Kooperativa - havarijní pojištění

Kooperativa havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40% z běžné ceny
 • Sleva až 50 % za jízdu bez nehod
 • V případě více smluv u Kooperativy získáte slevu až 6%
 • Sleva 7 % za preferovaný způsob likvidace
Výše úspory až 40%
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Dokonce ani ten nejlepší řidič se nedokáže ubránit všem nástrahám silničního provozu a může se velmi snadno dostat do nepříjemné situace. Dopravní nehoda přináší nečekané finanční výdaje, které jsou posléze nezbytné na opravu vašeho vozidla. Zákonem stanovené povinné ručení vás chrání pouze při střetu s jiným vozidlem, kdy vám pojistka druhého řidiče uhradí případné škody. Pokud dojde k poškození vlastní vinou například sjetím do příkopu nebo při nárazu do zaparkovaného vozu, výdaje plynoucí z oprav vám nikdo neuhradí.

Z těchto důvodů se nabízí skvělé řešení v podobě havarijního pojištění od Kooperativy. Pojištění je navíc platné po celém evropském kontinentu a vztahují se k němu i další rizika, mezi které patří odcizení vozidla, vandalismus nebo poškození vozidla přírodními živly.

Havarijní pojištění Kooperativa přináší kompletní ochranu před všemi nejčastějšími riziky. Způsob a úroveň krytí pojistného plnění si klient nastavuje sám dle vlastního rozhodnutí skrze aktivaci celé řady doplňkových služeb. Rozsah pojištění si pak lze kdykoliv rozšířit nebo naopak zúžit.

 • platí po celém území Evropy
 • individuální nastavení rizik
 • jízda bez nehody s až 50% bonusem
 • 5% sleva za další pojistný produkt
 • další sleva 5 % za závazek využití smluvních servisů

Kooperativa havarijní pojištění v několika variantách

Havarijní pojištění od Kooperativy je nabízeno v několika odlišných variantách dle stupně ochrany a celkové ceny. K těmto předloženým variantám si lze sjednat další doplňková pojištění k navýšení ochrany před nejčastějšími riziky. Havarijní pojištění je tak mimořádně variabilní a předkládá efektivní způsob finančních jistot spojených s užíváním motorového vozidla. Cesta k doplňkovému pojištění vede přes sjednání jedné z variant základního pojistného produktu.

Varianta odcizení - tento produkt se stává nejlevnější podobou pojistných jistot. Chrání vozidlo před odcizením. Bonusem jsou asistenční služby zdarma.

Varianta havárie, živel, vandalismus - s tímto produktem klient nezíská ochranu vozidla před odcizením. Krytí škod se vztahuje na havárii, vandalismus a případné živelné pohromy. Stejně tak jako v předchozím případě, i v tomto pojistném produktu naleznete asistenční služby zdarma.

Varianta AllRisk - pro nejnáročnější uživatele se pak nabízí kombinace obou variant, kdy získají ochranu před všemi základními riziky, které jsou zahrnuty ve variantě jedna a dvě. Součástí je i bezplatná asistenční služba fungující po celé Evropě.

Spoluúčast havarijního pojištění

Klient si v pojistném produktu volí míru spoluúčasti dle vlastního uvážení. Může se tak rozhodnout pro nižší cenu pojištění nebo naopak zvolit nižší míru spoluúčasti. Více informací o třech variantách níže v tabulce.

Spoluúčast Minimální cena při pojistné události
Spoluúčast 5 % minimálně 5 000 Kč
Spoluúčast 10 % minimálně 10 000 Kč
Spoluúčast 20 % minimálně 20 000 Kč

Územní platnost havarijního pojištění je po celé Evropě a v Turecku.

Asistenční služby Kooperativa

K havarijnímu pojištění získáte služby základní asistence zcela zdarma. Příjezd opraváře si klient hradí sám, zaměřme se však na výhody této moderní služby. V případě nepojízdnosti vozidla vám bude vozidlo opraveno přímo na místě, tedy pokud půjde o menší a rychle odstranitelnou závadu.

Jednat se může i o zabouchnuté klíče ve vozu, defekt pneumatiky nebo případ záměny pohonných hmot. U složitějšího poškození vám bude do 50 km zajištěn odtah. Navíc lze využít možnosti úschovy vozidla po dobu 10 dnů.

Rozšířená asistence

Kooperativa nabízí i rozšířené služby asistence. Za menší roční poplatek se rámec služeb rozšíří o non-stop dispečink a poradenství v řešení nehod i za hranicemi státu. Tlumočník a právnické poradenství je k  dispozici za menší poplatek.

V této variantě je příjezd mechanika k opravě motorového vozidla zdarma a odtah nepojízdného automobilu je možný až do 75 km vzdáleného místa. Nepojízdné vozidlo si tak můžete nechat odtáhnout až do svého bydliště nebo do vámi vybraného servisního centra.

Doplňkové služby k havarijnímu pojištění Kooperativa

Havarijní pojištění Kooperativa je ve své variabilitě rozšířitelné o další způsoby krytí pojistných událostí. Sjednejte si své pojištění na míru svým specifickým potřebám.

Pojištění skel

Pojištění hradí výměnu nebo opravu poškozeného čelního nebo všech výhledových skel kromě střešního a panoramatického. Klient si zároveň zvolí i limit mezi 6 000 Kč až 20 000 Kč se spoluúčastí 500 Kč.

Pojištění náhradního vozidla

K havarijnímu pojištění se dá sjednat i služba náhradního vozidla v případě, kdy pojištěné vozidlo čeká na opravu po poškození vandalem, dopravní nehodou, živlem nebo po odcizení. Náhradní vozidlo získáte pouze na nezbytně dlouhou dobu v maximální lhůtě 20 dnů v limitním plnění do 5 000 Kč na den.

Pojištění přepravovaných zavazadel

Pojistné plnění v případě poškození veškerých přepravovaných zavazadel v interiéru nebo zavazadlovém prostoru. Náhradu škody získáte i při poškození osobních věcí a demontovaných součástí vozu, mezi kterými nalezneme střešní box nebo nosič. Pojištění se však nevztahuje na ztrátu finanční hotovosti a odcizení zavazadel v noci.

Pojištění střetu se zvěří

Jízdu v oblasti s vyšším výskytem zvěří není třeba riskovat bez patřičné ochrany. Doplňková služba kryje škody v limitu do 100 000 Kč se sjednanou spoluúčastí 1 %. Pojištění chrání i zaparkovaný vůz před okusem kabelů.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění se sjednává ve třech možných variantách a poskytuje ochranu nejen řidiči, ale i celé posádce. Pojistné krytí se vztahuje na trvalé následky vlivem dopravní nehody, smrt a navíc vyplácí odškodné v průběhu celé doby nutné rekonvalescence.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Kooperativa pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Kooperativa pojišťovna havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od Kooperativa pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištění od Kooperativa pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s.
Vienna Insurance Group
Brněnská 634
Modřice
664 42

Telefon: +420 957 105 105
E-mail: info@koop.cz
WWW: www.koop.cz

Kooperativa havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru