ČPP - havarijní pojištění

ČPP havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40% z běžné ceny
 • Sleva 5 % po uplynutí 12 měsíců bez jakékoliv pojistné události
 • Bonus z povinného ručení můžete snadno převést na havarijního pojištění
 • Pro nové vozidlo si můžete sjednat pojištění GAP
Výše úspory až 40 %
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40 % z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna patří mezi největší poskytovatele havarijního pojištění na území České republiky. Na tuzemský trh vstoupila v roce 1995 jako součást pojišťovací skupiny a od roku 2005 je nedílnou součástí nadnárodní skupiny působící ve více jak 50 zemí světa.

Struktura havarijního pojištění je nabízena ve dvou odlišných variantách se specifickým zaměřením na různou oblast krytí škod. Ochrana základních balíčků se pak dá navýšit doplňkovým připojištěním v individuálně nastavených limitech. Pojištění škod na vlastním vozidle si tak sestavíte podle rizik, která vás nejvíce ohrožují.

 • Dvě varianty pojištění s ochranou vztahující se na celou Evropu
 • Bezplatná asistenční služba součástí
 • Bezproblémová a rychlá likvidace
 • Sestavení pojistky na míru skrze doplňkové služby

Dvě varianty havarijního pojištění

Pojišťovna nabízí dvě varianty havarijní ochrany v odlišné charakteristice. Každý z těchto produktů se dá za pomoci připojištění pozvednout na mnohem vyšší úroveň a vytvořit si tak komplexní krytí škod na míru vašim potřebám.

1 varianta - živel, odcizení a vandalismus

Rozsah tohoto pojištění se vztahuje na rizika spojená s vandalismem nebo střetem se zvěří. Obsah pojistného plnění se zaměřuje i na případy odcizení nebo jakékoliv jeho části a poskytuje krytí škod při poškození kabeláže zvířetem. Pokud se dostanete do komplikované situace vlivem nepojízdnosti, dopravní nehody nebo poruše, stačí zavolat na bezplatnou linku asistenčních služeb.

Česká podnikatelská pojišťovna nezapomíná ani na standardní poškození živly. Ochranu získáte před vichřicí, povodní, krupobitím, úderem blesku, pádem stromu, kameny, výbuchem, požárem, lavinou nebo sesuvem půdy.

Havarijní pojištění je platné po celém území Evropy včetně Turecka. Výjimku pak tvoří Rusko, Bělorusko a Ukrajina s Moldávií. Výpočet částky se odvíjí od obvyklé ceny vozidla a jeho náhradních dílů v momentě pojistné události. Klient si závěrem stanoví míru spoluúčasti od 3 000 Kč do 15 000 Kč.

2. varianta Allrisk

Druhý produkt na ochranu motorového vozidla nabízí krytí všech uvedených škod v prvním balíku. Kromě toho navíc nabízí i pojistné plnění v případě poškození vozu vlastní vinou. Stejně tak se dočkáte shodné územní platnosti služeb a totožného způsobu výpočtu maximálního limitu s ohledem na aktuální cenu vozu. Klient si k těmto variantám může nadále sjednat i doplňkové připojištění a rozsah krytí si tak výrazně rozšířit dle vlastního uvážení.

Služba Základní pojištění AllRisk
Havárie   ano
Střet se zvěří   ano
Vandalismus ano ano
Odcizení ano ano
Živel ano ano
Asistenční služba ano ano

Výhody havarijního pojištění u ČPP

Ke sjednanému havarijnímu pojištění získáte profesionální asistenční služby zdarma, která vám poskytne pomoc v případě poruchy i nehody. Kvalitní poradenství je doplněno o rychlou likvidaci pojistných událostí a pojistné plnění placené v ceně nových náhradních dílů. Rozsah pojistného plnění se dá rozšířit o další rizika, a pokud si u České podnikatelské pojišťovny sjednáte i povinné ručení, získáte výraznou slevu. Bonus se dá bez jakéhokoliv problému převést a uplatnit už při prvotním sjednání havarijního pojištění.

Zajímavou slevu získáte prokázáním instalace zabezpečovacího systému. Na snížení ceny pojistného má vliv standardní mechanický systém určený k blokaci řazení jednotlivých převodů. Další slevu aktivujete instalovaným lokalizátorem na odhalení přesné polohy odcizeného vozidla.

Asistenční služba ČPP zdarma

Asistenční služba dokáže nabídnout účinnou pomoc ve všech složitých situacích, dopravní nehodě, mechanické poruše, ztrátě klíčů, záměně paliva i defektu pneumatiky. Služba je v rámci pojištění bezplatná a navíc poskytuje i tlumočníka při řešení sporu v zahraničí nebo s cizincem. Kromě administrativní asistence získáte i základní právní poradenství a vše v nepřetržitém režimu 24/7.

Volitelné připojištění ČPP

K havarijnímu pojištění si lze sjednat další nadstandardní ochranné služby v podobě připojištění a zvýšit si tak krytí škod na svém vozidle. Česká podnikatelská pojišťovna předkládá efektivní nástroje s individuálním nastavením limitů pojistného plnění.

Úrazové připojištění

U ČPP naleznete celkem tři varianty s odlišným stupněm rozsahu pojistného plnění. Úrazové připojištění se dá sjednat samostatně pro řidiče, ale i pro cestující na přední sedačce nebo pro všechny přepravované osoby. Limit pojistného plnění startuje na 100 000 Kč v případě smrti a 150 000 Kč za trvalé následky vlivem úrazu při dopravní nehodě. Denní odškodné za pobyt v nemocnici je stanoveno na 100 Kč. Klient si tento limit může pětinásobně navýšit.

Připojištění skel

Obsahem připojištění je čelní a všechna další výhledová skla. Předmětem pojistného plnění se vztahuje k vandalismu, živelným pohromám, odcizení a poškození při dopravních nehodách.

Připojištění nákladů za náhradní vozidlo

Podnikatelská pojišťovna svým klientům nabízí úhradu za využívání náhradního vozidla v těchto případech:

 • odcizení vozidla
 • úplná škoda po dopravní nehodě
 • vandalismus
 • živelná pohroma

Krytí se vztahuje výhradně na modely aut do 3,5 tun. Nárok na úhradu vzniká jen v prvních 14 dnech od vzniku pojistné události.

Připojištění GAP

Skvělý produkt, který je určen pro všechny majitele nově zakoupených automobilů. Pojištění GAP kryje rozdíl mezi pořizovací cenou a cenou vozidla v době vzniku pojistné události. Připojištění se automaticky sjednává na dobu tří let a je určené pouze pro nově registrovaná vozidla se stářím do jednoho roku.

Pojištění zavazadel ve vozidle

Sjednejte si účinnou ochranu pro veškerá přepravovaná zavazadla a osobní věci, které se mohou nacházet i ve střešním boxu, přídavném boxu nebo pod sedadlem. Limity plnění jsou stanovené do maximální výše 30 000 Kč.

Havarijní pojištění a převod bonusu

Každý klient České podnikatelské pojišťovny má nárok na 5% slevu po uplynutí 12 měsíců bez jakékoliv pojistné události. Škodní průběh se ověřuje v databázi ČKP.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od ČPP a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

ČPP havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od ČPP narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištění od ČPP.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Česká podnikatelská pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Pobřežní 665/23
Praha 8
186 00

Telefon: +420 957 444 555
E-mail: info@cpp.cz
WWW: www.cpp.cz

ČPP povinné ručení
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru