Acema Credit - vysoká půjčka

Acema Credit půjčka
 • Úrok již od 4,9 % srovnatelný s bankovní půjčkou
 • Půjčka až 5 000 000 Kč ručená nemovitostí
 • Peníze ihned při podpisu smlouvy
 • Vítěz testu férovosti úvěrových firem sdružení Umbrella
Výše úvěru 100 000 - 5 mil Kč
Splatnost 1 rok - 12 let
Bez ručitele Ano
Hodnocení

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 100 000 - 5 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 - 240 měsíců
Úrok od: 4,9 % p.a.
RPSN od: 7,72 %
Poplatek za poskytnutí: 3% z půjčené částky
Půjčka bez ručitele: ne
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ne
Bezúčelová půjčka: ne
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit
Reprezentativní příklad

Acema půjčka a výše úvěru 450 000 Kč, pevná úroková sazba 4,9 % p.a., počet splátek 96, výši splátky 6 025 Kč, doba fixace 10 let, celkově splatná částka spotřebitelem 578 400 Kč, RPSN činí 7,72 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Zaplatíte měsíčně 5 675 Kč a poplatek za vedení účtu 349 Kč měsíčně, celkem tedy 6 025 Kč měsíčně po dobu 96 měsíců.

Reklama


Acema Credit je poměrně velkým unikátem na poli nebankovních půjček. V první řadě proto, že se rozhodně nejedná o žádného nováčka. Na tuzemském trhu začala společnost působit už v roce 2000 a o tři roky později začala aktivně nabízet své půjčky. Kromě vstupu zahraničního investora se společnost zcela logicky dočkala i toho, že jí byla udělena licence České národní banky. Půjčky jsou charakteristické tím, že se nejedná ani o spotřebitelské, ani o půjčky před výplatou. Hlavním znakem daného poskytovatele je fakt, že nabízí výhradně úvěrové produkty s ručením nemovitostí. Ty se následně dělí do čtyř různých skupin, a to na půjčku pro živnostníky a podnikatele, stejně jako na půjčku na cokoliv. Tyto dvě možnosti doplňuje hypotéka na pronájem, stejně jako dnes populární konsolidace půjček.

Jelikož Acema Credit poskytuje půjčky se zástavou nemovitosti, je třeba uvést také to, že se nabídka pohybuje ve větších částkách, než je v nebankovním segmentu zvykem. Tou nejnižší sumou, která je k dispozici, je částka 100 000 korun českých. Tou nejvyšší, o kterou si lze požádat online, je suma 5 000 000 Kč. V individuálních případech si však lze půjčit sumu až 50 milionů. Klasická volitelná splatnost má celkem zajímavé rozpětí. Vzhledem k částkám je nejkratší dobou 1 rok. Naopak dobou nejdelší je lhůta 20 let.

I když se jedná o nebankovní půjčku, umí Acema Credit zaujmou tím, jak příznivý úrok nabídne. Ten startovní se pohybuje v závislosti na typu úvěru v rozmezí od 4,9 až po 6,9 procent. Jde tedy o sazby klasické pro takzvané americké hypotéky. Láká také férový přístup spojený nejenom s minimem papírování, ale i s tím, že nejsou klientům účtovány žádné skryté poplatky. Určitou kvalitu tohoto poskytovatele potvrdil i test iDnes, který ji označil za nejvýhodnější zajištěnou půjčku, která je na tuzemském trhu k dispozici.

Líbí se Vám parametry této půjčky? Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s Acema Credit půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Acema Credit půjčka diskuse a recenze

 • Bojíte se, že je Acema Credit půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti se Acema Credit půjčkou
 • Přidejte svou recenzi na půjčku
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně

Je Acema Credit půjčka podvod?

Acema Credit půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Čím mohu ručit?

Spotřebitelský úvěr je nutné zajistit jakoukoli nemovitostí v osobním vlastnictví. Zajištění probíhá formou zástavního práva, tj. obdobně jako u standardních hypotečních úvěrů.

K ručení je vhodný byt, rodinný dům, chata, obchodní prostor, kancelář nebo pozemek.

Úvěr na podnikání je dále možné zajistit movitým majetekem jako např. auta, stroje, zařízení, technologie apod.

Mohu zažádat o půjčku, pokud jsem na mateřské dovolené nebo nezaměstnaný/á?

Aktuální stav, nebo životní situace je jednoznačně určujícím faktorem pro poskytnutí, nebo neposkytnutí půjčky. Acema Credit bude posuzovat vaši schopnost půjčku splácet, tak aby příliš vysoké splátky nemohly ohrozit vaši životní úroveň.

Platí se nějaké poplatky před vyřízením půjčky?

Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky ani zálohy.

Je možné půjčku předčasně splatit?

Půjčku je možné předčasně splatit kdykoliv. Podmínky se však liší v závislosti na tom, jaký úvěrový produkt využíváte. Navíc máte možnost využít mimořádné splátky každý 13. měsíc zdarma.

Na co mohu použít půjčku ACEMA?

ACEMA poskytuje půjčky bez omezení účelu popř. s účelem bydlení a rekonstrukce.

Kontakt

ACEMA Credit Czech, a.s.
U Libeňského pivovaru 63/2
Praha 8 - Libeň
180 00

Telefon: +420 844 505 555
E-mail: info@acema.cz
WWW: www.acema.cz

Sídlo společnosti

Acema Credit půjčka
podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Nemovitost k zástavě nebo ručitel
Náš komentář

Acema Credit půjčka nabízí půjčku ručenou nemovitostí s vysokým úvěrovým limitem až 5 000 000 Kč s přijatelným úrokem na úrovni bankovního trhu. Výhodnost půjčky ale snižuje poplatek 3% z výše poskytnutého úvěru. Zažádat o půjčku může jak fyzická osoba, tak i podnikatel.

Jak požádat o půjčku