Kooperativa - povinné ručení

Kooperativa povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • Sleva 5% při roční frekvenci placení
 • V případě více smluv u Kooperativy získáte slevu až 6%
 • Úrazové pojištění řidiče při pojistném plnění od 70 mil. Kč zdarma
Výše pojištění 35 - 200 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 35 - 150 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

Povinné ručení od Kooperativy nabízí zcela svobodnou volbu při sestavování pojistného produktu. V základní podobě je k dispozici ve třech variantách s rozdílnými limity plnění pojistné události od 35 mil. Kč až do maximální výše 100 mil. Kč.

Výslednou podobu si pak klient může obohatit o celou řadu doplňkových služeb a pojistek přinášející rozšířené krytí škod. Moderní stavebnicový systém přináší klientům komplexní ochranu dle vlastního výběru. Povinné ručení Kooperativa je k dispozici od základní ochrany krytí škod na majetku třetích osob a jejich zdraví až po nadstandardní péči.

 • největší výběr doplňkových služeb
 • sleva až 50 % při bezeškodném průběhu
 • krytí škod, když vás někdo nabourá

Povinné ručení ve třech pojistných limitech

Povinné ručení lze sjednat v základní zákonem stanovené podobě nebo si k jednotlivým variantám aktivovat přídavné pojistné moduly.

Základní varianta - krytí v případě škody na majetku a zdraví osob do částky 35 mil. Kč. K této variantě se vztahuje asistenční služba a je vhodná pro klienty, kteří chtějí povinné ručení za nejnižší poplatek.

Optimální varianta - krytí v případě škody na majetku a zdraví osob do částky 70 mil. Kč Kromě kvalitních služeb asistenční služby získáte i zcela zdarma úrazové pojištění.

Maximální varianta - krytí v případě škody na majetku a zdraví osob do částky 100 mil. Kč. Varianta s nejvyššími limity pojistného plnění má kromě asistenční služby a úrazového pojištění i pojištění nezaviněné nehody. Tento produkt kryje škody na vašem vozidle. Pokud vás tedy někdo nabourá, Kooperativa vás v rámci tohoto pojištění vyplatí a veškeré vyřizování s pojišťovnou viníka přebírá na sebe. Vy se tak nemusíte o nic starat, ani čekat na konec likvidace a vyhodnocení pojistné události. Závěrem je obsahem i pojištění proti poškození kola i vozu při vjetí do výmolu.

Výhody povinného ručení Kooperativa

Zkušenosti společnosti se odrážejí především na propracovaném systému a množství bonusů. Ke všem variantám povinného ručení získáte kvalitní asistenční službu, která je k dispozici 24/7. Nadále si lze zajistit převedení bonusů za bezeškodný provoz i na další vozidla a při platbě na celý rok obdržíte dodatečnou slevu 5 %. Další 5% slevu získáte, pokud již máte u společnosti sjednaný libovolný produkt.

Asistenční služba

Asistenční služba nabídne pomoc při řešení všech běžných potíží na vašich cestách.

Událost Základní asistence havárie/porucha Základní asistence v zahraničí havárie/porucha
Příjezd opraváře hradí klient hradí klient
Odtah 50 km 50 km
Úschova 10 dnů 7 dnů
Ubytování pro všechny ne 1 noc
Tlumočení ne ano

Rozšířená asistence

Za menší poplatek si lze zajistit nadrámcové výhody, které zvyšují rozsah využití. K dispozici získáte non-stop dispečink a poradenství v místě nehody. Bezplatný příjezd mechanika k opravě a zvýšenou vzdálenost odtahu o 25 km. Při nepojízdnosti vám služba odtáhne a složí vůz v místě bydliště nebo servisu. Skvělou výhodu je zapůjčení náhradního vozu při opravě pojištěného na dobu 3 dnů. Za příplatek je k dispozici i právní poradenství s ročním limitem 40 000 Kč. Rozšířená asistence stojí 576 ročně.

Doplňkové služby

Kooperativa sází především na velký výběr doplňkových produktů, které si lze zvolit k libovolné variantě povinného ručení. Klient má tak možnost si své pojištění sjednat na míru svým potřebám a platit pouze za to, co si určí. Zvýšenou ochranu nabízejí následující produkty.

Pojištění skel

Z pojištění je hrazena částka za opravu nebo výměnu skla. K povinnému ručení si lze vybrat ze dvou možností. Pojištění čelního skla nebo pojištění všech výhledových skel kromě střešního. Na pojistném plnění je spoluúčast 500 Kč a lze si vybrat z limitů od 6 000 Kč až po 20 000 Kč.

Pojištění náhradního vozidla

V případě nepojízdného vozu v důsledku havárie, získáte náhradní vůz bezplatně. Musí se jednat o poškození vandalem, živlem, odcizením nebo vlivem dopravní nehody. Délka zápůjčky vozidla jen na nezbytně nutnou dobu v maximální výši 20 dnů s limitem do 5 000 Kč na den.

Pojištění zavazadel

Pojistné plnění v případě odcizení nebo poškození přepravovaných zavazadel a věcí osobní potřeby. Do této kategorie spadají i veškeré demontovatelné součásti vozu jako je střešní nosič nebo box. Pojistka kryje i škody při nechtěném poškození sportovních potřeb při nakládce a vykládce. Produkt se sjednává v limitu plnění od 5 000 Kč do 100 000 Kč s 10% spoluúčastí. Pojištění se nevztahuje na zavazadla odcizená v noci a na ztrátu finančních prostředků.

Pojištění střetu se zvířetem

Pojištění poskytne krytí škod v limitu do 100 000 Kč s 1% spoluúčastí. Vztahuje se na poškození při střetu a chrání i zaparkovaný vůz před okusem kabelů.

Úrazové pojištění

Pojistné plnění kryje škody na zdraví ve třech variantách a nabízí ochranu všem cestujícím s rozdílnými limity dle zvoleného typu pojistky. Ochrana zahrnuje kompenzaci za trvalé následky, smrt úrazem, tělesné poškození a hospitalizaci v důsledku úrazu.

Pojištění nezaviněné nehody

Pojistka vám zajistí ochranu při nezaviněné dopravní nehodě a zbaví vás veškerých starostí při domáhání se odškodného z pojistky viníka. Kooperativa vám zaplatí opravu vozidla ze svého bez zbytečného odkladu a vše ostatní si už vyřídí sama. S pojištěním získáte garanci proplacení veškerých nákladů spojených s opravou poškozeného vozidla a náhradní vozidlo po celou dobu opravy.

Pojištění Výmol

Pojistka proplatí opravu poškozeného kola i vozu při vjetí do výmolu. Produkt je v bezplatné podobě součástí povinného ručení s limitem 100 mil. Kč.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Kooperativa pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Kooperativa pojišťovna povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od Kooperativa pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od Kooperativa pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s.
Vienna Insurance Group
Brněnská 634
Modřice
664 42

Telefon: +420 957 105 105
E-mail: info@koop.cz
WWW: www.koop.cz

Kooperativa povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru