Allianz - havarijní pojištění

Allianz havarijní pojištění
 • Ušetřete na havarijním pojištění až 40% z běžné ceny
 • 4 balíčky sestavené podle stupně ochrany
 • Ochrana před všemi možnými riziky
 • Pro nové vozidlo si můžete sjednat pojištění GAP
Výše úspory až 40%
Kompletní pojištění ano
Hodnocení
Kalkulačka havarijního pojištění do 2 minut

Ušetřete až 40% z běžné ceny pojištění! Vyzkoušejte naši nezávaznou on-line kalkulačku!

Spočítat havarijní pojištění

Základní informace

Asistenční služba ano
Pojištění skel ano
Úrazové pojištění ano
Pojištění zavazadel: ano
Živelní pojištění: ano
Pojištění proti vandalismu ano
Pojištění poškození vozidla zvířetem ano
Ušetřete až 40% z běžné ceny! Spočítat havarijní pojištění

Allianz pojišťovna se může pochlubit dlouholetou historií na trhu, která sahá až do roku 1890. V současné době patří mezi světové špičky ve svém oboru. Svým klientům předkládá účinné nástroje k minimalizaci finančních rizik. Rozmanité portfolio produktů doplňuje i havarijní pojištění, které se dá sjednat samostatně nebo ve zvýhodněné kombinaci s povinným ručením.

Allianz má obrovské zkušenosti na mezinárodní úrovni, miliony spokojených klientů a skvěle vypracovanou nabídku služeb. Na český trh vstoupila v roce 1993 a havarijní pojištění nabízí od roku 1995. Aktuální podoba předkládá možnost výběru ze tří variant se základní asistencí zdarma.

 • základní asistence zdarma
 • 4 balíčky podle stupně ochrany
 • v plném rozsahu jako součást balíčku povinného ručení MAX, EXTRA a PLUS

Tři varianty havarijního pojištění Allianz

Havarijní pojištění nabízí pestrou paletu služeb a doplňujících výhod ve třech balíčcích od základního krytí až po exkluzivní ochranu.

Varianta PLUS - základní varianta poskytuje krytí škod v případě odcizení vozidla nebo při poškození živelnou pohromou. Nadále se tento produkt vztahuje na veškerá poškození cizí osobou. K pojištění získáte základní asistenční službu zdarma a možnost využití náhradního vozidla po dobu pěti let.

Varianta EXTRA - tento typ havarijního pojištění nabízí i komplexní ochranu v podobě pojistného plnění škod na vlastním vozidle v případě havárie. K variantě získáte základní asistenční službu zdarma a možnost využití náhradního vozidla na dobu nepřekračující 5 dní.

Varianta MAX - balíček obsahuje veškeré výhody a pojistná plnění z výše uvedených variant PLUS a EXTRA. Kromě toho získáte i GAP a první havárii bez vlivu na dosavadní výši bonusu.

Proč se rozhodnout právě pro pojištění od Allianz?

Při výběru vhodné pojišťovny mohou rozhodovat i maličkosti. Podívejme se na hlavní přednosti renomované pojišťovny:

 • Poskytuje možnost výběru ze tří variant s rozdílným stupněm ceny pojistného
 • Obsahem pojištění je krytí škod při havárii, vandalismu, odcizení a poškození. Allianz nabízí právní poradenství a základní asistenční službu po telefonu 24/7
 • Výběr ze dvou limitů spoluúčasti
 • Havarijní pojištění lze sjednat pro vozidla, motocykly, čtyřkolky, traktory, autobusy i nákladní vozy
 • Majitelé nových vozů mohou sjednat pojištění GAP

Základní asistenční služba Allianz

Jakmile se na svých cestách dostanete do nepříjemné situace, jednoduše si zavoláte o pomoc asistenční službu Allianz. Pro klienty je k dispozici v nepřetržitém provozu 24/7 bez ohledu na víkend nebo sváteční dny. Základní asistenční služba je obsažena ve všech variantách havarijního pojištění. Za příplatek lze sjednat i rozšířený typ asistenčních služeb.

Základní asistence vám pomůže nalézt rychlé a efektivní řešení při náhlé nepojízdnosti. Nasměruje vás k nejbližšímu servisu v odpovídající kvalitě, zajistí odtah vozidla a samozřejmě poradí v případě havárie. Pokud jde o menší závadu, která by mohla být odstraněna do jedné hodiny, asistence vám pošle mechanika přímo na místo. Pokud bude za nepojízdností vozu stát nechtěná záměna paliva, krádež vozu, vandalismus nebo defekt pneumatiky, asistence zajišťuje bezplatný odvoz posádky.

Typ služby

Základní asistence

Rozšířená asistence

oprava na místě max 1h

při poruše a poškození

při všech komplikacích

odtah vozidla do servisu

při poruše a poškození

při všech komplikacích

odvoz posádky do 50 km

při všech komplikacích

při všech komplikacích

Náhradní vozidlo

ne

až na 6 dnů v roce

Ubytování

ne

ano

Dodání a výměna paliva

ne

ano

Převoz ostatků

ne

ano

Další bonusy a možná připojištění

Doplňkové služby v rámci připojištění jsou skvělým nástrojem, který vám zajistí ochranu v mnohem větším rozsahu. Všechny uvedené služby se dají k havarijnímu pojištění sjednat samostatně.

Pokud máte u pojišťovny Allianz založené povinné ručení, měsíce bez nehody se automaticky převádějí na havarijní pojištění. Období bez nehody vám přinese až 50% slevu a 22% slevu na nákup vybraných zabezpečovacích systémů. Vozidlo může řídit libovolný člen vaší rodiny, aniž by to mělo dopad na pojistné plnění v případě nehody. Celková částka pojistného plnění se vypočítává z cen nových náhradních dílů, takže získáte jistotu nejvyššího možného odškodnění.

Pojištění GAP

Pojištění GAP je součástí varianty MAX a je určené výhradně pro majitele nových vozidel. Hodnota nově zakoupeného automobilu rychle klesá, pokud by tedy v prvních měsících došlo k totální škodě nebo k odcizení, proděláte. Pojištění GAP vám v takové situaci vyplatí částku ve výši tržní hodnoty těsně před pojistnou událostí. U tohoto typu pojištění se neodečítá spoluúčast a je platné po dobu 2 let od uzavření smlouvy. K proplacení částky je třeba předložit fakturu přímo od autorizovaného prodejce nových vozidel.

 • Pojištění skel - k čelnímu sklu si můžete připojistit všechna další skla ve vozidle. Získáte tak účinnou finanční ochranu při jakékoliv pojistné události, při které dojde k poškození v limitu od 5 000 Kč do 100 000 Kč.
 • Pojištění zavazadel - pojištění se vztahuje na cestovní zavazadla, ale i další věci osobního charakteru v plnění od 15 000 Kč do 30 000 Kč.
 • Pojištění náhradního vozidla - aktivací tohoto připojištění vám společnost Allianz uhradí veškeré náklady spojené s využíváním náhradního vozidla při poruše na dobu 10 dnů.
 • Úrazové pojištění - vztahuje se i na ostatní členy posádky a přináší finanční jistotu v případě smrti pozůstalým. Kromě toho lze nárokovat denní odškodné za pobyt v nemocnici i za dobu nezbytného léčení. Klienti si pak mohou zvolit individuální sazbu pojistného plnění, které startuje na 200 000 Kč za úraz s trvalými následky a 100 000 Kč za smrt.

Zkušenosti

Napište své zkušenosti s pojištěním od Allianz a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Allianz havarijní pojištění diskuse

 • Bojíte se, že u havarijního pojištění od Allianz narazíte?
 • Sdílejte své zkušenosti s havarijní pojištěním od Allianz.
 • Potřebujete se naopak na něco zeptat? Neváhejte a zeptejte se.
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně.

Kontakt

Allianz pojišťovna, a. s.
Ke Štvanici 656/3
Praha 8
186 00

Telefon: +420 241 170 000
E-mail: info@allianz.cz
WWW: www.allianz.cz

Allianz havarijní pojištění
Výhody online kalkulačky
 • můžete ušetřit až 40% z běžné ceny
 • jednoduchá kalkulačka s výsledkem do 2 minut
 • nezávazné porovnání nabídek více pojišťoven
 • můžete získat to nejlevnější havarijní pojištění na míru