Česká pojišťovna - povinné ručení

Česká pojišťovna povinné ručení
 • Ušetřete na povinném ručení až 40% z běžné ceny
 • Volba ze 4 variant povinného ručení
 • Bonus za bezeškodní průběh až do výše 55%
 • Garance fixní ceny v případě varianty Comfort
Výše pojištění 35 - 150 mil. Kč
Připojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka povinného ručení do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat povinné ručení

Základní informace

Limit pojistěného plnění 35 - 150 mil. Kč
Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat povinné ručení

Povinné ručení od České pojišťovny je rozděleno do 4 variant s odlišným stupněm krytí škod v rámci nehod a úrazu třetích osob. Na své si tak přijdou klienti hledající co nejlevnější produkt, tak i náročnější motoristé, kteří chtějí maximální ochranu před všemi riziky.

K jednotlivým variantám získáte nadstandardní asistenční službu platnou po celém území České republiky a ve státech Evropské unie. Součástí je i úrazové pojištění a první nehoda bez vlivu na výpočet bonusu. Od balíčku Comfort je k dispozici i garance fixní ceny sjednaného pojištění.

K rozšířené exkluzivní variantě povinného ručení Comfort získáte prémiovou asistenci POHODA.

 • nadstandardní asistence POHODA
 • 20% sleva při sjednání online
 • beznehodovost s bonusem až 55 %
 • volba ze 4 variant

Povinné ručení od České pojišťovny ve čtyřech variantách

Záleží pouze na vás, pro jakou ze čtyř variant povinného ručení se rozhodnete. Česká pojišťovna přichází se základním typem pojištění splňující veškeré podmínky k užívání motorového vozidla pro ty, co chtějí maximálně ušetřit. Zároveň však nabízí nadstandardní variantu s mimořádně efektivní ochranou doplněnou o rozšiřující služby.

START - základní varianta s ochranou majetku a zdraví třetích osob s limitem plnění 35/35 mil. Kč. Nejlevnější pojištění poskytuje klientům právní ochranu v řešení jakýchkoliv problémů vzniklých při nehodě.

STANDARD - balíček poskytuje pojistné plnění úrazu a škod na majetku třetích osob do výše 50/50 mil. Kč. Kromě právních služeb získáte i základní asistenci při nehodě a úrazové pojištění pro řidiče.

EXCLUSIVE - pro zájemce o rozšířenou ochranu a zvýšené pojistné plnění na částku do 100/100 mil. Kč. Součástí je právní ochrana i asistence při nehodě či poruše na vozidle. Navíc získáte úrazové pojištění nejen pro sebe, ale celou posádku.

COMFORT - varianta předesílá nadstandardní pojistné plnění ve výši 150/150 mil. Kč. Součástí je prémiová asistenční služba při nehodě i poruše, úrazové pojištění pro celou posádku a garance fixní ceny sjednaného pojištění na dobu 3 let. Klienti navíc získají i ochranu bonusů při první zaviněné škodě.

Asistenční služba

V rámci sjednaného pojištění získáte asistenční službu zdarma s rozdílným rozsahem služeb dle typu zvolené varianty. Základní tarif START asistenční službu nenabízí. Varianta Comfort je naopak obohacena o prémiové služby asistence POHODA.

Asistenční služba POHODA

Prémiová služba asistence POHODA je ideálním partnerem pro všechny motoristy, kteří chtějí jistotu bezproblémového cestování a rychlé řešení nahodilých komplikací. Asistence dokáže nabídnout rychlou výpomoc při defektu na kole, opravit vozidlo na místě stání, zajistit odtah i poskytnout dočasnou bezplatnou úschovu.

Asistence POHODA dokáže v případě nutnosti obstarat náhradní vozidlo nebo nabídnout v průběhu oprav až dvě noci v hotelu v ČR či 5 dní v zahraničí. Služba je součástí varianty COMFORT nebo k dispozici jako doplňkové pojištění.

Doplňkové pojištění

Česká pojišťovna nabízí možnost sestavit si ideální povinné ručení na míru svým potřebám. K tomu slouží jednotlivé doplňkové služby, které lze aktivovat ke každé z výše uvedených variant ručení. Zvyšte svou ochranu o přesně stanovená rizika a mějte jistotu rychlé finanční výpomoci.

Pojištění skel

Ke všem variantám pojištění je možné sjednat i doplňkové plnění škod v případě poškození skel bez spoluúčasti ve volitelném limitním rozsahu mezi 3 000 až 100 000 Kč. V rámci služby získáte přístup k více než třem stovkám servisních partnerů k rychlé výměně poškozeného skla ve vašem bydlišti.

Úrazové pojištění

Produkt poskytuje peněžité vyrovnání v případě nehody s následkem úrazu řidiče nebo i celé posádky. Pojistné plnění se nabízí v tomto rozsahu a je součástí všech variant kromě balíčku START.

Smrt následkem úrazu Trvalé následky úrazu Tělesné poškození následkem úrazu
100 000 až 400 000 Kč 200 000 až 800 000 Kč 20 000 až 80 000 Kč

Úrazové pojištění řidiče nebo celé posádky se vztahuje pouze pro vozidla určená k přepravě osob. Do této skupiny nelze zahrnout například přívěsné vozíky.

Pojištění pro případ střetu se zvěří

Skvělá služba pro všechny motoristy pravidelně se pohybující po komunikaci se zvýšeným výskytem zvěře. Kromě klasické divoké zvěře, se pojištění vztahuje i na domácí zvířata a poskytuje pojistné plnění v rozsahu do 100 000 Kč se spoluúčastí 5 000 Kč. Pojištění je platné pouze na území České republiky a případná škoda nemá žádné dopady na bonus.

Pojištění zavazadel

Pojištění zavazadel si lze sjednat ve dvou možných stupních ochrany. V základní podobě získáte ochranu zavazadel při havárii a v pokročilé variantě pak i mimo havarijní situace. Limity plnění při poškození jsou volitelné od 10 000 Kč až do částky 100 000 Kč se spoluúčastí 1 000 Kč.

Pojištění před živlem

Při poničení vozu živlem - krupobití, záplava, vichřice, pád stromu, výbuch, požár, blesk, lavina - máte nárok na odškodnění do částky 100 00 Kč se spoluúčástí 5 000 Kč.

Odcizení vozidla

V případě odcizení vozidla či jeho neoprávněného užití, získáte kompenzaci škod ve výše 100 000 Kč se sjednanou spoluúčastí 5 000 Kč.

Zavinění dopravní nehody

Připojištění řeší poškození vlastního vozidla při nehodě, kterou způsobíte. Krytí škod volíte v limitech 10 000, 20 000, 30 000, 40 000 a 50 000 Kč se sjednanou spoluúčastí 1 000 Kč. Pojištění je platné po celém území ČR, Evropy a Turecka.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od České pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Česká pojišťovna povinné ručení diskuse

 • Bojíte se, že u povinného ručení od České pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s povinným ručením od České pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Na Pankráci 123
Praha 4
140 00

Telefon: +420 241 114 114
E-mail: info@ceskapojistovna.cz
WWW: www.ceskapojistovna.cz

Česká pojišťovna povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější povinné ručení na míru