Slavia - havarijní pojištění

Slavia havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40 % z běžné ceny
 • Pojištění All Risk - havárie, živel, odcizení, vandalismus
 • Sleva za plnění rozpočtem při řešení škody
 • Nově nízká spoluúčast 0 %
Výše úspory až 40 %
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40 % z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Slavia pojišťovna přichází z komplexní nabídkou krytí škod v rámci většinových potřeb českých majitelů vozů. Uzavřením havarijního pojištění získáte jistotu finanční pomoci i v situacích, kde vám povinné ručení stačit nebude. Mezi hlavními riziky naleznete například nehodu spojenou se střetem se zvěří, odcizení, poničení auta vandalem nebo živelnou pohromou.

Kromě pojistného plnění v těchto případech si k havarijnímu pojištění dají sjednat další doplňkové služby a rozšířit si tak ochranu dle individuálních potřeb a finančních možností.

Historie pojišťovny sahá až do roku 1868, čímž se řadí mezi úspěšné firmy s vybudovanou tradicí na českém trhu. Sjednané havarijní pojištění je platné po celém území Evropy a Turecka a s výjimkou Běloruska, Ukrajiny, Ruska, Moldávie a Čečenska.

Pojištění se dá sjednat se spoluúčastí od 0 % s minimální platbou 5 000 Kč až po 10 % s minimální platbou 10 000 Kč. Pokud si u pojišťovny sjednáte doplňkové pojištění odcizení vozidla, živel nebo pojištění zavazadel stanovuje se spoluúčast na 5 % s minimální platbou 5 000 Kč.

 • profesionální asistenční služby
 • nízká spoluúčast 5 000 Kč
 • připojištění GAP
 • sleva 30 % za roční platbu
 • sleva 10 % s jízdou jen po ČR

Varianta havarijního pojištění

Slavia pojišťovna nabízí jednu variantu havarijního pojištění, které se dá sjednat pouze za současně aktivního produktu povinného ručení. Varianta ALL RISK ve svém základu nabízí ochranu před přírodními živly, odcizením a vandalismem. Klient má možnost získat až 50 % slevu na pojistném za jízdu bez nehod nebo 2 % slevu za online komunikaci. K havarijnímu pojištění získáte bezplatnou asistenční službu a možnost aktivace dalších doplňkových služeb.

Havarijní pojištění ALL RISK kryje škody v důsledku poškození vozidla havárií, požárem, bleskem, vichřicí, krupobitím, pádem stromu, stožáru, výbuchem. Pojistný produkt poskytuje kompletní ochranu před vandalismem a odcizením celého vozidla nebo jen části.

Asistenční služby zdarma

Bezplatná asistenční služba nabízí rychlou pomoc v podobě příjezdu profesionálního mechanika. Drobné opravy odstraňuje na místě nepojízdnosti pojištěného vozidla, ovšem veškerý materiál potřebný k opravám, si klient hradí sám. Oprava nesmí přesáhnout více jak 1 hodinu. Rozšířené služby asistenční služby jsou k dispozici za menší roční poplatek.

Asistence Profi

Asistenční služba nabízí pomoc s odtahem nepojízdného vozu do nejbližšího servisu a nadále poskytuje vyprošťovací služby s limitem plnění 3 000 Kč a 6 000 Kč ČR/EU. Odtažené vozidlo si můžete nechat opravit s limitem do 3 000 Kč nebo si ho uskladnit po dobu 3 dnů. Asistence řeší i problém s čekáním na opravu vozidla a poskytuje klientům náhradní vůz na 2 dny popřípadě zajistí náhradní ubytování.

Asistence Premium

Pro náročné klienty se nabízí asistenční služba Premium, která poskytuje vyšší limity plnění škod a prodlužuje časové rozpětí jednotlivých služeb. Nad rámec poskytovaných služeb klient získá náhradní vozidlo po dobu oprav pojištěného vozu v maximálním rozpětí 5 dnů. Asistence zahrnuje bezlimitní vyproštění a odtah vozidla do servisu v maximální vzdálenosti 200 kilometrů. Pro lepší orientaci využijte tabulku s podrobným výpisem a rozsahem služeb níže.

Služba Asistence Standard Asistence Profi Asistence Premium
Oprava na místě 1 hod 1 hod 2 hod
Dovoz paliva ano ano ano
Nastartování baterie ano ano ano
Oprava Pneu ano ano ano
Odtah   nejbližší servis 200 km´m
Vyproštění vozidla   3 000 Kč bez limitu
Oprava po odtahu   3 000 Kč 3 000 Kč
Náhradní vozidlo   ano ano
Repatriace do ČR     ano

Doplňkové služby Slavia

Slavia pojišťovna vychází vstříc odlišným požadavkům a potřebám českých řidičů a k variantě ALL Risk poskytuje možnost aktivace dalších služeb. Díky tomu si jednoduše sestavíte havarijní pojištění na míru, které bude zahrnovat jen skutečná rizika.

Pojištění řidiče před úrazem

Poškozenému pojištěnci bude vyplacena částka v rámci sjednaného pojistného plnění ve výši 200 000 Kč za trvalé následky a 100 000 Kč za smrt následkem úrazu. Likvidace pojistného plnění probíhá na základě předložení policejního protokolu.

Pojištění před poškozením zaparkovaného vozidla zvířetem

Doplňková služba kryje škody na kabelech a měkkých plastových částech vozidla do výše 30 000 Kč. Sjednání podléhá spoluúčasti v hodnotě 500 Kč. Pojištění tak kryje škody v souvislosti s okusem kabelů a dalším poškozením vnitřních komponentů a dílů motorové části vozidla.

Pojištění ztráty klíčů a jejich odcizení

V případě, že vám někdo odcizí klíče od vozu nebo je vlastní vinou ztratíte, bude vám vyplacena částka do limitu 7 500 Kč při ztrátě a při odcizení do sjednaného limitu 2 500 Kč. Pojištění se sjednává se spoluúčastí v hodnotě 500 Kč.

Pojištění pneumatik

Úhrada škod se vztahuje výhradně na obuté pneumatiky, které byly součástí pojištěného vozidla. Na mysli je závada, která nedovoluje v pokračování plánované jízdy. Nejčastěji se jedná o najetí na ostrý předmět nebo celkový defekt pneumatiky. Plnění se vztahuje i na poškození kola při jízdě po vozovce ve špatném stavu. Ochranu pneumatik získáte i na zaparkovaném vozidle před vandaly se spoluúčastí v hodnotě 50 % v prvním měsíci od uzavření pojistky.

Pojištění GAV

S touto pojistkou vám pojišťovna garantuje zachování ceny nového vozidla po dobu tří let. Výhodné při totální škodě, kdy je vyplacena celá pořizovací cena vozu. Tato garance může v průběhu pojistného období zaniknout jen za předpokladu pojistné události.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Slavia pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Slavia pojišťovna havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od Slavia pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištěním od Slavia pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Slavia pojišťovna a.s.
Revoluční 1
Praha 1
110 00

Telefon: +420 255 790 111
E-mail: info@slavia-pojistovna.cz
WWW: www.slavia-pojistovna.cz

Slavia havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40 % z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru