AXA - havarijní pojištění

AXA havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40 % z běžné ceny
 • Výběr ze 3 balíčků havarijního pojištění
 • Sleva při jednorázové roční platbě
 • Pro nové vozidlo si můžete sjednat pojištění GAP
Výše úspory až 40 %
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40 % z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Havarijní pojištění od společnosti AXA přináší komplexní finanční ochranu v rámci škod na vlastním vozidle. Jedná se o nepovinný dodatkový produkt zodpovědného přístupu k obsluze motorového vozidla.

Stačí si vybrat jednu ze tří možností odlišující se mírou pojistného plnění a počtem efektivních služeb. Kromě volby typu havarijního pojištění si můžete sjednat i další rozšiřující připojištění s individuální hodnotou plnění v přednastaveném rozsahu. AXA poskytuje jistotu nejen samotnému řidiči, ale i celé posádce díky kvalitnímu úrazovému pojištění.

Součástí nabídky je bezplatná asistenční služba, zajištění odtahu vozidla po celé ČR a SR a výměna pneumatik 2x ročně s cenou do výše 2 000 Kč.

 • Nadstandardní ochrana i se základním balíčkem
 • Sleva s bonusem až 67 %
 • Sleva při jednorázové platbě
 • Sleva 5 % pokud již máte sjednanou smlouvu

Tři varianty havarijního pojištění AXA

AXA vytvořila celkem tři odlišné varianty havarijního pojištění s odlišnou charakteristikou poskytovaných služeb. Vybrat si tak mohou jak klienti hledající úsporné řešení nadrámcové ochrany, tak i nároční motoristé, kteří se dožadují nekompromisní minimalizace finančních výdajů spojených s opravou a vozu a nahodilými situacemi v průběhu cesty.

Varianta GO MINI - v základní nabídce naleznete komplexní ochranu plně dostatečnou pro krytí všech zcela běžných škod a pojistných událostí. Zahrnuje krytí při živelné pohromě. Střetu se zvěří, vandalismu nebo odcizení. Vyšší ochranu si zajistíte objednáním balíčku vyšší úrovně nebo aktivací jednoho z pěti připojištění.

Varianta GO KLASIK - tento balíček obsahuje k výše uvedeným výhodám i pojistné plnění a ochranu finančních prostředků při poškození vlastního vozidla. Společně s tím je obsahem i střet s jiným vozidlem silničního provozu. Pojistné krytí a náhrada škod se tak vztahuje na poškození vlastní vinou i při střetu s jiným dopravním prostředkem.

Varianta MAXI - pro majitele nově zakoupených vozidel se pak nabízí možnost skvěle sestaveného balíčku MAXI, který je obohacen o pojištění GAP, které vám zajistí náhradu škody za totálku v plném rozsahu ceny vozu. Investice do aut je znevýhodněna obrovským propadem ceny, pojištění GAP je řešení.

Obsah balíčku

GO MINI

GO KLASIK

GO MAXI

Poškození živlem

ano

ano

ano

Střet se zvěří

ano

ano

ano

Vandalismus

ano

ano

ano

Odcizení vozidla

ano

ano

ano

Havárie

 

ano

ano

Střet s jiným účastníkem

 

ano

ano

GAP

 

 

ano

Asistence

ano

ano

ano

Proč se rozhodnout pro havarijní pojištění AXA?

Společnost AXA má na českém trhu širokou základnu spokojených klientů. Podívejme se na hlavní důvody, proč se stát jedním z nich. Havarijní pojištění AXA je vhodné pro všechny typy řidičů bez ohledu na stáří vozu.

 • Havarijní pojištění se dokáže díky třem variantám přizpůsobit veškerým požadavkům a nárokům všech řidičů. Pro ještě lepší výsledek a efektivitu ochrany finančních prostředků si můžete aktivovat připojištění ve vámi nastavených pojistných limitech
 • Odtah vozidla už v základní variantě havarijního pojištění v rámci celé české i slovenské republiky
 • Nižší sazba pojistného bez nutnosti instalace drahých zabezpečovacích systémů. K základnímu havarijnímu pojištění vám postačí i zcela běžné mechanické zabezpečení v podobě uzamčeného vozidla. Výjimku tvoří luxusní modely, kde je nadstandardní zabezpečení nutné
 • AXA poskytuje výrazné slevy na pojištění za bezeškodní průběh všem svým klientům. Výše slevy se může dostat až k 65 %
 • Oprava ve smluvním servisu se s AXOU vyplatí, jelikož vám toto rozhodnutí sníží dohodnutou spoluúčast o 2 000 Kč
 • K bezplatně asistenční službě získáte i nárok na 2x proplacení oprav poškozené pneumatiky do částky 3 000 Kč

Bonusy a doplňkové pojištění AXA

K havarijnímu pojištění se váže bonusový systém slev zvýhodňující řidiče, u kterých se potvrdí bezeškodné období. Sleva se může vyšplhat až k 65 %. Kromě této skvělé nabídky se k nabízeným variantám havarijního pojištění dá sjednat i další podpůrné doplňkové připojištění. Získáte tak mnohem větší jistoty a skvělé služby navíc.

Úrazové připojištění

Cestování ve vašem vozidle bude bezpečnější pro všechny spolucestující. Pojištění dovoluje individuální nastavení limitu pro plnění trvalých následků, přičemž se limit pro smrt úrazem automaticky stanoví na polovinu z této částky. Výše pojistného se odvíjí od zvoleného limitu, který má stanovený rozsah mezi 100 000 Kč až 1 000 000 mil. Kč. AXA dává možnost volby mezi úrazovým připojištěním pouze pro řidiče nebo celou posádku.

Připojištění náhradního vozidla

Získejte finanční jistotu a nárok na proplacení využívání náhradního vozidla v době oprav vozidla pojištěného. Limit lze nastavit do maximální výše 10 000 Kč na dobu 10 dnů bez spoluúčasti.

Připojištění zavazadel

Slouží k ochraně přepravovaného majetku a kryje škody na něm způsobené během nehody. Pod ochranu se dostanou veškeré předměty a zavazadla uložená v interiéru, v boxu nebo na střešním nosiči. AXA do této oblasti zahrnuje i dětskou autosedačku, ale musí být dítěte patřící do rodiny pojištěnce. Rozsah limitu si stanovíte mezi 15 000 a 30 000 Kč, přičemž se spoluúčast vztahuje pouze na odcizené předměty a zavazadla s uzamykatelného střešního nosiče.

Připojištění skel

K navýšení rozsahu krytí případných škod je připojištění skel ideálním produktem. AXA vám současně pokryje škody i v případě poškození vandalismem nebo při krádeži se sjednanou spoluúčastí ve výši 1 000 Kč. Stačí však při opravě využít smluvního servisu a spoluúčast automaticky zanikne. Připojištění se nabízí ve třech možných variantách s odlišnou sazbou limitů.

Připojištění asistence MAX

Základní asistence je v rámci havarijního pojištění zdarma. Za menší poplatek lze úroveň asistence navýšit o poskytované služby i limity pojistného plnění.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od AXA pojišťovny a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

AXA pojišťovna havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od AXA pojišťovny narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijním pojištění od AXA pojišťovny.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

AXA pojišťovna a. s.
Lazarská 13/8
Praha 2
120 00

Telefon: +420 292 292 292
E-mail: info@axa.cz
WWW: www.axa.cz

AXA havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru