvafinance s.r.o. Ta sama o sobě není přímým poskytovatelem půjček, jelikož se jedná o společnost, kterou lze zařadit do segmentu zprostředkovatele půjček. Samotná Hyperpůjčka ta má jasně danou charakteristiku, ale zároveň je s ní spojený fakt, že může být reálně poskytnuta od různých nebankovních společností, které budou nejlépe vyhovovat požadavkům žadatele, nebo budou lépe vyhovovat jeho možnostem.

Lákadlem, je určitě velká škála finančních prostředků, které dokáže Hyperpůjčka konkrétně nabídnout. Tím v podstatě propojuje dva segmenty. Prvním z nich jsou mikropůjčky, jelikož nejnižší dostupnou sumou je částka 4 000 korun českých. Dále může mít podobu také klasické spotřebitelské půjčky, jelikož maximální výše půjčené sumy je celých 250 000 Kč. Danému charakteru půjčky jasně odpovídá také rozptyl splatnosti, kterou je možné využít. Nejkratší dobou je 12 splátek, tedy období jednoho roku. Nejdelší dobou je následně doba 84 kalendářních měsíců.

Půjčené peníze je možné získat na cokoliv, bez nutnosti účel uvádět, nebo bez nutnosti účel dokládat. Také zaujme i možnost jednoduchého sjednání a získání. Samotné vyplnění všech potřebných informací u poskytovatele nezabere více času, než jenom 5 minut. Zajímavá je i rychlá doba vyřízení, na kterou navazuje i samotná rychlost odeslání finančních prostředků. Ty může mít žadatel na svém bankovním účtu již za 24 hodin. Samozřejmé je, že se lze hravě obejít i bez ručitele, stejně jako ručení. Zaujme i celkem vysoká schvalovatelnost, která je spojena s podmínkami získán. Zde je sice požadováno doložení příjmu, ale je třeba říci, že ten nemusí pocházet nutně jenom ze zaměstnání. Může pocházet také ze samostatné výdělečné činnosti, stejně jako je kladem i to, že může pocházet z důchodu, a to nejenom toho starobního.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Hyperpůjčka a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Hyperpůjčka diskuse

 • Bojíte se, že je Hyperpůjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s Hyperpůjčkou.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Je Hyperpůjčka podvod?

Hyperpůjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Kolik si mohu půjčit?

Půjčka je poskytována ve výši 4 000 až 250 000 Kč.

Podle čeho je určena doba splatnosti půjčky?

Termín splatnosti si určuje žadatel o půjčku. Důležité je, abyste zvolili takový termín, který je pro vás, z pohledu vašich finančních možností, reálný. Jedině tak se vyhnete problémům se splácením a případným dalším vícenákladům spojeným s prodlužováním lhůty splatnosti.

Na jaké účely je půjčka určená?

Půjčka je neúčelová. Její využití je jen na Vás.

Mohu půjčku získat, přestože jsem uveden v registrech dlužníků?

Hlavní podmínkou pro získání Hyperpůjčky je pravidelný příjem. Pokud jste dostatečně bonitní, nemusí zápis v registrech dlužníků znamenat, že vám bude půjčka zamítnuta.

Potřebuji prodloužit termín splatnosti půjčky, je to možné?

Splatnost půjčky si můžete prodloužit. Jen je potřeba na to myslet dříve, než termín uběhne. Za tento krok budete muset zaplatit poplatek.

Kontakt

Content Management s.r.o.
Kubánské náměstí 1391/11
Vršovice, Praha 10
110 00

Telefon: +420 800 115 555

Sídlo společnosti

Hyperpůjčka
podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Pravidelný příjem
 • Doklad totožnosti
Náš komentář

Hyperpůjčka zprostředkovává půjčky od více poskytovatelů (pouze 100% prověřených) a vy tak můžete oslovit více společností najednou. Ušetříte tím spoustu času a ve výsledku i peněz, protože si tak můžete vybrat tu nejvýhodnější půjčku. Půjčka je naprosto bezpečná a diskrétní.

Jak požádat o půjčku