Crediton půjčka - recenze

Crediton půjčka
 • První půjčka do výše až 20 000 Kč
 • Snadné vyřízení půjčky
 • Okamžité posouzení žádosti
 • Kladné recenze zákazníků
Výše úvěru 1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 1 - 31 dní
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

 • Rychlé vyřízení žádosti
 • Maximální ochrana spotřebitele
 • Člen Asociace poskytovatelů nebankovních půjček

Mikropůjčka CreditOn pomáhá lidem překonávat těžká období, kdy se jim kupříkladu opozdila výplata, rozbil spotřebič, nebo je zaskočil jiný výdaj. Zakládá si na rychlém vyřízení žádosti a dostupnosti, takže se za pár minut dozvíte, zda-li vám bude úvěr poskytnut.

Vše přitom obstaráte online a v případě uznání můžete mít peníze na účtu do čtvrt hodiny. Splácení půjčky si pak můžete rozložit až na neomezeně dlouhou dobu.

Podmínky a parametry půjčky

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč
Půjčka novým klientům: až 20 000 Kč
Doba splatnosti: 1 - 31 dní
Úrok od: 39,99 % p.a.
RPSN od: 5 812,70 %
Zpracování žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Výhody a nevýhody půjčky CreditOn

 • I novému klientovu půjčí až 20 000 Kč
 • Kompletní vyřízení přes internet
 • Peníze máte na účtu do 15 minut
 • Okamžité posouzení žádosti
 • Bez ručitele a zástavy majetku
 • Vyšší úroky i RPSN (poplatky)
 • Neochotná podpora na chatu

Na co můžete půjčku využít

Ať si chcete půjčit na opravu auta, nakoupení potravin, nebo cokoliv jiného, nemusíte účel využití hlásit. Půjčka CreditOn je poskytována na cokoliv a je tedy čistě na vás, jak ji využijete. Pamatujte však, že byste měli úvěr využívat zodpovědně a pouze k zaplacení toho nezbytného.

Zároveň byste také měli s rozmyslem zvolit datum splatnosti, abyste zbytečně nepřepláceli za produkt, který jste schopni uhradit třeba hned po týdnu.

Půjčku CreditOn Extra splatíte naráz či postupně

Poskytovatel nabízí klientům u půjčky Extra velmi nestandardní službu, a to variabilní splácení dle jejich finančních možností. V základu je vše vyčísleno tak, že vrátíte celý mikroúvěr najednou ve smluveném období (max. 31 dní). Pokud by to ale byla příliš velká finanční zátěž, lze hradit pouze minimální splátku ve výši úroků a vrácení jistiny tak odložit.

Hranice přitom není nějak stanovena a smlouva trvá „navždy“ nebo do uhrazení celé dlužné částky. I když je to dobré gesto, aby klienti nespadli do ještě větších problémů, úroky jsou opravdu vysoké (přeplatíte cca 40 %).

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad rychlé půjčky: Celková částka půjčky 8 000 Kč, doba trvání smlouvy 30 dní, úrok 39,99 % p.a., RPSN 5 867.61 %, poplatek 0 Kč.

Celková částka splatná spotřebitelem 11 199,99 Kč. Půjčka Crediton – včetně její výše – je podmíněna kladným posouzením bonity zákazníka.

Rychlá půjčka CreditOn je vyplacená do 15 minut

Veškeré procesy jsou nastaveny tak, aby se vám dostalo pomoci co možná nejdříve. Vyplnění formuláře zabere asi 5 – 10 minut, a díky informací v něm mohou pracovníci CreditOn rychle posoudit, zda-li vám mohou úvěr poskytnout.

Výsledek se dozvíte v průměru do 5 minut, a bude-li kladný, proběhne ihned výplata peněz na účet. Pokud máte stejnou banku nebo ta vaše přijímá okamžité platby, obdržíte finance do 15 minut.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Vše obsloužíte v zákaznickém účtu

Bude-li vaše žádost o úvěr schválena, vytvoří vám Credit On současně zákaznický účet, v němž uvidíte všechny důležité informace (o své osobě, uzavřené smlouvě, výši půjčky apod.).

Zároveň také umožňuje provádět žádosti o odklad splátek, aniž byste museli kontaktovat operátora. Zákaznický účet přitom zůstane aktivní i po splacení – pokud byste znovu žádali, ušetříte si ověřovací proces.

Možnost prodloužení splatnosti

Když se dostanete do špatné finanční situace, kdy nebudete schopni uhradit ani minimální splátku (případně celou částku naráz), lze po úhradě poplatku splatnost odložit o 1 – 40 dní.

Není to však úplně levné, například při odkladu splátky 10 000 Kč na 40 dní si CreditOn řekne o 3 519 Kč, což je asi o 480 korun méně, než kdybyste uhradili minimální splátku. V případě, že další měsíc zvládnete uhradit vše naráz, vychází odklad splátky levněji.

Komu půjčku CreditOn doporučujeme

Úvěr může pomoci každému, kdo potřebuje peníze ještě ten samý den, aby zaplatil nezbytné výdaje. U CreditOn vyřídíte vše online a do 5 minut po odeslání formuláře znáte výsledek. Peníze tak můžete mít na účtu už do 15 minut a využít je na cokoliv.

V případě, že finančně nevyjdete, lze datum odložit nebo uhradit minimální splátku a zbytek dorovnat později. K uznání žádosti stačí splňovat základní podmínky a doložit pravidelný měsíční příjem.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Kalkulačka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti ÚROK RPSN Celková částka
1 000 Kč 30 dní 39,99 % 5 867,48 % 1 399,99 Kč
2 000 Kč 30 dní 39,99 % 5 867,48 % 2 799,99 Kč
3 000 Kč 30 dní 40 % 5 867,64 % 4 200 Kč
4 000 Kč 30 dní 39,99 % 5 867,6 % 5 599,99 Kč
5 000 Kč 30 dní 39,99 % 5 867,60 % 6 999,99 Kč
6 000 Kč 30 dní 40 % 5 867,64 % 8 400 Kč
7 000 Kč 30 dní 40 % 5 867,63 % 9 800 Kč
8 000 Kč 30 dní 39,99 % 5 867,61 % 11 199,99 Kč
9 000 Kč 30 dní 39,99 % 5 867,61 % 12 599,99 Kč
10 000 Kč 30 dní 39,99 % 5 867,62 % 13 999,99 Kč
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Jak požádat o CreditOn půjčku

1. Nejdříve přejděte na žádost o půjčku.

Žádost o půjčku CreditOn - vyberte výši a splatnost půjčky

2. Vrchní posuvník slouží k nastavení částky, spodní pak k určení, na jak dlouho úvěr chcete. Pokračujte přes tlačítko "POŽÁDAT".

Žádost o půjčku CreditOn - vyplňte požadované údaje

3. Vyplňte osobní (registrační) údaje a údaje o příjmu, zaměstnání nebo podnikání. Poték klikněte na tlačítko "POŽÁDAT".

V dalších krocích bude potřeba doplnit informace o svém zaměstnání, příjmech, dokladu totožnosti apod. Jakmile budete mít vše hotové, proběhne vyhodnocení do pár minut.

Sankce, pokud nebudete splácet

Do špatné situace se může dostat každý a vždy by ji měl řešit – u CreditOn je například možný odklad splátek. Pokud se ovšem nedohodnete na řešení a přestanete splácet, může vám být naúčtováno:

Smluvní pokuta: 0,1 % / den z částky v prodlení
Úrok z prodlení repo sazba (0,25 % k 01. 03 2021) + 8 % p.a.
Účelné vynaložené náklady: 150 – 1 450 Kč

Pokud se rozhodnete o odkládání splátek, lze to provádět opakovaně. V případě, že bude vaše smlouva zesplatněna a předána k vymáhání inkasní agentuře, může dlužná částka výrazně stoupnout.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Často kladené dotazy

O jakou částku mohu u CreditOn žádat?

Poskytovatel nabízí klientům půjčku ve výši 1 000 – 20 000 Kč, a to i za předpokladu, že jste noví žadatelé. Úvěrový limit je tak poměrně vysoký, u řady společností bývá napoprvé poloviční.

Kolik času mám na úhradu splátky?

V základu je splatnost půjčky CreditOn nastavena na 7 až 31 dní, kdy je ve smluvené lhůtě potřeba uhradit celou částku včetně poplatků. Pokud byste ale finančně nevyšli, lze hradit pouze minimální splátku a odkládat splatnost donekonečna (smlouva je na dobu neurčitou).

Kdy mi CreditOn vyplatí peníze?

Jakmile bude vaše žádost schválena, proběhne vzápětí vyplacení peněz na váš bankovní účet. Máte-li stejnou banku nebo ta vaše přijímá okamžité platby, můžete mít prostředky k dispozici do 15 minut od schválení.

Kolik za úvěr zaplatím na poplatcích?

Přesný úrok v procentech poskytovatel neuvádí, v reprezentativním příkladu však vychází na 40 % p.m., tedy měsíčně, což by mělo platit pro všechny částky i délky splatnosti. Výše RPSN se se pak pohybuje od 5 812,7 do 6 272,97 %, obě sazby jsou tak o něco vyšší.

Co za podmínky CreditOn vyžaduje?

Splnit stačí opravdu jenom základ jako plnoletost (min. 18 let), být občanem ČR, mít bankovní účet u jedné z tuzemských bank, doložit občanský průkaz a pravidelný příjem. Zbytek si poskytovatel ověří sám dle poskytnutých informací.

Musím říkat, na co peníze padnou?

Protože se jedná o bezúčelový úvěr, nemusíte nikomu říkat, na co peníze použijete. Část tak může padnout na úhradu energií a část třeba na nákup potravin.

Nahlíží CreditOn do registrů dlužníků?

Ze zákona do nich nahlížet musí, aby posoudil vaši finanční situaci a tíhu ostatních závazků. Zápis v nich však neznamená automatické zamítnutí žádosti a rozhodnutí o (ne)poskytnutí závisí na vyhodnocení společnosti CreditOn, která půjčku poskytuje.

Musím ručit nebo zastavovat majetek?

Administrativně by to bylo náročné, pročež poskytovatel ručení ani zástavu u takto nízkých částek nevyžaduje. Vše je založeno na smlouvě a důvěře mezi klientem a CreditOn.

Má CreditOn řešení, když nezvládnu splácet?

Každý se může dostat do špatné finanční situace, třeba v důsledku nečekaného výdaje. V takovém případě poskytovatele kontaktujte a najděte společné řešení. Po úhradě poplatku si například můžete splátku odložit, nebo uhradit tzv. minimální splátku ve výši úroků a zbytek doplatit později.

Co mě čeká, když nezaplatím včas?

Pokud to finančně neustojíte a nepomůže ani odklad splátek, může vám poskytovatel naúčtovat zákonné úroky z prodlení ve výši repo sazby, tj. 0,25 % navýšené o 8 procent p.a., a to za každý den po splatnosti. K tomu navíc uhradíte smluvní pokutu 0,1 % z dlužné částky a účelně vynaložené náklady až 1 450 Kč.

Lze půjčku CreditOn splatit předčasně?

Ano, je to to vaše zákonné právo, a splatíte-li úvěr dříve, ušetříte na poplatcích. Poskytovateli musíte poslat řádnou žádost a požádat ho o vyčíslení, abyste uhradili poměrnou část úroků.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

O CreditOn v kostce

CreditOn se řadí mezi poskytovatele nebankovní půjček a je členem mezinárodní finanční skupiny CreamFinance. Kromě České republiky nabízí úvěry také na Slovensku, v Polsku, Lotyšsku a Gruzii, kde má významné postavení. Za dobu své existence pomohla desítkám tisíc lidí, z nichž se někteří vrací opakovaně.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Crediton půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Crediton půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Crediton půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti s Crediton půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Crediton půjčka podvod?

Crediton půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Kontakt

Creamfinance Czech s.r.o.
Argentinská 286/38
Holešovice, Praha 7
170 00

Telefon: +420 222 200 523
E-mail: info@crediton.cz