Super půjčka - půjčka šitá na míru

Super půjčka
 • Rychlá online půjčka
 • Bleskové zpracování žádosti
 • Žádné zbytečné papírování
 • Flexibilní produkt - peníze obratem po schválení
Výše úvěru 500 - 4 500 Kč
Splatnost 1 - 30 dnů
Bez ručitele Ano
Hodnocení
 • Rychlá půjčka
 • Vysoké procento schválení
 • Bezpečná půjčka
 • Hodí se na nečekané výdaje
 • Půjčka, kterou snadno splatíte
 • Půjčka bez zbytečných průtahů a složitých procesů

Základní informace

Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 1 - 30 dnů
Zpracování žádosti: ihned
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka pro nezaměstnané: ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Předčasné splacení: ano
Bezúčelová půjčka: ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Líbí se Vám parametry této půjčky? online kontakt

Průběh žádosti

Hlavní výhodou Super půjčky je fakt, že její žádost lze vyplnit online během pouhých 2 minut! Není třeba kamkoliv chodit a cokoliv složitě sepisovat. Vše zvládnete v pohodlí svého domova, a to kdykoliv. Před žádostí není třeba mít u sebe žádné specielní dokumenty, jelikož postačí pouze klasický průkaz totožnosti. Máte ho při ruce? Potom se můžeme pustit do popisu jednotlivých kroků vaší žádosti.

1) Vyberte si, kolik potřebujete a na jak dlouho

První krok je tím nejdůležitějším. Souvisí s tím, že si vyberete, kolik peněz budete chtít a na jak dlouho. Super půjčka je unikátní v tom, že vám nabídne celkem zajímavé rozmezí. Nejnižší požadovanou sumou je částka 500 korun českých. Nejvyšší je suma 4 500 Kč. Pomocí interaktivního výběru máte možnost jednoduše přesouvat po vodorovné liště vlevo nebo vpravo, a zastavit se právě na sumě, o kterou si chcete požádat.

Vyberte si, kolik potřebujete a na jak dlouho

Stejným způsobem posouváte jezdcem kulatého tvaru vlevo i vpravo v rámci toho, na jak dlouho chcete peníze půjčit. Pokud ho ponecháte zcela u levého okraje, znamená to jeden jediný den. U pravého okraje doba jednoho měsíce. Přesný termín se vám zobrazí v okénku vedle, hned pod částkou.

Vyplňte základní údaje o sobě

Máte vybránu částku i termín? Nyní už stačí jenom vyplnit základní údaje o vás jako o žadatelích. To hlavní, co je třeba uvést, je vaše jméno a příjmení. Dále je nezbytné uvést i vaše kontaktní údaje. V první řadě je to číslo vašeho mobilního telefonu. Zde připomeňme, že SIM karta musí být aktivní a musíte ji mít v telefonu při sobě. Dále připomeňme, že vyplňování telefonních čísel na pevné linky aktuálně není možné. Kromě telefonu bude třeba vyplnit i váš email. I ten musí existovat, musí být funkční a do dané schránky musíte mít přístup.

Následnými informacemi jsou údaje o vaší osobě, sloužící pro přesnou identifikaci žadatele. Najít je můžete ve vašem občanském průkazu. Jedná se o rodné číslo, které najdete na zadní straně nových občanek, a také číslo občanského průkazu. To najdete v přední části, vpravo nahoře.

2) Odešlete žádost

Máte vše vybráno a potřebné údaje jsou vyplněné? Můžete odeslat žádost. Pokud chcete její potvrzení a kopii odeslat na email, zaškrtněte příslušné políčko. Je nepovinné a rozhodnutí je jenom na vás. Co je před odesláním naopak povinné, to je pomocí zaškrtávacího políčka udělit souhlas se zpracováním osobních údajů. Poté klikněte na tlačítko odeslat.

3) Doplňte kontaktní údaje a osobní informace

Druhý krok žádosti o půjčku je spojený s doplněním několika informací. Ty první se týkají vašeho bydliště. Konkrétně adresy, ale i formy bydlení, stejně jako délky bydlení na tomto místě.

Doplňte kontaktní údaje a osobní informace

Osobní informace vyžadují fakta spojená s vaším rodinným stavem a s počtem dětí. Ve finální části osobních informací uveďte zdroj a výši vašich příjmů, přibližné měsíční výdaje a také číslo vašeho bankovního konta. Poté stiskněte tlačítko odeslat.

4) Zvyšte šanci na získání půjčky

Třetí krok je spojený s vytvořením vašeho zákaznického účtu. Jednoduše stačí zvolit přístupové heslo, které vyplníte do připravených políček. Tento krok dokáže zvýšit šanci na získání půjčky, a proto ho doporučujeme absolvovat. Po vyplnění i potvrzení hesla stiskněte tlačítko odeslat.

Zvyšte šanci na získání půjčky

5) Zkontrolujte svůj telefon

Pro úspěšné dokončení žádosti je třeba zkontrolovat vaše kontaktní údaje. Zobrazí se proto výzva k zadání specielního kódu, který slouží k dokončení žádosti. Na váš mobilní telefon dorazí v následujících vteřinách až minutách potvrzovací SMS kód. Ten do daného políčka vepište, nebo zkopírujte.

Vyplňte SMS kód

Nyní opět stiskněte tlačítko Odeslat a vaše žádost bude plnohodnotně přijata. Že se tak stalo, bude potvrzeno v posledním pátém kroku, kdy uvidíte sdělení, že k přijetí žádosti plnohodnotně došlo.

Žádost je odeslána

Zkušenosti

Napište své zkušenosti se Super půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Super půjčka diskuse

 • Bojíte se, že je Super půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti se Super půjčkou.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Je Super půjčka podvod?

Super půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Nabízí půjčka peníze v hotovosti?

Super půjčka zasílá peníze na bankovní účet. Půjčku v hotovosti tedy nenabízí. Peníze tak ale získáte velmi rychle, protože odpadá administrativa nutná při předání peněz osobně.

Jak rychle bude moje žádost vyřízena?

Vyřízení půjčky probíhá velmi rychle. Peníze můžete mít účtu během několika desítek minut, nejdéle do 1 pracovního dne po schválení žádosti.

Mohu půjčku splatit předčasně?

Ano, půjčku můžete splatit i před termínem pro řádné splacení půjčky.

Mohu půjčku získat, přestože jsem uveden v registrech dlužníků?

Hlavní podmínkou pro získání Super půjčky je pravidelný příjem. Pokud jste dostatečně bonitní, nemusí zápis v registrech dlužníků znamenat, že vám bude půjčka zamítnuta.

Co když půjčku nestihnu splatit v řádném termínu?

Splátku půjčky si můžete kdykoliv odložit. Jediné, co je třeba udělat, je za tento úkon zaplatit poplatek.

Kontakt

Bezvafinance s.r.o.
Revoluční 724/7
Staré Město, 110 00 Praha 1
IČ: 241 86 104

Telefon: +420 800 115 555
Email: info@bezvafinance.cz

Sídlo společnosti

podmínky půjčky
 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Pravidelný příjem
 • Bankovní účet
Hodnocení

Super půjčka patří mezi rychlé online půjčky. Půjčka vyniká především rychlým zpracováním žádosti o půjčku a následně bleskovým převodem peněz na účet žadatele. Půjčka je 100% bezpečná a transparentní. Flexibilní podmínky zaručují široké možnosti při sjednávání půjčky.

Jak požádat o půjčku