Hasičská vzájemná pojišťovna - havarijní pojištění

Hasičská vzájemná pojišťovna havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40% z běžné ceny
 • Výběr ze 4 typů havarijního pojištění
 • Slevy na pojistném za zabezpečení vozidla
 • Převod bonusu z povinného ručení do výše 50 %
Výše úspory až 40%
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40 % z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Hasičská vzájemná pojišťovna nabízí všem klientům skvělé zajištění finančních prostředků v rámci rozšířené ochrany vozidla. Ke klasickému povinnému ručení si tak lze sjednat havarijní pojištění, které kryje i další rizika spojená se škodami na vlastním vozidle.

Produkt je individuálně nastavitelný s přihlédnutím na skutečná rizika a předkládá možnost specifického rozšíření za pomocí celé řady dodatkových služeb. Havarijní pojištění na míru je vhodné pro všechny moderní klienty hledající skutečnou pomoc v oblasti pojistného plnění škod, které si sami zvolí. Velkou výhodou je možnost si sjednat pojištění pouze na zvolená rizika. S Hasičskou vzájemnou pojišťovnou nemusíte platit za nic, co si jako majitel vozidla skutečně nepřejete.

Havarijní pojištění je perfektním doplňkem ke klasickému povinnému ručení, které vás ochrání před negativními finančními dopady škod vzniklých na pojištěném vozidle v důsledku dopravní nehody v běžném silničním provozu.

4 varianty havarijního pojištění Hasičské vzájemné pojišťovny

Hasičská vzájemná pojišťovna přichází na trh celkem se čtyřmi variantami základního pojistného produktu. Ke každé z variant pak nabízí možnost aktivace doplňkových služeb, čímž si klient mnohem lépe nastaví požadované krytí škod v rámci skutečného ohrožení. Pojďme se podívat, co 4 varianty havarijního pojištění ve své základní podobě nabízejí.

Varianta Karambol - pojistný produkt poskytuje kompletní ochranu před živelnou pohromou. Vztahuje se tak na poškození pádem stromu, elektrického vedení, vichřicí, potopou, ohněm, výbuchem, lavinou, krupobitím, blesky a dalšími nečekanými přírodními vlivy. Kromě toho získáte ochranu finančních prostředků spojených s opravou poškození po střetu se zvěří nebo po nárazu.

Varianta Jistota - tento typ pojistné smlouvy přináší ochranu před živelnou pohromou. Místo krytí škod po nárazu vozidla a střetu se zvěří se orientuje na riziko odcizení nebo poškození vozidla neoprávněným užitím.

Varianta Komfort - pro náročnější uživatele hledající skutečnou ochranu vozidla se nabízí využití sjednání smluvního vztahu s krytím rizik obou výše uvedených možností. Varianta Komfort je tak perfektní kombinací obou výše uvedených pojistných produktů a přináší kompletní ochranu před živelnou pohromou, odcizením, střetem se zvěří a nárazem.

Varianta Max - v maximální možné míře ochrany vozidla je pak situovaný typ nesoucí označení MAX. Kromě výše uvedených rizik se v této možnosti objevuje ještě ochrana před poškozením vozidla vandalismem.

Ke všem typům havarijního pojištění získáte základní asistenční službu zdarma a pojištění nadstandardní výbavy do 5% z ceny nového vozidla. Hasičská vzájemná pojišťovna nadále nabízí možnost sjednání dalších doplňkových služeb, kterými si tak sestavíte pojištění na míru svým specifickým požadavkům.

 • nonstop asistenční služba
 • možnost převést bonus až na 5 vozidel
 • 4 varianty havarijního pojištění

Bezplatná asistenční služba HVP

Asistenční služba Hasičské vzájemné pojišťovny je ke všem sjednaným variantám havarijního pojištění zcela zdarma. Nabízí pomoc při řešení dopravní komplikace a nepojízdnosti vozidla v rámci celé Evropské unie. Dokáže nabídnout efektivní řešení drobné poruchy i závažnějšího poškození 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Rozsah služeb bezplatné asistence je nabízen do stanoveného limitu pojistné smlouvy. V případě zájmu o zvýšený limit plnění škod, lze sjednat nadstandardní asistenční službu za menší roční poplatek.

Nadstandardní asistenční služba

Nadstandardní asistenční služba Hasičské vzájemné pojišťovny je vhodná pro všechny klienty s vyšším nájezdem nejen po České republice, ale i do s častějšími výjezdy do okolních státu v rámci celé Evropské unie. Kromě klasické výpomoci při řešení dopravních komplikací, nabízí i právní a administrativní poradenství.

Dokáže zajistit tlumočníka pro lepší komunikaci s úřady v zahraničních státech, odstranit problémy s jazykovou bariérou a dohlédnout na správný postup řešení jakékoliv pojistné události. Kromě toho získáte nonstop záštitu s využitím nadstandardní telefonické pomoci v nouzi.

LIMITY Asistence

Základní asistence ČR

Základní Asistence EU

Nadstandardní asistence ČR

Nadstandardní asistence EU

oprava a odtah

1 800

120 EUR

2 500

150 EUR

úschova vozidla

5 dní

5 dní

7 dní

7 dní

náhradní ubytování

2x 1 200 Kč

2x 90 EUR

2x 1 800

3x 100 EUR

otevření zámku

1 000 Kč

50 EUR

1 500 Kč

60 EUR

Odtah vozidla

1000 Kč

50 EUR

1 500 Kč

60 EUR

Doplňkové služby Hasičské vzájemné pojišťovny

S Hasičskou vzájemnou pojišťovnou nejste nikdy sami, o čemž vypovídá i možnost sjednání dalších doplňkových služeb rozšiřující ochranu na cestách s územní platností krytí škod po celé Evropě. Doplňkové služby jsou sjednatelné ke každé variantě havarijního pojištění dle aktuálního sazebníku a výše poskytovaného pojistného plnění.

Pojištění všech skel

Pojištění se vztahuje na jakékoliv nahodilé poškození všech skel. Podmínkou zůstává, že musí jít o samostatné poškození bez dalšího patrného poškození ostatních částí na vozidle. Pojištění se nevztahuje na výhledové, střešní a panoramatické sklo a sjednává se se spoluúčastí stanovené na 500 Kč. Pojištění skel se dá sjednat v limitu od 5 000 Kč do maximální výše 20 000 Kč.

Pojištění čelního skla

Čelní sklo si u hasičské vzájemné pojišťovny klient sjednává v rámci samostatné ochrany s krytím škod do stanoveného limitu. Likvidaci pojistné události předchází důkladná prohlídka, kterou klient musí pojišťovně neodkladně poskytnout. Doplňková služba se sjednává s 5% spoluúčastí v minimální výši 500 Kč. Pojištění čelního skla si sjednává v limitu krytí škod od 5 000 Kč do 20 000 Kč.

Nadále lze aktivovat doplňkovou službu pojištění vztahující se k ochraně zdraví řidiče i celé posádky, autosedačky, přepravovaných zavazadel i věcí určených k podnikání. Veškeré krytí škod je platné po celém území Evropy. Klienti pak mohou čerpat výrazné slevy za přítomnosti instalovaného zabezpečení vozidla.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Hasičské vzájemné pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Hasičská vzájemná pojišťovna havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od Hasičské vzájemné pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištěním od Hasičské vzájemné pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.,
Generální ředitelství
Římská 2135/45
Praha 2
120 00

Telefon: +420 222 119 119
E-mail: info@hvp.cz
WWW: www.hvp.cz

Sídlo společnosti

Hasičská vzájemná pojišťovna havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru