ČSOB půjčka - flexibilní půjčka

ČSOB půjčka
 • Rychlá půjčka na cokoliv s úrokem od 4,9 % p.a.
 • Při splacení do 3 měsíců vám ČSOB vrátí úroky
 • Výši a datum splátky si nastavíte podle sebe
 • Možnost splacení půjčky kdykoliv a bez poplatků
Výše úvěru 20 000 - 800 000 Kč
Splatnost 12 - 96 měsíců
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 - 96 měsíců
Úrok od: 4,9 % p.a.
RPSN od: 5 %
Zpracování žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení účtu: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro ženy na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ne
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 150 000 Kč se splatností 60 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 3 035 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 0 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 0 Kč, RPSN je 8,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 182 100 Kč.

Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celková částka
20 000 Kč 12 měsíců 6,1 % 1 721 Kč 20 652 Kč
50 000 Kč 12 měsíců 6,1 % 4 302 Kč 51 624 Kč
100 000 Kč 24 měsíců 6,1 % 4 428 Kč 106 212 Kč
200 000 Kč 48 měsíců 6,1 % 4 688 Kč 225 024 Kč
300 000 Kč 48 měsíců 5 % 7 029 Kč 331 008 Kč
400 000 Kč 60 měsíců 5 % 7 531 Kč 451 860 Kč
500 000 Kč 72 měsíců 5 % 8 030 Kč 578 160 Kč
600 000 Kč 84 měsíců 5 % 8 453 Kč 710 052 Kč
700 000 Kč 96 měsíců 5 % 8 829 Kč 847 584‬ Kč
800 000 Kč 96 měsíců 3,87 % 10 090 Kč 968 640 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Velké banky jsou určitou jistotou nejenom v tom, že nabídnou dostatek poboček, ale i v tom, že mají poměrně široké portfolio produktů a služeb. A to i v případě, kdy hledáme úvěrové produkty. Jedním z takových může být ČSOB půjčka. Prvotním kladem je i samotná charakteristika půjčky. To proto, že získat je možné částku až 800 000 tisíc korun. A to zcela bez zajištění a také s jistotou, že peníze lze využít na cokoliv. ČSOB půjčka je totiž takzvaně neúčelová. Kladem je také fakt, že je možné rozložit si splátky až na dobu osmi let, díky čemuž není ani při té největší poptávané splátce výše částky až tak vysoká.

Jde to i bez papírování

Mnoho lidí považuje velké banky za zastaralé a zpátečnické, což spojuje třeba i se složitou administrativou. Půjčka ČSOB však ukazuje, že taková být nemusí. Banka samotná láká i na možnost vyřízení bez jediného listu papíru. Vše se dá zvládnout online, jednoduše a rychle. Peníze poté mohou být na kontě i do několika málo minut. Je celkem pochopitelné, že tyto výhody jsou primárně určeny u těch, co mají u dané banky účet. ČSOB půjčka však tuto výhodu nabízí i těm, kteří zde účet nemají a tak se stanou novými klienty. Online vyřízení se dnes ve světě úvěrů začíná stávat standardem a tady je vidět, že tomu může být i u velkých bankovních domů.

Že i u této velké banky může být vše jednoduché, to potvrzují fakta spojená s tím, jak málo věcí stačí k tomu, aby mohlo být vše online vyřízeno. Hlavní podmínkou je plnoletost a tuzemské stání občanství. Dále je nutná existence bankovního účtu u některé z jiných tuzemských bank. Kdo toto splňuje a komu na tento účet také chodí příjem, ten v podstatě může říci, že hlavní podmínky banky splnil a nyní už záleží jenom na vyhodnocení jeho bonity. Pokud vše dopadne kladně, končí vše zasláním finančních prostředků na bankovní účet.

Nízký úrok a možnost vrácení těch zaplacených

ČSOB půjčka láká i na nízký úrok, který může žadatel po splnění jednotlivých podmínek získat. Sazba startuje už na poměrně příznivé hodnotě, která činí 4,9 procenta. Samotné RPSN začíná na sazbě 5 procent. Už tak nízký úrok je spojený ještě s další výhodou, kterou půjčka ČSOB klientům nabízí. Pokud klient splatí svou půjčku do 3 měsíců, tak se může těšit z toho, že mu budou vráceny zaplacené úroky. Tím se úvěr ještě více zvýhodňuje.

A vliv na to pochopitelně má i to, že předčasné splacení není nijak sankcionováno. Ať už k němu dojde kdykoliv, bude zcela zdarma. Pomyslnou třešničkou na dortu z hlediska výhodnosti je určitě také to, že půjčka je zcela bez poplatků, které by byly klientům na začátku, či snad v budoucnu účtovány. I tímto se může tato banka řadit mezi poskytovatele jak férové, tak i mezi ty moderní.

Splátky, se kterými lze hýbat, i je lze pojistit

ČSOB půjčka nabízí poměrně zajímavou variabilitu, i pokud jde o splátky. To, že je možná mimořádná splátka, a to zcela zdarma, již bylo zmíněno. Dalším zajímavým bonusem je také fakt, že s výší splátek si lze u půjčky jednoduše hýbat. Nejenom, že je možné je zvýšit a měsíčně platit více. Je možný také opak, tedy samotné snížení splátek. Zapomínat nelze ještě na jednu možnost, kterou je varianta odložení splátky.

Banka však nabízí i možnost sjednat si pojistku pro případ neschopnosti splácet. V takovém případě je možné vyhnout se klasickým splátkám až na dobu jednoho roku, nebo využít možnosti kompletního doplacení ze strany banky, tedy pojišťovny. Samozřejmě v obou případech je třeba splnit konkrétní podmínky s tím související. Pojistka je podobně jako u konkurence jenom dobrovolným produktem a tak záleží na každém žadateli, zda se rozhodne pro její sjednání, nebo nikoliv. Na samotné poskytnutí úvěru by to nemělo mít vliv.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s půjčkou od ČSOB a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

ČSOB půjčka diskuse

 • Bojíte se, že je ČSOB půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s půjčkou od ČSOB.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Je ČSOB půjčka podvod?

ČSOB půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Komu je půjčka určena?

Tato půjčka je určena těm, kteří potřebují půjčit vyšší částku a nechtějí dokládat účel svého úvěru. Dále ji mohou využít ti, kterým již bylo 18 let a mají běžný účet u ČSOB. V neposlední řadě je půjčka vhodná pro ty, kteří si chtějí splácení rozložit na co nejdelší dobu, mají stálé příjmy a chtějí půjčit od banky s nízkým úrokem.

Co potřebuji k vyřízení žádosti o půjčku?

Ke sjednání půjčky budete potřebovat dva doklady totožnosti a doklady o Vašich příjmech (u podnikatelů je vyžadováno daňové přiznání). Pokud již účet u ČSOB máte a alespoň tři měsíce Vám na něj chodí výplata, potvrzení o příjmech mít nemusíte. V případě spolužadatele nebo spoluručitele, doklady o příjmech budou potřeba i od nich.

Jak mohu podat žádost?

O půjčku si můžete zažádat prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví, přes online formulář zanechat telefonický kontakt, aby se Vám banka ozvala, nebo osobně na pobočce banky.

V jaké výši je půjčka poskytována?

V rámci tohoto úvěru můžete dostat od 20 000 Kč do 800 000 Kč.

Jak dlouho bude trvat vyřízení mé žádosti o úvěr?

Se všemi požadovanými doklady a dokumenty může vyřízení trvat do 30 minut. Ve chvíli, kdy podepíšete smlouvu, Vám budou peníze převedeny na účet.

Jaká je doba splatnosti tohoto úvěru?

Doba splácení je od 1 roku do 8 let. Můžete si ji zvolit podle svých potřeb.

Jakým způsobem budu půjčku splácet?

Půjčku budete splácet formou pravidelných měsíčních splátek, jejich výši si nastavíte sami.

Jak je to s úrokovou sazbou úvěru?

Výše úrokové sazby se odvíjí od vypůjčené částky a nastavení doby splácení. Pohybuje se ale již od 8,9 %. Banka také nabízí bonusovou úrokovou sazbu od 5,6 % při splnění daných podmínek. Podrobnější informace o úrokové sazbě banka nezveřejňuje, odkazuje pouze na Sazebník poplatků.

Je zde možnost předčasného splacení?

Samozřejmě. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit a to zcela zdarma.

Mohu si k půjčce sjednat pojištění pro případ, že bych ji nebyl schopen splácet?

Ano. Máte možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet. Tato nabídka platí pro osoby od 18 do 63 let. V rámci pojištění jsou bankou poskytovány 3 varianty: Varianta pro zdraví, Varianta pro práci, Varianta pro všechno.

Mám šanci půjčku dostat, když mám záznam v registru dlužníků?

Bohužel ne. Bankovní půjčky nejsou poskytovány osobám, které mají záznam v registru dlužníků.

Na co si mohu peníze půjčit?

Půjčku na cokoliv od ČSOB můžete použít na jakékoli Vaše osobní potřeby.

Jaké poplatky jsou spojeny s úvěrem?

U této půjčky nemusíte čekat účtování poplatku za zpracování a správu úvěru, vedení účtu, mimořádnou splátku ani za zvýšení, snížení nebo odklad splátek (za stanovených smluvních podmínek). S poplatkem musíte počítat v případě změn nad rámec stanovených podmínek, který činí 500 Kč.

Kontakt

Československá obchodní banka, a. s.
Radlická 333/150
Praha 5
150 57

Telefon: +420 224 111 111
E-mail: info@csob.cz
www.csob.cz

Sídlo společnosti

ČSOB půjčka
podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Pravidelný příjem
Náš komentář

Půjčka od ČSOB nabízí zajímavé výhody při splácení půjčky - půjčku můžete kdykoliv zdarma předčasně splatit, můžete si sami vybrat den a výši splátky nebo si splátku až o 3 měsíce odložit. Další výhodou jsou nulové poplatky za poskytnutí půjčky nebo vedení účtu. Jako jediné mínus uvádíme o něco vyšší úroky a celkové PRSN, než u některých jiných konkurenčních bankovních půjček.

Jak požádat o půjčku
Zařazení v kategoriích